zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Ваша Готівочка - мікрофінансова компанія

Мікрофінансова організація «ЛАЙМ-ФІНАНС» створила в 2012 році відомий бренд Ваша Готівочка. З'явилася організація в Миколаєві. Вона не стоїть на місці і постійно вдосконалюється. За п'ять років існування її підрозділи з'явилися в багатьох обласних містах країни. Крім онлайн мікрокредитування, компанія видає гроші в своїх офісах.

МФО поставила перед собою мету - створити максимально комфортні умови для оформлення кредиту. Щоб реалізувати задумане, Ваша Готівочка надає:

  • високоякісне обслуговування - проблеми клієнтів вирішуються за одне звернення, оскільки компанія дуже дорожить своєю репутацією;
  • чуйний персонал - завжди можна зв'язатися зі співробітниками в будь-який день тижня, оскільки фірма працює без вихідних;
  • контакт-центр Ваша Готівочка налічує 50 менеджерів, завдяки їхньому професіоналізму час очікування на лінії вдалося скоротити до 2-х хвилин.

Основна інформація про бренд Ваша Готівочка

Фінансова організація Ваша Готівочка видає кредити на банківську карту та готівкою багатьом категоріям населення, старше 20 років. У підрозділі з вас не вимагатимуть застави або поручителя. Тут не люблять бюрократичні процедури, тому ніяких документів, крім паспорта, а також ідентифікаційного коду вам не потрібно при собі мати.

Величезною перевагою цього онлайн-сервісу вважається видача кредиту не лише через інтернет, але й у відділеннях компанії. Такий підхід дозволяє істотно збільшити коло потенційних користувачів. Однак для отримання мікрокредиту в онлайн режимі позичальник повинен бути клієнтом однієї з вітчизняних банківських структур. Тобто, у нього повинна бути банківська картка.

Багато клієнтів Ваша Готівочка високо оцінюють швидкість ухвалення рішень. Нові користувачі очікують рішення про видачу кредиту близько 15 хвилин, постійним клієнтам потрібно почекати буквально 2-3 хвилини.

Умови кредитування - стандартні. Сума позики - 200-7.000 гривень. Термін - 1-16 календарних днів. Якщо матеріальне становище позичальника погіршується, він може легко продовжити дію підписаної угоди. Єдина умова - повна виплата нарахованих відсотків. 10 років - такий максимальний термін пролонгації.

Умови кредитування Ваша Готівочка

Досить адекватна ставка по кредиту - 2% на день - порівнянна з іншими МФО-конкурентами. Так, за 7-денний термін користування позикою в 1.000 гривень позичальникові доведеться виплатити 140 гривень. Потрібно відзначити, що існують мікрофінансові організації з більш демократичними ставками.

Також у Ваша Готівочка досить стандартний і сам період кредитування. За даним критерієм фірма не поступається більшості компаній, у яких середній термін по кредиту близько 14-20 календарних днів. Таких МФО достатня кількість.

Експерти настійно не рекомендують позичальникам несвоєчасно сплачувати платежі. Оскільки величезна пеня (2.5%/день) значно погіршить їх становище. До того ж, якщо клієнт не погасить заборгованість, що утворилася за 15 календарних днів, йому нарахують додатково 100 гривень штрафу.

Висновок

В цілому фінансовий сервіс Ваша Готівочка такий же, як і всі інші сайти МФО, зі стандартними умовами видачі позикових коштів. Компанія тривалий час надає населенню позики і позиціонує себе як лідер в сфері мікрокредитування. Також славиться гарною роботою служби підтримки - уважними та чемними операторами колл-центру.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України