zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

CashMe - мікрофінансова компанія

CashMe (Кешмі) – сервіс видачі онлайн кредитів на карту через Інтернет фізичним особам, застосовуючи інноваційні методи для максимального комфорту своїх позичальників. У компанії представлено простий і зручний спосіб позичити потрібну суму у вигляді мікрокредиту. База клієнтів в цій мікрофінансовій організації охоплює великий споживчий сектор завдяки високому ступеню доступності послуги та комфортним умовам кредитування.

Під час першого звернення до компанії, позичальникові доступний мікрокредит в сумі до 2.000 грн. на термін до 30 днів. Всі майбутні звернення в компанію нададуть можливість позичальникові збільшувати суму кредиту - максимальна позика дорівнює 9.000 грн. під час оформлення сьомого кредиту. Умови видачі мікрокредитів компанією CashMe прозорі і не приховують за собою якихось додаткових комісій або платежів. Коли позичальник оформляє мікрокредит сумою в 1.000 грн. на 30 днів, то по закінченню цього періоду він повинен повернути на рахунок компанії 1,525 грн.

Юридична назва мікрофінансової організації, яка працює під ТМ CashMe – **ТОВ «ФК «НІКО Капітал»**. Організація знаходиться в держреєстрі фінансових компаній з 03.03.2008 р. Діяльність здійснюється ґрунтуючись на виданій ліцензії та перебуває під контролем Нацкомфінпослуг.

Вимоги до позичальників CashMe

Щоб стати клієнтом компанії CashMe:

 • Позичальнику має бути більше 18 років
 • Позичальник повинен мати банківську картку, яка видана на його ім'я
 • Постійний доступ до Інтернету
 • Стільниковий телефон
 • Ел. пошта.

Онлайн кредити від CashMe

 • У CashMe серйозний досвід роботи на кредитному ринку України і компанія є однією з перших, хто почав працювати в сфері видачі онлайн кредитів без застави та поручителей
 • Мікрокредит можна отримати перебуваючи в будь-якій точці країни
 • Швидкість оформлення
 • Лояльні умови для клієнта
 • Не потрібно мати підтвердження доходів
 • Не потрібно надавати заставу
 • Не потрібні поручителі
 • Можливість погашення декількома способами
 • Послуга пролонгації
 • Можливість зміни своєї кредитної історії з негативної на позитивну.

Оформлення кредиту на карту: покроковий опис

Перше і основне, що потрібно зробити позичальникові, який хоче взяти гроші в борг у CashMe - зайти на сайт компанії і прочитати всю інформацію, яка там присутня у відкритому доступі. Особливо уважно треба читати умови за договором кредиту.

Якщо клієнтові все зрозуміло і він згоден на умови, що висуваються компанією, тоді можна починати процедуру оформлення.

 • Етап 1: зробити розрахунок за вартістю кредиту, за допомогою спеціального калькулятора. Необхідно просто вибрати потрібну суму і термін, через який потрібно буде повернути борг. Калькулятор одразу покаже загальну суму повернення. Визначившись з оптимальним поєднанням «сума/термін», позичальник може починати заповнювати заявку
 • Етап 2: після заповнення заявки на сайті (вказавши ПІБ, телефон і пошту) позичальникові потрібно заповнити ще електронний варіант заявки. В рядки потрібно внести суму і термін, на який видається позика, а ще поставити «галочку», яка слугуватиме підтвердженням, що позичальник згоден на обробку персональних даних
 • Етап 3: Позичальнику приходить SMS з рішенням про видачу кредиту
 • Етап 4: в Особистому кабінеті позичальник прив'язує свою картку до договору і залишає електронний підпис під договором
 • Етап 5: кошти перераховуються на кредитку позичальника.

Після того як клієнт зареєструється на сайті, йому стане доступним вхід в свій Особистий кабінет, звідки він має можливість управляти своїми грошима. За допомогою нього можна контролювати статус платежів та терміни виплати за відсотками. Ще в Особистому кабінеті позичальник дає згоду на умови кредитного договору і верифікує кредитку. Тут же можна активувати за необхідності пролонгацію або закрити кредит достроково.

Електронний підпис, який ставить позичальник, має таку ж юридичну чинність, як і підпис, зроблений на паперовому носії. Погоджуючись з передачею, зберіганням і обробкою особистої інформації, позичальник теж ставить електронний підпис.

Рішення щодо видачі відбувається автоматично і для цього потрібно всього пару хвилин. Дані, зазначені позичальником в анкеті, перевіряються в інформаційних базах. Якщо дані внесені з похибкою або вони є помилковими, це буде негайно виявлено і в наданні кредиту клієнту відмовлять.

Погашення кредиту в CashMe

У CashMe передбачено відразу кілька варіантів для закриття заборгованості:

 1. За допомогою кредитної картки користуючись сервісом в особистому кабінеті
 2. Готівковими коштами, використовуючи платіжний термінал
 3. У будь-якому відділенні банку.

Відповідальність позичальника за прострочений кредит

Сервіс CashMe функціонує онлайн і з максимально можливим мінімумом відмов, але можуть трапитися ситуації, коли позичальник не зможе отримати тут кредит:

 • Якщо він вказав завідомо неправдиву інформацію про себе
 • Якщо він помилився, при внесенні інформації
 • Якщо банківська карта не пройшла перевірку
 • Якщо позичальник має прострочений кредит в іншій кредитній організації або банку.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України