zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

CCloan - мікрофінансова компанія

Сервіс швидкого кредитування (мікрокредитування) CCLOAN (в транскрипції читається як Сі Сі Лоун, також часто використовуються такі написання: ССЛоан, ССЛоун, СС Лоан, СС Лоун) належить київському підприємству ТОВ «СС Лоун». Сфера спеціалізації – надання онлайн кредитів в Україні на банківську карту. Компанія працює тільки через інтернет і не має фізичних відділень. По суті, на ринку, CCLOAN виступають як успішне міжнародне фінансове підприємство. В даний момент компанія також працює на ринках наступних держав: Казахстан, Грузія, Україна, надаючи реальну можливість для всіх бажаючих в один момент отримати необхідну грошову суму. Базова завдання сервісу – надати послуги кредитування: максимально відкриті, прості, швидкі та комфортні. Компанія гарантує повну конфіденційність даних про клієнтів, ні в якому разі не передає іншим особам без попередньої згоди з боку позичальника.

Основна інформація про сервіс CCLOAN

Мікрофінансова організація (МФО) ССЛОАН представляє мікрокредити фізичним особам, а також приватним підприємцям (ФОП), які досягли 20-річного віку. Максимальна сума кредиту – 10.000 гривень, термін кредитування – до 30 днів. При цьому не потрібно надавати довідку про доходи, залишати заставу, а також не потрібні поручителі. Єдина річ, яка необхідна для оформлення позики – оформлення заявки в онлайн режимі на сайті компанії. МФО ССЛОАН декларує прийняття рішення через 10 хвилин після оформлення заявки. Якщо відповідь позитивна, це означає, що після укладення угоди з позичальником, грошова сума на протязі кількох хвилин буде перерахована на зазначену банківську карту.

ССЛОАН працює цілодобово, без вихідних, а тому для отримання кредит кожен бажаючий зможе звернутися в будь-який момент. Процедура оформлення кредитної заявки реалізується дистанційно, це означає, що немає необхідності виходити з офісу, будинку, витрачати час на очікування в болісних, довгих чергах до тих пір, поки кредитний менеджер не зможе прийняти клієнта.

Крім того, немає потреби у заставі або поручительстві, так як фахівці CCLOAN відмінно розуміють, такі моменти тільки сформують додаткові складності потенційним клієнтам, ускладнюють для них можливість доступу до позикових коштів.

Які мінімальні вимоги до своїм клієнтам представлені в CCLOAN:

 • Вік позичальника 20 - 65 років;
 • Клієнт повинен надати реквізити активної банківської картки або ж повинен мати відкриттів банківський рахунок;
 • У клієнта має бути активний номер мобільного телефону.

Для оформлення кредиту, в обов'язковому порядку слід зареєструватися на сайті сервісу. В процесі заповнення анкети потрібно вказати:

 • Персональні паспортні дані та номер ІПН;
 • Інформацію про працевлаштування;
 • Адреса реєстрації та фактичного місця проживання;
 • Скан-копію паспорта.

Для тих клієнтів, які зіткнулися з короткочасними фінансовими труднощами, внаслідок чого їм не вдалося під час виплатити кредит, ССЛОАН дає можливість подовжити час дії угоди, у разі погашення повної суми нарахованих відсотків. Максимально допустимий період пролонгації даної послуги налічує 30 днів, при цьому сукупна кількість пролонгацій не лімітовано.

Додаткова інформація про CCLOAN

По суті, така послуга як онлайн-кредитування дещо звужує аудиторію потенційних клієнтів, з неї автоматично випадають ті громадяни, у яких немає доступу до Інтернет або не вистачає досвіду, щоб скористатися такою послугою або відсутня банківська карта.

Важливо сказати, всупереч тому, що нові клієнти можуть скористатися більш низькою ставкою, та все ж максимальну грошову суму, на яку вони здатні розраховувати варіюється в межах 2.000 гривень. Для отримання самого максимального кредиту слід, щонайменше протягом п'яти разів оформити кредит через даний сервіс, а також під час і в повному обсязі погасити свої кредитні зобов'язання.

Ті позичальники, які не мають можливості у встановлені строки здійснити повернення кредиту, оформили пролонгацію, можуть зіткнутися так само, із зобов'язанням виплатити додаткові комісійні платежі за пролонгацію терміну кредиту. Сума комісійних виплат обчислюється менеджером CCLOAN в індивідуальному порядку. У тому випадку, якщо не виплатити кредит і не зробити пролонгацію, позичальник буде змушений виплачувати штрафи:

 • Одноразова виплата пені, сумою 6% від загального розміру кредиту.
 • Підвищена процентна ставка 3% в день, за кожен день прострочення, від сукупного розміру

До того ж треба взяти до уваги наступний нюанс, всупереч тому, що компанія обіцяє грошовий переказ протягом 10 хвилин після оформлення заявки, все ж термін їх перекладу може скласти до трьох банківських днів. Конкретний час визначається банком, де відкритий клієнтський рахунок.

Детальні умови оформлення кредиту від ССЛОАН

Основні вимоги. Позичальником в компанії CCLOAN може стати будь-який громадянин України, який досяг 20-ти річного віку. При цьому в обов'язковому порядку необхідно оформити банківську картку у будь-якому українському банку. Під час оформлення позики клієнт повинен надати такі документи: ідентифікаційний код та оригінал паспорта. Як правило, більше ніякої додаткової документації, квитанцій, довідок не потрібно, включаючи довідки про доходи за місцем роботи, або документи з податкової служби.

Передбачені умови кредитного погашення. Дійсно важливо погасити кредит в погоджений термін, так як всі дані про повернення або прострочення кредиту перенаправляються в Бюро кредитних історій, а це значить, що в подальшому такий позичальник зможе зіткнутися з деякими труднощами під час оформлення нової позики. Крім того, буде нарахована неустойка 6% від сукупної суми позики, плюс 3-х % добова ставка. Для своєчасної оплати кредиту організація пропонує відразу кілька варіантів:

 • Оплата за допомогою особистого кабінету
 • Через платіжний термінал
 • Шляхом банківського переказу.

Особистий кабінет CCLOAN

Завдяки особистого профілю можна значно спростити схему кредитного оформлення, а також повернення позики. Особистий кабінет – це те місце, в якому зберігаються всі необхідні дані: анкета клієнта та реквізити банківської картки, на яку перекладався кредит. Крім того, в розділ особистого кабінету доступно додавання інших банківських карт. У разі, коли клієнт забув пароль, процедуру відновлення доступу до особистого кабінету ССЛОАН реалізувати дуже просто, потрібно написати заявку в службу підтримки, а також надіслати запит для відновлення доступу.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України