zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Море Грошей - мікрофінансова компанія

Море Грошей порівняно недавно працює на ринку України і пропонує онлайн послугу надання мікрокредитів на українському ринку. Даний сервіс в сфері фінансових послуг набув великої популярності останнім часом серед тих, у кого періодично не вистачає грошей на термінові потреби. Це може бути нестача грошей до зарплати, термінові покупки і невідкладні витрати, необхідність закрити терміновий борг та ін. Швидкі кредити на карту від Море Грошей користуються популярністю серед позичальників, а компанія є прибутковим проектом, що постійно розвивається.

Історія компанії Море Грошей

Під ТМ Море Грошей свої послуги надає ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц». У Свідоцтві держреєстрації цієї мікрофінансової організації вказано 2 напрямки надання фінансових послуг: видача фінансових кредитів за рахунок власних коштів, а також шляхом залучених коштів.

Компанія знаходиться в Державному реєстрі фінустанов, а її діяльність перебуває під наглядом Нацкомфінпослуг. Це дає повну гарантію виконання ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц» існуючого законодавства щодо видачі кредитів населенню, а ще дотримання споживчих прав на ринку фінансових послуг.

Що пропонує Море Грошей

 • Комфортність – позичальник має можливість, перебуваючи безпосередньо вдома, подати заявку і отримати онлайн позику на банківську карту
 • Швидкість видачі – рішення по кредиту і переказ грошей займає кілька хвилин
 • Конфіденційність – позичальник може використовувати виданий компанією Море Грошей кредит на свій розсуд, не пред'являючи ніяких чеків і звітів про призначення позики
 • Видати мікрокредит компанія може навіть особі, яка має «погану» кредитну історію
 • Повертати кредит і погашати відсотки можна різними зручними способами
 • Немає ніяких прихованих платежів і комісій, позичальник повинен погасити тільки сам кредит і відсотки по ньому.

Умови надання онлайн мікрокредитів

Для того щоб отримати кредит без відмови в Море Грошей, потрібно бездоганно дотримуватися таких умов:

 • Позичальник повинен бути старшим 21 року
 • Позичальник повинен мати паспорт громадянина України
 • В наявності повинен бути ІПН
 • У позичальника повинна бути банківська картка будь-якого українського банку

Отримання кредиту в Море Грошей онлайн

Компанія, що видає кредит до зарплати через Інтернет, має дуже важливий і незаперечний «плюс» – все відбувається практично миттєво. Час, який доведеться витратити потенційному клієнту, не перевищуватиме 20-30 хвилин: близько 10-15 хвилин на заповнення заявки на мікрокредит і ще 10-15 хвилин на обробку заявки та переказ грошей на картку.

Погляньмо на цей процес більш детально:

 • Позичальник подає заявку
 • Через 10-15 хвилин отримує позитивне (або негативне) рішення по кредиту
 • Позичальнику на вказаний ним E-mail, приходить код підтвердження
 • Позичальник у своєму «Особистому кабінеті» на сайті компанії здійснює верифікацію кредитки
 • Дана дія підтверджує, що карта "робоча"
 • Відбувається переказ грошей від Море Грошей.

Термін, на який може бути наданий кредит і максимальна сума

Море Грошей дає можливість оформити мікрокредит до 30 днів, але якщо відсотки будуть погашатися регулярно, у позичальника є можливість пролонгації кредитного договору. Мінімальний термін, в який потрібно повністю погасити кредит, дорівнює 65 дням, максимальний – не більше 365 днів.

Позичальник має можливість достроково погасити кредит, як по «тілу» кредиту, так і за відсотками, які будуть за нього нараховані.

Максимум, який може бути виданий в компанії Море Грошей – 10.000 грн.

Способи, якими можна погасити кредит від Море Грошей

Позичальник має право самостійно вибрати оптимальний варіант для погашення кредиту:

 • Це можна зробити безготівковим способом, через переказ грошей зі своєї карти в «Особистому кабінеті»
 • Готівкою в касі банку
 • За допомогою платіжних терміналів.

Додаткова інформація

Мікрофінансова організація Море Грошей є дуже активним новим гравцем на ринку надання фінансових послуг України. В даний момент компанія знаходиться на етапі завоювання позитивної репутації серед позичальників, а також бізнес-партнерів і з цієї причини виконує всі свої зобов'язання, здійснюючи прозору бізнес-діяльність.

Інформацію про сервіс Море Грошей можна знайти в Інтернеті, як на сайті самої мікрофінансової організації, так і на сайтах регуляторних органів та інформаційних ресурсів. Для позичальників потенційних та вже існуючих є хороша можливість комунікації з менеджерами організації в соціальних мережах. Ще там постійно можна знайти найсвіжіші новини від компанії, консультації та іншу потрібну інформацію.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України