zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Cash Point - мікрофінансова компанія

ТМ Cash Point – це сервіс швидкого кредитування, який надає компанія ТОВ «БіЕлДжі Мікрофінанс», що є складовою міжнародного холдингу «Берег-Груп». Основний напрямок холдингу: послуги видачі мікрокредитів, операції з нерухомістю, бізнес, пов'язаний з ювелірними виробами та хімічна промисловість.

За допомогою онлайн сервісу Cash Point (Кеш Поінт) кожен бажаючий може взяти швидкий онлайн кредит на банківську карту або готівкою. Варто відзначити те, що у даній мікрофінансовій організації дуже якісне покриття країни своїми консультаційними та кредитними філіями. Cash Point має їх більше 360 точок і знаходяться ці точки в більш ніж 100 містах України. Головний офіс компанії розташований в Києві.

Отримати рішення по кредиту можна і не відвідуючи відділення компанії, потрібно просто подати заявку через Інтернет.

Інформація про Cash Point

Безперечно, існування такої кількості відділень компанії дає можливість кредитуватися там широкому колу клієнтів. Ще треба зазначити, що компанія має 2 кредитні програми і в кожної з них є особливості:

  • Прайм – орієнтована на користувачів кредитами. За допомогою даної програми потенційний клієнт може оформити кредит в розмірі до 5.000 грн. на період 7 або 15 днів.
  • Єдиний тариф – орієнтований на позичальників, які мають потребу в грошах на досить короткий період - максимум 3 дні. Щоб полегшити розрахунок клієнту, який користується цим тарифом, плату нараховують фіксованою сумою - 100, 400, 500, 600 і т.д. Наприклад, за мікропозику сумою в 1.000 грн. на 3 дні, позичальникові доведеться заплатити 100 грн.

Для будь-якої з цих програм заставне майно або поручителі не потрібні, як і документ, що підтверджує доходи. Все що необхідно - паспорт і код. Рішення про видачу кредиту приймають за 20 хв.

Додаткові відомості

У компанії є свої нюанси, при оформленні кредиту на карту. По-перше, під брендом Cash Point видаються тільки готівкові кредити і для їх оформлення доведеться відвідати відділення компанії, що не дуже зручно для тих людей, які не хочуть або не можуть дістатися до відділення. По-друге, якщо Ви оберете отримання кредиту на карту, Вас перенаправлять на сервіс-партнер – Miloan, може внести певну частку сумніву.

Підсумки

На рахунок кредитування в компанії Cash Point – якщо дуже терміново потрібні гроші в борг і крім паспорта та коду немає більше ніяких документів, то треба приготуватися до досить високих витрат. Відсоток по кредиту та одноразові комісії роблять мікрокредити в даній компанії досить дорогими, навіть якщо порівнювати з іншими мікрофінансовими організаціями. Приємним бонусом в кредитуванні від Cash Point є можливість здыйснювати пролонгацію кредиту на 3, 7 і 5 днів (за умови сплати всіх відсотків за використання кредиту).

На рахунок погашення кредитів, тут все стандартно. Як і в інших МФО, кредит можна погасити за допомогою терміналів ПБ, Ibox, EasyPay, з кредитних карт або в відділеннях Cash Point.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України