zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Top Credit - мікрофінансова компанія

Сфера надання мікрокредитів в Україні не перестає розвиватися, про що свідчить виникнення нових мікрофінансових організацій, які надають послуги швидкого і зручного кредитування населенню.

Однією з подібних організацій є TOP Credit (ТОП Кредит) діяльність, якої почалася 3 роки тому. Послуги компанії спрямовані в першу чергу на тих клієнтів, які шукають де швидко і без додаткових документів можна взяти онлайн позику на карту на невелику суму і недовгий термін. Онлайн кредитом від Top Credit можуть скористатися навіть люди, які мають з яких-небудь причин негативну кредитну історію.

Про компанію Top Credit

ТМ Top Credit дуже швидко вийшла на лідируючі позиції серед учасників ринку мікрокредитування, назва цієї компанії на слуху у багатьох людей, що користуються послугами швидкого мікрокредитування.

Юридична назва мікрофінансової організації - ТОВ «ТОП Кредит»р. У Свідоцтві про держреєстрацію зазначено, що організація надає грошові кредити шляхом видачі власних або залучених грошей. Інформація, яка оприлюднена на сайті сервісу, говорить про те, що після ребрендингу 2016 року організація зосередилася лише на кредитуванні через Інтернет.

Також варто зазначити:

 • Лояльність. Клієнти, які звертаються в TOP Credit отримують кредити у 8 випадках з 10.
 • Найбільший розмір кредиту - 15.000 грн., а це набагато вище максимальної суми в аналогічних організаціях
 • Можливість відкоригувати свою кредитну історію в кращу сторону, показавши себе добросовісним позичальником
 • Можливість достроково закрити кредит, не сплачуючи додаткових комісій
 • Можливість поетапного погашення
 • Миттєве оформлення протягом декількох хвилин.

Умови отримання онлайн позики в Top Credit

Умови, при дотриманні яких можна отримати кредит до зарплати в цій організації, такі ж, як і у більшості аналогічних організацій:

 • Паспорт
 • Код
 • Карта будь-якого українського банку
 • Стільниковий телефон
 • Постійний доступ до Інтернету
 • Вік в межах 19-70 років
 • Контакти особи, яка може підтвердити особистість клієнта.

Характерною відмінністю Top Credit є сума максимального кредиту, вона може досягати 15.000 грн., а термін продовження мікрокредиту, може бути будь-яким, якщо дотримано умову погашення заборгованості по процентній ставці.

Якщо розібратися детально і по пунктах, видача мікрокредитів від Top Credit виглядає наступним чином:

 • Мікрокредит може бути виданий особам, у яких є джерело доходу у вигляді зарплати, при цьому особа може бути оформлено як офіційно, так і неофіційно
 • Найбільший розмір кредиту, який може бути виданий клієнту – 15.000 грн.
 • Дострокове закриття кредиту не вимагає додаткового стягнення коштів, у вигляді різного роду комісій, відсотків та ін.
 • Позичальнику доступна послуга пролонгації мікрокредиту на будь-який період, якщо дотримано умову погашення заборгованості по процентній ставці.

Процедура оформлення кредиту в TOP Credit

На сайті мікрофінансової організації позичальникові потрібно пройти нескладну реєстрацію.

 1. Внести інформацію в анкету на отримання кредиту через Інтернет
 2. Додати копії своїх документів
 3. Почекати відповіді від компанії: схвалено займ чи в ньому відмовлено. Рішення буде прийнято за кілька хвилин і надіслано на телефон позичальника у вигляді SMS
 4. Позичальнику потрібно увійти в «Особистий кабінет»
 5. Позичальник повинен підтвердити свою згоду з усіма вимогами в договорі
 6. У «Особистому кабінеті» позичальника кредитна карта повинна пройти верифікацію. Для цього на ній має бути не менше 1 гривні, для здійснення переказу грошей TOP Credit.

Всі дії для отримання грошей в борг від Top Credit зазвичай займають не більше кількох хвилин. Це дає можливість позичальникові, не виходячи за межі своєї квартири, отримати гроші на свою банківську картку.

Додаткова інформація

Мікрофінансова організація Top Credit дотримується вимог існуючого в країні законодавства, щодо дотримання права позичальника на банківську таємницю. В цей же час організація залишає за собою право застосовувати надану позичальником персональну інформацію в межах Закону України «Про захист персональних даних».

Комунікація менеджерів компанії та позичальниками і потенційними клієнтами відбувається через сторінки в соцмережах. Відгуки і будь-які побажання можуть залишити всі охочі.МФО TOP Credit декларує турботу про своїх позичальників, як головний пріоритет своєї діяльності, з цієї причини ставить перед собою великі плани щодо подальшого вдосконалення сервісу за допомогою інновацій.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України