zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

ПростоЗайм - мікрофінансова компанія

**СreditUp** - Інтернет-сервіс з видачі моментальних кредитів, де можна взяти кредит без застави від 2000 до 10.000 на період від 30 до 90 днів. У сервісу є правило фіксованої оплати: раз на два тижні потрібно вносити частину грошей за кредитом.

Інформація про сервіс СreditUp

 • Невелика процентна ставка за користування кредитом
 • Лояльний підхід до клієнтів, ймовірність видачі кредиту - 95%
 • Дуже проста процедура погашення кредиту - все потрібні платежі можна в будь-який час здійснити в своєму кабінеті
 • Після того як заявка на кредит схвалена, гроші будуть зараховані на карту через 10 хвилин (постійним клієнтам - 1 хвилина)
 • Кредит може бути виданий за будь-якою метою
 • На сервісі працює онлайн-чат служби підтримки
 • Високий рівень захисту персональних даних клієнтів
 • При бажанні можна достроково погасити борг, не сплачуючи додаткових комісій або штрафів
 • Кредит оплачується частинами
 • Постійні бонуси та акції для клієнтів
 • Постійним клієнтам кожен раз доступна дедалі більша сума при оформленні кредиту.

Кому доступні кредити від СreditUp

Взяти гроші в борг у СreditUp мають можливість українці у віці 18-75 років. Ще обов'язково потрібно мати картку Mastercard або VISA, яка зареєстрована на позичальника.

Як оформити кредит

Для отримання кредиту необхідно діяти так:

 1. Подати заявку: вибрати суму і період, на який Ви хочете оформити кредит на карту, після цього натиснути на кнопку «Оформити кредит». Відкриється вікно, в якому потрібно заповнити коротку анкету. З документів Вам знадобляться ІПН та паспорт, але можуть знадобитися і додаткові документи, наприклад студентський квиток або водійські права.
 2. Треба здійснити верифікацію кредитки: на ній на деякий час буде заблокована сума 1 - 5 грн. Відкриється поле, в яке потрібно прописати заблоковану суму. Усе. Карта верифікована - сума розблокована.
 3. Далі можна відправляти заявку і чекати дзвінка від співробітника сервісу. Якщо клієнт перший раз користується послугами сервісу, у нього можуть попросити контакти знайомих, які змогли б підтвердити, що позичальник платоспроможний. Якщо Ви вже постійний клієнт, і вчасно погасили минулий кредит - нічого підтверджувати не треба.
 4. Чекайте переказу на свою картку.

Як віддавати кредит

Повертати кредит так само просто, як і оформляти:

 • Потрібно зайти в свій кабінет і скориставшись карткою погасити кредит
 • Переказати гроші на рахунок онлайн-сервісу через касу будь-якого банку
 • За допомогою терміналів самообслуговування.

Що станеться, якщо борг не буде виплачений вчасно

Якщо клієнт не розрахував свої сили і в нього не виходить вчасно погасити кредит, сервіс миттєвих кредитів СreditUp готовий піти назустріч і пролонгувати кредит. Основну суму можна тимчасово не повертати, але за відсотками треба платити вчасно. В іншому випадку, на клієнта буде накладено штраф - денний відсоток буде підвищено до 2,64%, після 15-го дня - 4,02%, а з 30-го - 6,67% від загальної суми.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України