zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Miloan - мікрофінансова компанія

Miloan (Мілоун, Мілоан) - мікрофінансовий онлайн-сервіс, якій надає невелику фінансову допомогу сумою від 200 до 4.000 грн. під час першого звернення позичальника і максимальну – сумою 7.000 грн. при другому і наступних зверненнях. Максимальний термін, на який можна оформити кредити на карту – 30 днів. Використовувати кошти, видані мікрофінансовою компанією, можна для будь-яких цілей, а процес видачі кредиту займає лише 20 хвилин.

Хто може скористатися мікрокредитами від Miloan

Мікрофінансова компанія Miloan має певні умови для видачі мікрокредитів позичальникам:

 • вік позичальника 20-65 років
 • позичальник повинен мати карту будь-якого українського банку, оформлену на своє ім'я
 • відсутність прострочення за платежами за вже існуючі кредити.

Що пропонуює клієнтам Miloan

Як взяти мікрокредит в Miloan

Щоб взяти гроші в борг онлайн в компанії Miloan, позичальникові потрібно мати: код, паспорт, банківську картку з позитивним балансом, а також мобільний телефон. Ще, позичальникові необхідно сфотографуватися зі своїм паспортом. Повний процес оформлення максимально автоматизований і займає мінімум часу:

 • Потрібно внести дані в анкету, при чому вони обов'язково повинні бути достовірними, так як їх перевірятимуть за допомогою даних Українського бюро кредитних історій. Неточності в анкеті можуть викликати негативне рішення з видачі кредиту, а це в свою чергу може стати причиною погіршення кредитної історії
 • Анкета позичальника буде перевірена системою і запропоновано внести дані кредитної картки, куди будуть переведені кошти. Для цього підійде тільки карта, яка оформлена на ім'я позичальника. Потрібно також верифікувати карту, для цього на балансі повинна бути доступна сума не менше 1 грн.
 • Телефонний дзвінок менеджера для того щоб підтвердити договір мікрокредитування.
 • Система видає відповідь по кредиту протягом 2-3 хвилин. Але якщо в цьому є необхідність, заявка буде відправлена ​​для додаткової перевірки фахівцям. Вони можуть перевірити інформацію про позичальника, передзвонивши зазначеним в анкеті знайомим або родичам. Про рішення щодо схвалення кредиту, позичальник буде повідомлений за допомогою SMS
 • Якщо прийнято позитивне рішення, грошові кошти відразу ж будуть зараховані на кредитну картку.

Що робити, в разі відмови в кредиті

 • Треба переконатися, що всі особисті дані вказані без помилок і неточностей, а на карті позичальника є 1 грн.
 • Потрібно перевірити, чи немає заборгованості за іншим кредитом. Велика кількість незакритих кредитів часто стає причиною негативного рішення.
 • Подати ще одну заявку для отримання кредиту позичальник матиме можливість через 30 днів.

Погашення кредиту

В даний момент закрити борг по кредиту можна лише за допомогою таких способів:

 • Картою на сайті компанії
 • Готівкою через термінали ПриватБанку
 • За допомогою сервісу Приват24.

У персональному кабінеті можна ознайомитися з актуальною інформацією про свій відкритий мікрокредит. Кредит може бути продовжений або закритий повністю в будь-який час. Мінімальна сума платежу при частковому погашенні - 10 грн. Заощадити свої гроші можна, достроково погасивши кредит, комісія при цьому не нараховується.

Результат непогашення позики

Компанія Miloan не знімає борг по кредиту з кредитної картки автоматично. Лише позичальник може вирішити, коли і яку суму сплатити за кредитним договором. Всі перекази з банківської карти здійснюються лише клієнтом за допомогою зазначених вище способів.

Компанія завжди йде на зустріч своїм позичальникам і докладає всіх зусиль для того, аби своїми силами дізнатися причину, з якої позичальник не платить. Для виходу з ситуації, що склалася компанія може запропонувати позичальникові скористатися послугою пролонгації. Якщо позичальник не повертає борг і не виходить на контакт тривалий період часу - проблемний кредит передається агенції по роботі з проблемними заборгованостями.

Оформлення відстрочки виплати кредиту (пролонгації)

У мікрофінансовій компанії Miloan можна оформити пролонгацію кредиту строком на 3, 7 та 15 днів. Позичальнику потрібно буде сплатити лише певну фіксовану суму за період, на який продовжено зобов'язання, а закрити весь кредит можна буде після закінчення цього періоду часу.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України