zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

CreditOn - мікрофінансова компанія

Сервіс CreditOn (КредитОн) створений ТОВ «Дженесіс Фінанс», юридична адреса якої знаходиться в Києві. Кредитна організація відносно молода, заснована в грудні 2015 року. Але це не заважає їй будувати амбітні плани. За недовгий період своєї діяльності МФО встигла обробити десятки тисяч анкет заявників та надала кілька тисяч онлайн кредитів на банківську карту.

Основна інформація про онлайн-сервіс CreditOn:

 • Оперативна обробка заявок і переказ грошей на карту - через 15 хвилин після відправки заявки, в разі прийняття позитивного рішення гроші переводяться на карту
 • Досить високий рівень схвалення заявок;
 • Середньорівнева кредитна ставка серед МФО - 19 гривень за 1.000 гривень позикових коштів на день;
 • Довгострокове погашення не обкладається жодними санкціями і штрафами;
 • Мета використання наданих коштів не важлива;
 • Відсутність прихованих платежів і комісій;
 • Нараховуються % лише за фактичні дні користування позикою;
 • Онлайн кредит можна оформити без довідки про доходи
 • Відсутність бюрократії, через яку ускладнюється і затягується процес видачі грошових коштів. Тобто, немає застав, паперової тяганини і поручителів. Для оформлення заявки на мікрокредит потрібен всього лише ідентифікаційний номер (код), а також паспорт.

Як і в інших подібних кредитних установах, крім мінімуму документації, для отримання фінансів потрібна пластикова карта українського банку (бажано Приватбанку), стільниковий телефон і заповнена спеціальна форма.

Безперечний плюс на користь КредитОн - безкоштовна пролонгація угоди. Даною процедурою можна скористатися, коли у позичальника недостатньо коштів для виплати кредиту. Для активації такої послуги необхідно виплатити нараховані відсотки, потім дія угоди продовжиться на 10 календарних днів. Слід підкреслити, що кількість пролонгацій нічим не обмежується.

Ще однією очевидною перевагою CreditOn є те, що максимальна сума позики, що видається значно більша, ніж пропонують фірми-конкуренти. Її розмір - 15.000 гривень, однак вона доступна лише після отримання 10 кредиту в цій компанії.

Також у клієнтів не буде ускладнень при закритті кредиту. Компанія дає на вибір кілька способів внесення платежу:

 • в особистому кабінеті на сайті сервісу CreditOn, або через банкінг за допомогою банківської картки;
 • оплатити в розрахунковій касі будь-якого банківського відділення, вказавши при цьому реквізити для сплати заборгованості. Під час здійснення оплати потрібно вписати номер стільникового телефону і номер угоди;
 • через системи Tyme, 2Click і термінал City24.

МФО CreditOn адаптує свої послуги під людей, у яких можуть виникнути складності з використання комп'ютерів та Інтернету. На жаль, не всі вони на «ти» з сучасними девайсами. Їм набагато легше відвідати фізичне відділення іншої кредитної установи, ніж освоювати комп'ютерні технології.

До того ж, у разі несвоєчасного внесення грошей, з першого дня прострочення клієнту буде нараховуватись пеня. Її величина - 1% від суми простроченого платежу/день.

Висновок

CreditOn черговий сервіс мікрокредитування, який практично нічим не виділяється на тлі МФО-конкурентів. Його єдина значуща перевага - максимальна сума кредиту - 15.000 гривень. Всі вищеперераховані плюси досить стандартні. Такі характеристики властиві безлічі мікрофінансових організацій. Та ж перевага, що оформити позику можна коли завгодно (навіть коли банки закриті) має свої особливості. Пропонованою послугою онлайн кредитування можуть швидко скористатися тільки власники карт Приватбанку. Ось чому рекомендується в анкеті прописувати реквізити картки. В іншому випадку процес переказу позикових коштів може сповільнитися.

Також відзначимо, що CreditOn регулярно влаштовує різноманітні конкурси та розіграші, завдяки яким позичальники добре економлять на кредитній ставці. Такі заходи дають шанс потенційним клієнтам взяти позику з непоганою економією.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України