zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

ULTRACASH - мікрофінансова компанія

ТОВ «УЛЬТРА ФІНАНС» запустила в 2015 році онлайн-сервіс швидкого кредитування ULTRACASH (УЛЬТРА КЕШ). Це молода фінансова компанія, яка працює на ринку трохи більше двох років.

Завдяки сервісу ULTRACASH оформити мікрокредит на банківську карту може будь-хто, не покидаючи стін рідної оселі. Необхідно лише заповнити спеціальну форму на офіційній сторінці мікрофінансової компанії. Потім слід дочекатися позитивної відповіді.

Персональна інформація користувачів надійно захищена Secure Socket Layer. Технологія SSL зашифровує з'єднання клієнта з сайтом.

Опис компанії ULTRACASH

Будь-хто, кому конче потрібні фінанси, може звернутися в ULTRACASH. Позикові кошти за 20 хвилин надходять на картковий рахунок клієнта, після відправки заявки і в разі її схвалення. Для оформлення кредиту на банківську карту буде потрібно - ІПН, пристрій з виходом в інтернет та паспорт. Мінімальний пакет документів слід відсканувати і вислати на електронну пошту кредитної організації. Зображення повинні бути високої якості. В іншому випадку стрімко зростає ймовірність отримання відмови.

Єдина важлива вимога у фінансовій компанії до потенційних клієнтів - на момент заповнення заявки користувачеві повинно бути не менше 20-ти років.

Як і у всіх мікрофінансових організаціях всі кредити видаються без поручителів і застави. Тут також не потрібно надавати довідку про доходи.

Ще один аргумент на користь УЛЬТРА КЕШ - за укладення угоди або термінової виплати мікрокредиту фірма не стягує комісії. Абсолютно всі необхідні платежі прописуються в договорі. Компанія-кредитор не вводить додаткові комісії, заздалегідь не попередивши позичальника про нові зміни.

Максимальна сума позики, яку видає ULTRACASH - 10.000 гривень. Термін кредитування до 30 днів.

Більшість користувачів до плюсів сервісу відносять можливість автоматичного продовження угоди. Для активації даної послуги необхідно повністю виплатити нараховані відсотки.

У позичальників не виникне проблем із внесенням чергового платежу, оскільки МФК пропонує аж 5 способів повернення боргу:

  • Через додаток Мобільні гроші з мобільного телефону
  • На веб-сайті ULTRACASH через особистий кабінет
  • Через платіжні термінали - Alfapay, EasyPay, Tyme і City24
  • Банківським переказом за вказаними в угоді реквізитами
  • Банківською картою в інтернеті.

При погашенні мікрокредиту будь-яким із запропонованих способів необхідно вірно вказати всі дані, а саме: прізвище та номер угоди. З огляду на ці параметри, відбуватиметься процес зарахування грошових коштів.

Додаткова інформація про УЛЬТРА КЕШ

Взяти гроші в борг в МФК ULTRACASH зможуть лише люди, які вже опанували девайси і вміють користуватися інтернетом. Люди, які не мають досвіду роботи з персональним комп'ютером, без сторонньої допомоги не зможуть заповнити заявку на сайті.

Акцентуємо увагу потенційних користувачів, що новачки можуть розраховувати лише на кредит в розмірі 2.000 гривень. Доступ до великих сум позики (10.000 гривень) буде відкритий, як тільки вони виплатять перший мікрокредит.

У разі прострочення внесення платежу, за умовами договору, позичальнику буде нараховано додатковий штраф у розмірі 2% від тіла кредиту.

Підведемо підсумки

Онлайн-сервіс мікрокредитування ULTRACASH пропонує населенню досить вигідні умови для оформлення позики. Організація перераховує гроші на картковий рахунок клієнтів за 20 хвилин після заповнення анкети. Але слід враховувати, що всі банківські операції обумовлені режимом роботи банку. Отже, для миттєвого отримання грошових коштів позичальникові необхідно вказати реквізити розрахункових рахунків популярних банківських структур (велика перевага віддається ПриватБанку).

УЛЬТРА КЕШ пропонує стандартні, але в той же час конкурентні умови кредитування, що дозволяє успішно конкурувати з масою схожих сервісів.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України