zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

SOS Credit - мікрофінансова компанія

Кредитування від бренду SOS Credit в Україні представлено сервісом, який є частиною міжнародної компанії СОС Кредит Холдинг Б.В. (SOS Credit Holding B.V.), з реєстрацією в Нідерландах. Основна послуга організації - видача мікрокредитів в онлайн режимі. Завдяки цій послузі можна максимально швидко оформити кредит на карту банку, за допомогою мережі Інтернет, тобто, доступ до цієї послуги не обмежується часовими або географічними рамками. Режим роботи сервісу компанії цілодобовий і кожен день її послугами користуються позичальники в різних точках України. Програма лояльності в компанії зосереджена на максимальному задоволенні потреб клієнтів, а ще на те, аби позичальники які скористалися послугою компанії один раз, знову вибирали SOS Credit як зручну кредитну організацію.

Про компанію SOS Credit

Робота організації регламентується українським законодавством, що підтверджує присутність потрібних документів.

Юридична назва мікрофінансової організації - ТОВ «СОС Кредит », реєстрація в Києві. Відповідно до директиви Нацкомфінпослуг, СОС Кредит володіє правом пропонувати послугу фінансового кредитування шляхом надання власних або залучених коштів.

Детальний опис фінансових послуг від організації СОС Кредит описано на сайті, також ця інформація прописана в Договорі про видачу мікрокредиту.

Що треба мати для отримання грошей в борг на карту в СОС Кредит ?

 • Позичальнику має бути 18 і більше років
 • Наявність Інтернету
 • Український паспорт
 • Банківська картка
 • Код ІПН.

Інформація про кредити від компанії SOS Credit

SOS Credit ручається, що мікрокредит у них можна оформити за кілька хвилин, а ще через кілька хвилин гроші будуть на банківській картці позичальника.

Переваги оформлення мікропозик в даній мікрофінансовій організації полягають у швидкому рішенні по кредиту і його видачі, тут немає ніякої бюрократичної тяганини, не потрібні поручителі або застава, що є необхідною умовою в ломбардах.

СОС Кредит здійснює свою діяльність на кредитному ринку України в межах існуючого законодавства, а конкретніше, дотримуючись вимог Закону України «Про захист персональних даних». Застосування особистих даних позичальника для будь-яких цілей неможливо без належного оформлення даної процедури. Позичальник погоджується на використання компанією своїх персональних даних тоді, коли він відмічає в договорі відповідний пункт під час заповнення заявки на оформлення кредиту. У мікрофінансовій організації SOS Credit стверджують, що вони не пред'являють ніякі вимоги до позичальників, що стосуються платоспроможності.

Швидкість, надійність, відкритість, а також професіоналізм – це такі якості, за які клієнти і звертаються у разі виникнення потреби до компанії СОС Кредит, щоб позичити там потрібну кількість коштів, на період до 30 днів. Цей термін можуть продовжити після повторних звернень позичальника. Оформити онлайн позику в компанії СОС Кредит можуть навіть пенсіонери, студенти, а також ті люди, які з тих чи інших причин мають «погану» кредитну історію.

Як взяти кредит на карту в SOS Credit

Після Вашого рішення оформити онлайн кредит саме в компанії СОС Кредит , Вам треба здійснити кілька елементарних дій для цього. На головній сторінці офіційного сайту знаходиться напис «Отримати кредит», натиснувши на який Вам відкриється проста форма анкети. В поля цієї анкети потрібно внести таку інформацію:

 • Персональні дані позичальника
 • Паспортні дані позичальника
 • Соціальні дані позичальника
 • Номер пластикової карти.

На кожному етапі система направлятиме позичальника на наступний рівень. В кінці потрібно підтвердити заявку і можна отримувати кредит. При внесенні некоректних даних, система не дозволить перейти до наступного рівня і відповідно - оформити заявку. Це, напевно, найважливіше, що потрібно від позичальника - кілька хвилин уважності, для прийняття даних системою.

Під час оформлення заявки і для отримання кредиту, позичальникові потрібно погодитися з умовами кредитного договору, який бажано вивчити заздалегідь.

Ухвалення рішення про видачу кредиту зазвичай стверджується протягом декількох хвилин, відразу після цього гроші зараховуються на карту. У разі, якщо через якісь причини, гроші не прийшли, потрібно зв'язатися з компанією зателефонувавши на «гарячу лінію», номер якої є на сайті.

Умови користування кредитом СОС Кредит

Перед оформленням заявки на мікрокредит від SOS Credit , на сайті цієї організації позичальнику пропонується на спеціальному розрахунковому калькуляторі підрахувати скільки буде коштувати послуга, враховуючи період, на який береться кредит, а також його розмір. Все що потрібно для цього, просто ввести потрібні цифри в калькулятор і він видасть всю необхідну позичальнику інформацію.

Розрахункові дані складаються з розміру кредиту, суми відсотків, які будуть нараховані по ньому, а також загальної суми, що складається з «тіла» кредиту і нарахованих відсотків.

Закривати кредити видані SOS Credit можна через Інтернет або іншим зручним для позичальника способом:

 • Переказом грошових коштів з карти
 • За допомогою платіжних терміналів
 • Грошовим переказом з банківського відділення.

Дуже комфортно управляти кредитними коштами, проводити платіжні операції, контролювати нарахування відсотків за позикою, за допомогою «Особистого кабінету». Після того як клієнт введе пароль і логін він має можливість доступу до актуальної інформації по своєму кредиту в онлайн-режимі в будь-який час дня чи ночі. Також, за допомогою «Особистого кабінету», другий і наступні мікрокредити від SOS Credit будуть видані позичальнику дуже швидко, не перевищуючи навіть 1 хвилини, тому що вся необхідна інформація про позичальника вже знаходиться в електронній системі компанії.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України