zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Credit365 - мікрофінансова компанія

ТОВ «Вортекс Груп» займається видачею мікрокредитів на українському ринку фінансових послуг під брендом Кредит 365. Спеціалізація організації – видача онлайн кредитів на карту на короткий час (кредити до зарплати). У компанії Кредит 365 немає регіональної мережі, але якщо Ви маєте доступ до мережі Інтернет, тоді Ви можете оформити кредит онлайн на карту, тому отримати кредит можна тільки при наявності доступу до Інтернет.

Переваги Credit365

Заявку на кредит можна подати в будь-який час доби, навіть на вихідних. Все що треба мати:

  • Ідентифікаційний номер
  • Паспорт
  • Дійсну карту на своє ім'я будь-якого з українських банків.

Щоб оформити мікрокредит, необхідно лише внести потрібну інформацію в анкету на сайті компанії. В обов'язковому порядку треба вказати номер телефону, за яким з позичальником можна буде зв'язатися, реквізити кредитки та e-mail. Рішення щодо видачі приймають тут дуже швидко – лише за 15 хвилин.

Клієнтом Credit365 може стати будь-яка фізична особа або приватний підприємець, якому 18-75 років і в якого відсутня негативна кредитна історія. Максимальна сума позики залежить від того, до якої категорії належить позичальник: новим - максимум 3.000 грн., постійні клієнти можуть взяти - максимум 10.000 грн. Кредитний договір оформляється на період 7-30 днів, але якщо до дати, коли потрібно закрити кредит, позичальник не має грошей, можна оформити пролонгацію (для пролонгації необхідно сплатити відсотки, нараховані за попередній термін користування кредитом), при цьому клієнтові не будуть нараховані пеня або штрафи. На пролонгації, до речі, немає ніяких обмежень.

Не потрібно також потенційним позичальникам шукати будь-яке майно для застави, та поручителів для оформлення договору, тому що по кредитах, що видаються в Кредит365, не потрібне додаткове забезпечення.

Слід підкреслити, що в цій кредитній організації увесь час проводяться акції та присутні бонуси для своїх нових та постійних позичальників. Ще бонуси тут нараховують за кожного нового клієнта, якого приведе до організації вже існуючий клієнт (500 балів), тут видають бонуси навіть за позитивний відгук про дану кредитну організацію в соцмережах.

Не виникне проблем і при погашенні кредиту в Кредит 365. Закрити його можна за допомогою кредитки в персональному кабінеті клієнта, в терміналі Приватбанку, а також iBox Easy або Pay, також у відділенні будь-якого з банків.

Додаткові відомості про Кредит365

Взяти кредит тут можна лише через Інтернет. Це стане певним ускладненням для людей які не вміють поводитися з комп'ютером..

Нові клієнти не можуть отримати в кредит суму, що перевищує 3.000 грн. Але якщо клієнт один раз скористався послугами компанії, це не означає що після цього він зможе взяти в кредит на 10.000 грн. Політика кредитної організації Кредит 365 передбачає зростання розміру максимальної суми кредиту - на 1 000 грн. після кожного погашення попереднього кредиту.

Коли позичальник пропускає термін платежу, він повинен бути готовий сплатити штраф у сумі 1,5% від кредиту за кожен прострочений день.

Підсумки

МФО Кредит 365 займається видачею онлайн мікрокредитів фізичним особам і приватним підприємцям у віковій категорії 18-75 років. Люди без досвіду поводження з сучасними гаджетами, швидше за все, не зможуть без сторонньої допомоги оформити кредит на сайті організації. Що стосується інших умов за кредитом, вони типові для ринку і нічим не відрізняються від більшості інших компаній.

Потенційним позичальникам слід пам'ятати, що в Credit365 не вийде з першого разу взяти кредит на максимально можливу суму. Для оформлення кредиту на 10.000 грн., потрібно вісім разів оформити і закрити тут кредит. Тільки тоді клієнтові можуть видати максимальну суму кредиту.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України