zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Компаньйон Фінанс

Компаньйон Фінанс – організація, яка досить давно працює на українському ринку мікрокредитування. Компанія обслуговує як фізичних осіб, так і приватних підприємців. Компанія широко представлена своїми філіями, які відкриті практично у всіх великих містах України. Послугу мікрокредитування в МФО Компаньйон Фінанс можна назвати зручною, так як гроші в борг можна отримати готівкою (у відділенні) або на банківську карту.

Опис компанії Компаньйон Фінанс

Якщо у вас немає вільного часу на збір документації для банківських установ, а грошові кошти терміново необхідні, сміливо користуйтеся онлайн-сервісом Компаньйон Фінанс. Тут повна процедура оформлення кредиту займе максимум 20 хвилин від заповнення анкети до переказу позикових коштів на платіжну карту.

Користувачами сервісу можуть стати 18-річні українці. Спрощений комплект документів включає в себе ІПН і паспорт. У заявці на мікрокредит обов'язково пропишіть номер телефону. За 20 хвилин витраченого часу потенційний позичальник може отримати в своє розпорядження до 10.000 гривень. Кредитні умови прозорі і зрозумілі, додаткові комісії відсутні. Отримані кошти клієнт витрачає на свої потреби, витрату грошей ніхто не перевіряє. Термін погашення: від 15 днів до 6 місяців.

Також потенційним клієнтам не варто хвилюватися на рахунок застави і поручителя  Компаньйон Фінанс не виставляє таких вимог.

Якщо вам знадобилися гроші глухої ночі або в вихідний день, МФО Компаньйон Фінанс завжди зможе вирішити ваші фінансові труднощі. На такий випадок розробники створили розділ онлайн-кредитування. Перейшовши на цю вкладку, клієнт зможе замовити послугу оформлення онлайн кредиту на карту. Головною вимогою є наявність активної карти будь-якого банку України.

Мікрофінансова організація надає 4 вичерпні варіанти для погашення мікрокредиту:

  • Через касу Компаньйон Фінанс в будь-якому підрозділі
  • Через платіжні термінали Приватбанку, Ibox або EasyPay
  • Через особистий кабінет на сервісі Компаньйон Фінанс
  • В кожному банку за платіжними реквізитами, що зазначені в кредитній угоді.

Автоматичне продовження угоди є ще однією значущою перевагою дистанційного сервісу Компаньйон Фінанс. Послуга активується, коли клієнт виплатить нараховані відсотки за мікрокредитом.

Додаткова інформація про Компаньйон Фінанс

Отримати перший кредит можливо тільки в відділенні Компаньйон Фінанс, оскільки послуга мікрокредитування через інтернет діє лише для постійних клієнтів. Новачки не можуть нею скористатися. Максимальна сумма онланй позики 3.000 гривень. При розрахунку реальної вартості мікрокредиту слід враховувати банківські комісії за отримання платежу.

Компаньйон Фінанс декларує можливість видачі кредитів з поганою кредитною історією. На перевірку репутації клієнта йде основна частина з відведених 20 хвилин. Це обов'язкова процедура.

Пролонгація кредитної угоди має свої нюанси. Вона автоматична тільки в тому випадку, коли величина позики не перевищує 3.000 гривень. Якщо розмір мікрокредиту більший, то позичальнику доведеться виплатити крім відсотків додатково 200 гривень штрафу.

Клієнт не зможе взяти додатковий мікрокредит, якщо у нього є невиплачений кредит.

Висновок

МФК Компаньйон Фінанс мікрофінансовий кредитор, який швидко видає фінанси, не вимагаючи ніяких додаткових документів. Діючі користувачі мають чудову можливість отримати грошові кошти дистанційно, заповнивши спеціальну форму на сайті компанії. Окремо варто відзначити тривалий період кредитування до півроку.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України