zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

PayPong ‒ це спеціальна платформа в Інтернеті, за допомогою якої позичальники мають можливість отримувати кредити і здійснювати певні фінансові операції: оплачувати різні товари та послуги (більше 100 найменувань), поповнювати номер мобільного, здійснювати перекази грошових коштів між картами.

Більшість його послуг щодо грошових переказів та платежів надаються на безоплатній основі. Реєстрація на сайті сервісу є безкоштовною. Мікрокредити видаються під певний щоденний відсоток.

Умови отримання кредиту

Для отримання онлайн позики на банківську картку в Україні через платформу PayPong, потрібно здійснити кілька простих кроків:

 • зареєструвати на сайті ОК. При реєстрації знадобиться номер мобільного телефону, пароль і пошта в Інтернеті. Після цього необхідно заповнити нескладну форму, вказавши свої паспортні та особисті дані;
 • синхронізація з банківською картою. Потрібно зайти в розділ Мої карти і ввести номер своєї картки та інформацію про неї.

Послугою можуть скористатися особи, які проживають в Україні і є її громадянами. Потенційному позичальникові повинно бути не менше 21 року.

За таким принципом функціонують практично всі українські компанії.

Хто може розраховувати на кредит PayPong

PayPong видає кредити всім, кому вони потрібні, встановлюючи мінімум обмежень на видачу. Головна умова ‒ це громадянство України і вік від 21 року. Також для оформлення кредиту, потрібні:

 • українська карта Майстер Кард або Віза;
 • податковий код і паспорт;
 • доступ до Інтернету з будь-якого гаджета.

Онлайн кредити на карту можуть бути видані громадянам, які працевлаштовані неофіційно або є тимчасово безробітними, пенсіонерами чи студентами. Довідка про доходи, поручителі та застава не потрібні.

Як оформити кредит і отримати гроші

PayPong є зручним та простим сервісом, який дає можливість отримати терміновий кредит протягом 15 хвилин. Починати роботу потрібно вибравши певний термін і суму кредитування, використовуючи при цьому кредитний калькулятор. Він миттєво може підрахувати суму + відсотки і вкаже дату, до якої необхідно погасити кредит. Після цього потрібно буде зробити такі кроки:

1. Реєстрація

 • Придумайте складний пароль, введіть свою пошту, телефонний номер і пройдіть капчу. Якщо хочете, можете використовувати швидку реєстрацію, за допомогою власного профілю Гугл чи Фейсбук;
 • Введіть у вікно код, який буде відісланий Вам на номер мобільного;
 • Клацніть кнопку Почати сеанс.

2. Оформлення позики

 • Визначтесь із сумою та терміном кредитування;
 • Внесіть свої дані в онлайн анкету;
 • Поставте галочку, що згодні з умовами надання кредиту.

3. Видача кредиту

 • Система автоматично формує рішення щодо видачі кредиту;
 • При позитивному рішенні, через кілька хвилин, кредитні гроші зараховуються на карту.

Погашення кредиту в PayPong

Позики потрібно погашати точно в дату, вказану в кредитному договорі або протягом ще трьох днів, які є пільговим періодом. У цей період нарахування штрафних санкцій поки не відбувається. Варіанти погашення стандартні:

 • через касу будь-якого банку України;
 • через ОК сайту PayPong банківською картою;
 • скориставшись платіжними терміналами.

Після своєчасного погашення першого кредиту, позичальник отримує можливість в майбутньому оформляти кредити на більші суми.

Наслідки прострочення

Прострочення кредиту неминуче призведе до нарахування штрафів і значного погіршення кредитної репутації.

Пролонгація кредиту

Якщо через якісь важливі причини своєчасно закрити кредит не виходить, позичальник має можливість використовувати послугу пролонгації позики.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України