background

right block 24

Цілодобове кредитування

background

ОТРИМАЙ КРЕДИТ ЗА 60 СЕКУНД

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2,000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
0,01% на перший кредит

ПростоЗайм

**СreditUp** - Інтернет-сервіс з видачі моментальних кредитів, де можна взяти кредит без застави від 2000 до 10.000 на період від 30 до 90 днів. У сервісу є правило фіксованої оплати: раз на два тижні потрібно вносити частину грошей за кредитом.

Інформація про сервіс СreditUp

 • Невелика процентна ставка за користування кредитом
 • Лояльний підхід до клієнтів, ймовірність видачі кредиту - 95%
 • Дуже проста процедура погашення кредиту - все потрібні платежі можна в будь-який час здійснити в своєму кабінеті
 • Після того як заявка на кредит схвалена, гроші будуть зараховані на карту через 10 хвилин (постійним клієнтам - 1 хвилина)
 • Кредит може бути виданий за будь-якою метою
 • На сервісі працює онлайн-чат служби підтримки
 • Високий рівень захисту персональних даних клієнтів
 • При бажанні можна достроково погасити борг, не сплачуючи додаткових комісій або штрафів
 • Кредит оплачується частинами
 • Постійні бонуси та акції для клієнтів
 • Постійним клієнтам кожен раз доступна дедалі більша сума при оформленні кредиту.

Кому доступні кредити від СreditUp

Взяти гроші в борг у СreditUp мають можливість українці у віці 18-75 років. Ще обов'язково потрібно мати картку Mastercard або VISA, яка зареєстрована на позичальника.

Як оформити кредит

Для отримання кредиту необхідно діяти так:

 1. Подати заявку: вибрати суму і період, на який Ви хочете оформити кредит на карту, після цього натиснути на кнопку «Оформити кредит». Відкриється вікно, в якому потрібно заповнити коротку анкету. З документів Вам знадобляться ІПН та паспорт, але можуть знадобитися і додаткові документи, наприклад студентський квиток або водійські права.
 2. Треба здійснити верифікацію кредитки: на ній на деякий час буде заблокована сума 1 - 5 грн. Відкриється поле, в яке потрібно прописати заблоковану суму. Усе. Карта верифікована - сума розблокована.
 3. Далі можна відправляти заявку і чекати дзвінка від співробітника сервісу. Якщо клієнт перший раз користується послугами сервісу, у нього можуть попросити контакти знайомих, які змогли б підтвердити, що позичальник платоспроможний. Якщо Ви вже постійний клієнт, і вчасно погасили минулий кредит - нічого підтверджувати не треба.
 4. Чекайте переказу на свою картку.

Як віддавати кредит

Повертати кредит так само просто, як і оформляти:

 • Потрібно зайти в свій кабінет і скориставшись карткою погасити кредит
 • Переказати гроші на рахунок онлайн-сервісу через касу будь-якого банку
 • За допомогою терміналів самообслуговування.

Що станеться, якщо борг не буде виплачений вчасно

Якщо клієнт не розрахував свої сили і в нього не виходить вчасно погасити кредит, сервіс миттєвих кредитів СreditUp готовий піти назустріч і пролонгувати кредит. Основну суму можна тимчасово не повертати, але за відсотками треба платити вчасно. В іншому випадку, на клієнта буде накладено штраф - денний відсоток буде підвищено до 2,64%, після 15-го дня - 4,02%, а з 30-го - 6,67% від загальної суми.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України