04 Грудня 2016

Як взяти кредит пенсіонеру в Україні

Як взяти кредит пенсіонеру в Україні

Згідно статистики більшості українських банків, найбільш добропорядної категорією позичальників є пенсіонери. Люди похилого віку більш регулярні та обов'язкові у виплатах кредитів, а у випадку виникнення проблем рідше ховаються і охочіше йдуть на контакт з банком в прагненні знайти вихід з ситуації, що склалася. При цьому, як не парадоксально це звучить, позитивні рішення з приводу видачі кредитів пенсіонерам на сьогоднішній день приймаються все рідше, процедура оформлення кредиту ‒ все складніша, а отримати швидко гроші не завжди можливо. Ймовірно, таким чином банки уникають додаткового ризику, пов'язаного зі скороченням у нашій країні тривалості життя. Адже у разі трагічних подій відповідальність перекладається або на поручителів, або на страхову компанію, а це означає додаткову тяганину.

Правила подачі пенсіонером заявки на кредит

Отримати кредит

Як би там не було, існує ряд правил, дотримання яких допоможе з більшою ймовірністю взяти кредит пенсіонеру в Україні.

Перш за все, враховуйте той факт, що різні банки встановлюють різні обмеження за віком позичальника на момент останнього платежу з майбутнього кредиту. Тому подавайте заявку на кредит у той банк, в якого дана планка вища (уточнюйте в кожному банку окремо). Нехтування цією рекомендацією може призвести до більшої кількості відмов, що негативно позначиться на вашій кредитній репутації, а це, в свою чергу, спричинить за собою нові відмови ‒ навіть в тих банках, які спочатку погодилися б дати вам кредит.

Базові умови банків дозволяють розраховувати на кредитну суму, рівну п'ятикратній мінімальній пенсії, на термін до 18-ти місяців. Однак існує ряд факторів, які допоможуть вам ці цифри збільшити. Наприклад, якщо ви на пенсії продовжуєте працювати і можете надати довідку про доходи за останні півроку, це в кращий бік вплине на рішення банку. Також якщо у вас є можливість надати в якості застави нерухомість, коштовності або будь-яке інше майно, банки набагато охочіше підуть на угоду з вами. Важливу роль в процедурі оформлення кредиту може зіграти поручитель. До речі, за його відсутності вам необхідно застрахувати своє життя і серед інших документів надати банку страховий поліс.

При розгляді вашої заявки розглядатимуться не лише ваші особисті доходи, але і доходи вашого чоловіка (дружини), що дає вам додаткові шанси на позитивний результат справи. Таким чином, при сприятливому збігу обставин ви цілком можете розраховувати на отримання пристойної суми на термін до п'яти років.

Вплив кредитної історії на рішення по кредиту

Важливим фактором при розгляді вашої заяви буде ваша кредитна історія, про яку ми вже згадували вище. Якщо в минулому ви зарекомендували себе як справний і добропорядний платник, це вам лише в плюс. І навпаки, погана кредитна історія стане серйозною перешкодою на шляху до отримання кредиту. Якщо в минулому у вас були проблеми з погашенням позик, це, звичайно ж, не зіграє вам на руку при подачі чергової заявки. Однак заплямована кредитна репутація ‒ це ще не вердикт. Якщо на ваше ім'я вже відкритий кредит, ваше завдання ‒ на наступні півроку перетворитися в найдобропоряднішого позичальника. За необхідності (і за можливості) перевизначте порядок погашення заборгованості. Головне ‒ за найближчі шість місяців не дати кредиторам жодного приводу для нарікань. У цьому випадку інформація про вас в загальному реєстрі оновиться, ви зможете очистити своє ім'я і поліпшити свій рейтинг в очах банківських структур.

Резюме: ідеальний кандидат на отримання пенсійного кредиту

Отримати кредит

Таким чином, ідеальний кандидат на отримання пенсійного кредиту в очах банківського службовця повинен відповідати наступним критеріям:

  • позитивна кредитна історія;
  • наявність довідки з пенсійного фонду про отримувану пенсію за останні шість місяців;
  • наявність довідки про доходи за останні шість місяців (для працюючого пенсіонера);
  • наявність довідки про пенсію (доходи) чоловіка (дружини) за останні шість місяців;
  • наявність цінного майна в якості застави;
  • наявність поручителів;
  • наявність поліса страхування життя.

Звичайно ж, насправді картина не завжди настільки ідеальна, і від відмови в банківському кредиті не застрахований ніхто. Однак, крім банків, в Україні є й інші фінансові організації, до яких пенсіонер може звернутися з проханням видати йому кредит онлайн на картку. Приміром, компанія Глобал Кредит, що є одним з лідерів на українському ринку мікрокредитування, в найкоротші терміни розгляне вашу заявку і в разі позитивного рішення подбає про те, аби ви отримали ваші гроші будь-яким зручним для вас способом.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України