zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Експрес Фінанс - мікрофінансова компанія

Експрес Фінанс почала працювати на кредитно-фінансовому ринку близько 3-х років тому. У компанії українці мають можливість отримати кредит без довідок про доходи в Україні досить оперативно і на вигідних для себе умовах. Мінімальний термін, на який можна оформити мікропозику ‒ 1 день, максимальний ‒ 1 рік. В Експрес Фінанс позичальники можуть вибрати один з тарифних планів, що найбільше їм відповідають, які нададуть можливість отримати кредитування на найбільш вигідних умовах. Позичальник може сам визначитись з сумою позики ‒ від 1000 грн. до 15 000 грн. Гроші можуть бути видані клієнту готівкою або на картку, залежно від його вибору.

Кредити в Експрес Фінанс

МФО є аналогами банківських установ, однак, отримати там кредит набагато легше. Гроші можуть бути зараховані на карту позичальника, за ними не потрібно буде нікуди йти, а вимоги до позичальників дуже лояльні. В Експрес Фінанс будь-який позичальник завжди має можливість отримати необхідні консультації. Для цього потрібно звернутись на гарячу лінію або написати електронного листа на пошту.

Що потрібно для отримання кредиту

Мікрофінансові організації пред'являють деякі вимоги до своїх клієнтів, які ґрунтуються на українському законодавстві або прописані самою компанією. Щоб взяти термінову позику на карту в Експрес Фінанс, потрібно мати:

 • вік 18-75 років;
 • гаджет з доступом в Інтернет;
 • громадянство України;
 • паспорт і код при собі.

Додаткових довідок чи документів пред'являти співробітникам компанії не потрібно.

Особливості кредитування в Експрес Фінанс

Клієнти в цілому задоволені роботою компанії. Багато хто вказує на те, що саме в Експрес Фінанс є можливість отримати кредит на карту до зарплати, не побоюючись різних комісій та переплат. Крім цього, можна відзначити такі особливості в роботі МФО:

 • Систематичне проведення різних розіграшів й акцій серед своїх позичальників;
 • Індивідуальний підхід до формування платіжного графіка ‒ оплата може бути вибудувана за таким принципом, щоб це максимально підходило під грошові надходження;
 • Гаряча лінія працює щодня;
 • Співробітник може сам під'їхати до клієнта для передачі грошей;
 • Безпечні та надійні канали для передачі грошей;
 • Кредити видаються без надання будь-яких документів про доходи, без поручителів і застави;
 • Штрафні санкції, що застосовуються до боржників, досить лояльні;
 • Високий відсоток позитивних рішень за заявками;
 • Комфортна і проста реєстрація;
 • Обробка запиту відбувається за 30 хв.

З якої причини можуть відмовити у видачі кредиту в Експрес Фінанс

У більшості випадків, Експрес Фінанс видає кредити практично без відмов, однак, трапляється, що можуть відмовити у схваленні. Таке може відбутися з ряду причин:

 • У клієнта є кілька прострочень по кредитах в інших МФО або банках;
 • Позичальник не відповідає вимогам, які компанія висуває до своїх клієнтів;
 • Реквізити карти вказані неправильно;
 • У працівника не вийшло зв’язатися з абонентом.

Погашення кредиту в Експрес Фінанс

Погашення кредиту також є досить важливим етапом, з цієї причини в Експрес Фінанс були створені дуже зручні умови для клієнтів, аби вони могли своєчасно оплатити свою заборгованість. Кожен клієнт має можливість вибрати найбільш комфортний варіант для відправки грошей до МФО.

Способи погашення заборгованості:

 • Через відділення банків. Клієнт має можливість відвідати відділення будь-якого банку і здійснити там оплату через касу. Необхідно коректно вказати номер свого кредитного договору та всі реквізити мікрофінансової організації;
 • Через термінали самообслуговування. Відшукати такий термінал не велика ​​проблема. Також для погашення кредиту можна використовувати термінали Приватбанку або інших платіжних систем. Після погашення заборгованості необхідно обов'язково зберегти чек і не викидати його до того часу, поки гроші не будуть отримані МФО;
 • Погашення заборгованості в онлайн режимі. Для цього потрібно бути власником картки будь-якого українського банку. Треба всього лише зайти на сторінку в Інтернеті, з якої здійснюється оплата і, вказавши номер договору та інформацію про свою карту, ‒ здійснити платіж.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України