zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Євро Гроші - мікрофінансова компанія

Влітку 2016 року ринок онлайн-кредитування поповнився новим гравцем - сервісом Євро Гроші. Ознайомитися з послугами сервісу можаa, яке вважається власністю ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група». Фірма була відкрита за рахунок європейських вкладів. У своїй роботі компанія керується двома основними принципами - прозорість і чесність.

Головна мета Євро Гроші - перетворити процес українського кредитування в зручне, швидке і прозоре фінансування, без додаткових виплат і прихованих комісій.

Основна інформація про сервіс кредитування Євро Гроші

До основної інформації про сервіс Євро Гроші можна віднести:

Онлайн заявку на отримання мікрокредиту на карту може подати будь-який українець. Допустимий вік для чоловіків становить 21-60 років. Для представниць слабкої статі встановлені вікові обмеження 18-65 років. Головною перевагою сервісу Євро Гроші є безперервна робота. Кажучи доступною мовою, в компанію можна звертатися в будь-який час дня і ночі, оскільки сервіс функціонує цілодобово, у вихідні та святкові дні. Тим часом як банківські установи закриті.

Умови видачі кредиту у Євро Гроші - стандартні. Максимальна позика - 7 тисяч гривень. Період кредитування для такого розміру позики - 30 робочих днів. Кредитна ставка - 1.63%/день.

Крім необхідних документів клієнту потрібно мати активну банківську карту (байдуже якого українського банку) і мобільний телефон.

Якщо у позичальника трапилися непередбачені обставини, які погіршили його фінансовий стан, організація Євро Гроші надає можливість продовження кредитної угоди, щоб у клієнта не було прострочення. У такій ситуації позичальнику потрібно лише виплатити нараховані відсотки. Пролонгація договору є багаторазовою процедурою, однак максимальний період погашення можна збільшити лише до 30 днів.

Для збільшення лояльності клієнтів компанія час від часу проводить різні розіграші та акції. Завдяки цим заходам, позичальники можуть взяти великий кредит або ж заощадити чималу суму грошей.

Можливості кредитування в Євро Гроші

Сервіс Євро Гроші дозволяє оформити кредит до зарплати через інтернет. У деяких людей це може викликати певні незручності, оскільки не всі вміють поводитися з гаджетами. Найчастіше такі люди звертаються до родичів за допомогою, щоб ті допомогли їм правильно заповнити форму.

Стартова максимальна сумма кредиту - 1.5 тисячі гривень - це максимум, на який може розраховувати новачок. 

При погашенні кредитів МФО не надає своїм клієнтам вибору. У них є лише один спосіб погасити кредит - банківською картою в своєму особистому кабінеті на сайті.

Висновок

Компанія **Євро Гроші  **досить молода. Можливо тому у неї не передбачені додаткові варіанти виплати кредиту.

В цілому сервіс має всі переваги онлайн-кредитування - безперебійна робота, мінімум документів, оперативний розгляд заявок, відсутність бюрократії.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України