zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Качай Гроші ‒ це сервіс в Інтернеті, який займається видачею миттєвих онлайн кредитів. Сервіс пропонує комфортний і простий варіант видачі грошей в кредит, при якому передбачено заповнення онлайн-анкети і переказ кредиту на карту без потреби особистого відвідування філії кредитної організації або підписання договору через кур'єра. Подати заявку на кредит в Качай Гроші можна в будь-який час доби і будь-який день тижня.

Кому може бути видана мікропозика в Качай Гроші

Компанія досить лояльно ставиться до вимог до тих, хто планує оформити там позику. Позичальники повинні мати лише:

 • пошту в Інтернеті та телефон;
 • карту українського банку;
 • ІПН і паспорт;
 • більше 18 років.

Отже, отримати кредит в Качай Гроші може будь-який повнолітній українець ‒ пенсіонер, студент або людина, яка працює неофіційно. Качай Гроші не пред'являє вимог до клієнтів щодо застави, довідки про несудимість чи заробітної плати.

Як отримати терміновий кредит у Качай гроші

Качай Гроші є інтернет-сервісом, тому процедура оформлення онлайн позики на карту передбачає заповнення спеціальної анкети на офіційному сайті компанії. Після того як користувач пройде першу успішну ідентифікацію, наступні кредити він отримуватиме в автоматичному режимі, всього лише за кілька хвилин. Використовуючи кредитний калькулятор, потрібно вибрати термін і суму позики та можна переходити до оформлення кредиту.

Етап 1. Процес оформлення заявки

 • Необхідно ввести адресу своєї електронної пошти і придумати складний пароль. Також можна скористатися миттєвою реєстрацією за допомогою соціальних мереж;
 • Потрібно ввести податковий номер, дані паспорта, інформацію про свої доходи та адресу;
 • Треба погодитись з умовами надання позики і правилами роботи сайту.

Етап 2. Процедура верифікації

 • Потрібно ввести інформацію про свою карту ‒ номер, ПІБ власника, дату закінчення строку дії та код на зворотному боці;
 • У вікні необхідно ввести точну суму, яка була заблокована на Вашій банківській картці (вона прийде у вигляді повідомлення на номер телефону).

Етап 3. Отримання позики

 • Необхідно дочекатись, поки система сповістить про рішення;
 • Погодьтеся з усіма умовами в кредитному договорі;
 • Отримайте мікрокредит на карту.

Погашення позики в Качай Гроші

Позичальник повинен погасити свій кредит не прострочивши термін його закінчення, бо якщо це станеться, йому доведеться сплатити серйозний штраф. Закрити свою заборгованість можна:

 • за допомогою своєї картки через сайт;
 • використовуючи платіжні термінали;
 • готівкою через касу будь-якого банку.

Які наслідки може нести прострочений борг

При виникненні простроченого кредиту, позичальникові доведеться сплатити штрафні відсотки ‒ + 1%, що буде доданий до базової ставки.

Ще сервіс змушений буде відправити інформацію про недбайливого позичальника до БКІ, після чого кредитний рейтинг позичальника буде зіпсований, і він на довгий час втратить можливість оформляти будь-де нові кредити.

Пролонгування кредиту

Послуга пролонгування онлайн кредиту може бути підключена в автоматичному режимі, якщо клієнт своєчасно погасив відсотки, передбачені умовами кредитного договору. Період використання кредитних коштів при цьому буде продовжено на такий же термін, який з самого початку був обраний позичальником.

Якщо термін дії позики закінчився, а клієнт не активував послугу пролонгації, він триватиме період, вказаний в договорі на кредит, але потрібно розрахуватись за нього разом зі штрафами та відсотками.

Продовження позики може відбуватись не більше 10 разів. Кожне нове продовження автоматично відзначатиметься в ОК позичальника. Якщо він не розрахується до зазначеної дати повністю, йому почнуть нараховувати штраф за прострочення без пролонгації.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України