zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

KLT CREDIT - мікрофінансова компанія

Інтернет-сервіс KLT CREDIT (КЛТ КРЕДИТ) займається онлайн-кредитуванням населення України. Отримати гроші в борг на карту досить легко. Вам навіть не доведеться кудись їхати, оскільки кредит в компанії оформляється дистанційно. МФК KLT CREDIT має велику популярність серед цільової аудиторії. 

Основна мета МФК KLT CREDIT - швидке надання фінансової допомоги більшості платоспроможного населення. Для досягнення поставлених завдань організація збільшила вікові обмеження потенційних позичальників кредитної установи і спростила кредитні вимоги, при отриманні онлайн кредитів на картку.

Опис сервісу KLT CREDIT:

  • Наявність багатьох способів погашення заборгованості
  • Досить низька кредитна ставка
  • Потрібно 15 хвилин на обробку анкети заявника та переказ коштів;
  • Безпека персональної інформації позичальників
  • Спрощені вимоги до потенційних позичальників - для оформлення необхідно мінімум паперів - тільки ІПН і паспорт
  • Дострокове виконання зобов'язань не обкладається штрафами та іншими видами зборів
  • Висока швидкість розгляду запиту - через 15 хвилин компанія сповістить вас про прийняте рішення
  • Прозора процедура оформлення - немає завуальованих платежів і зборів
  • Можливість отримати кредит на карту з поганою кредитною історією.

КЛТ КРЕДИТ приймає заявки на мікрокредити в Україні від людей 18-75-річного віку, у яких є картковий рахунок в українському банку. Максимальна сума кредиту для першого разу - 2.500 гривень, для постійних клієнтів відкритий доступ до позик до 10.000 гривень. Тривалість користування також залежить від статусу клієнта: новачки можуть укласти кредитну угоду лише до 30 днів, тим часом як повторні кредити можуть видаватися на термін до 65 календарних днів.

Фінансова організація пропонує своїм клієнтам пролонгацію договору. Кількість разів необмежена. Якщо клієнт відчуває тимчасові труднощі з виплатою заборгованості, він може дистанційно продовжити угоду. В особистому кабінеті є для цього спеціальні опції.

Практично як усі МФК, фірма не вимагає від позичальників застави і поручителів.

Компанія займається кредитуванням через інтернет, а значить, розглядає анкети 24 години в будь-який день. Однак, слід враховувати графік роботи банківських установ. Адже від цього сильно залежить час проведення карткових операцій.

Для розширення клієнтської бази МФК KLT CREDIT влаштовує масу розіграшів та акцій. Ці заходи найчастіше приурочуються до свят або до дня народження користувачів.

Додаткова інформація про КЛТ КРЕДИТ

МФО KLT CREDIT застосовує штрафні санкції за несвоєчасне повернення грошових коштів. Розмір одноразової штрафу – 5% від первинної суми кредиту, пеня за кожний прострочений день – 2.5%.

Люди, які мають прострочені кредити, не можуть розраховувати на нову позику.

Звертаємо увагу потенційних позичальників кредитної установи! У неробочий час банків карткові операції виконуються проблематично. Щоб уникнути додаткових витрат часу використовуйте для отримання онлайн кредиту картку ПриватБанку. Оскільки тільки ця банківська організація працює цілодобово весь час.

Підсумки

МФК KLT CREDIT пропонує послуги мікрокредитування на карту в онлайн-режимі. Отже, клієнти, які не мають доступу до інтернету або не володіють навичками роботи на ПК (чи інших девайсах), не зможуть оформити позику. Організація впровадила зважену кредитну політику: новачкам можна отримати позику в рамках 500-2.500 гривень на місяць. Максимальні межі будуть відкриті лише при 8-му зверненні до фінансової компанії. Однак, кредитний період для «старожилів» вельми привабливий - 65 календарних днів. На ринку позик це рідкість, так як багато хто виставляє обмеження в 30 днів. До того ж послуга пролонгації кредиту (виплата тільки відсотків) може використовуватися не обмежено.

Всі інші кредитні умови і вимоги до позичальників кредитної установи в КЛТ КРЕДИТ досить стандартні. Вони практично нічим не відрізняються від пропозицій мікрофінансових компаній-конкурентів.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України