zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Бистрозайм

Динамічна, швидкозростаюча організація, основний вид діяльності якої - мікрокредитування. Бренд Бистрозайм створений ТОВ «Служба швидкого кредитування».

Фінансова компанія Бистрозайм однією з перших почала пропонувати українському населенню миттєві мікрокредити. Насьогодні послуги організації можна оцінити і в підрозділі і на офіційній сторінці в інтернеті. Більш того, взяти кредит на карту в цій МФО можна в телефонному режимі. Достатньо лише зв'язатися з представником організації Бистрозайм і обговорити з ним умови кредитної угоди. Номер телефону подано на сайті.

Мережа представництв даного МФО включає дев'ять областей – східна і центральна частини України.

Опис компанії Бистрозайм

Компанія здійснює кредитування в межах 300-10.000 гривень.

Компанія Бистрозайм пропонує користувачам 2 варіанти отримання грошей:

  • Готівкою в мережі відділень
  • В онлайн-режимі на карту будь-якого українського банку.

Потенційні клієнти кредитної організації – фіз. особи 18-75 років з постійним трудовим доходом. Це можуть бути пенсіонери, приватні підприємці, працючі студенти, люди, що влаштовані офіційно/неофіційно. Умови подання мікрокредиту максимально спрощені - ІПН та паспорт. Заповнити заявку на кредит можна дистанційно на сайті або у відділенні Бистрозайм. Перший варіант дуже швидкий - заповнюючи форму для отримання кредиту на сайті, клієнт отримує позикові кошти, не покидаючи зони комфорту (будинку/офісу). Для цього потрібно заповнити анкету, в якій обов'язковими полями є номер контактного телефону, адреса електронної пошти, місце проживання та реєстрації.

Нагадаємо, що дистанційний спосіб оформлення кредиту передбачає наявність у потенційного позичальника карткового рахунку в українському банку.

Додаткова перевага отримання позикових коштів через інтернет - цілодобова робота інтернет-сайту. Звертаємо увагу майбутніх позичальників, що сервіс працює в суботу та неділю.

На заповнення анкети у клієнта піде 20 хвилин часу, ще необхідно 10-30 хвилин, щоб дочекатися рішення по кредиту. У разі позитивної відповіді користувач підписує кредитну угоду і на його підставі отримує позикові кошти. В цілому процедура оформлення позики в МФО Бистрозайм займає приблизно 60 хвилин.

Всі користувачі компанії (новачки і постійні клієнти) можуть активно брати участь у всіляких акціях і отримувати приємні бонуси. Наприклад, Бистрозайм не нараховує відсотки новим позичальникам протягом 3 календарних днів.

Постійним клієнтам компанія пропонує більш вигідні кредитні умови - нижчу ставку по мікрокредиту і великі суми позикових грошей.

Додаткова інформація про Бистрозайм

Отримання кредиту готівкою в Бистрозайм доступні тільки для жителів 9 областей України.

Мікрокредитування студентської молоді (в т.ч. особи 18 років) має свої особливості. Представникам цієї категорії позичальників потрібно принести поручительство одного з батьків (батька/матері).

Штрафні санкції за несвоєчасне внесення платежу вважаються відносно високими. У разі прострочення кредитна ставка піднімається до 2,64%, вона нараховується на початкову суму позики.

Підсумки

МФО Бистрозайм швидко видає гроші на основі стандартного пакета документів. Тому якщо вам терміново потрібні фінанси – можете користуватися послугами цієї компанії. Кредитна ставка відноситься до доступних пропозицій і в повній мірі відповідає умовам ринку мікрокредитування. Незаперечним плюсом є відсутність застави, поручителя (за винятком кредитної програми для студентів). Фінансова організація проявляє лояльність по відношенню до клієнтів, які переносять період погашення. Бистрозайм пропонує послугу пролонгації угоди, але зобов'язує виплатити нараховані відсотки в повній мірі.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України