zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

AlexCredit - мікрофінансова компанія

AlexCredit(АлексКредит) - компанія з оформлення миттєвих кредитів онлайн в Інтернеті. На сайті компанії можна подати заявку на мікрокредит розміром до 10.000 грн. і терміном до 45 днів. Під час першого звернення клієнтам доступний кредит в розмірі до 3.000 грн.

Що пропонує AlexCredit

 • Швидка видача мікрокредиту
 • Постійна програма лояльності для позичальників
 • Не потрібні поручителі і довідки про доходи
 • Можна оформити пролонгацію
 • Можна взяти онлайн позику на карту до 10.000 грн. (при другому і наступних зверненнях).

Хто може оформити кредит в AlexCredit

Організація має досить лояльні умови для потенційних позичальників. Взяти мікрокредит в **AlexCredit** можна якщо дотримані такі умови:

 • Потрібно бути громадянином України
 • Вік позичальника 18-65 років
 • Потрібно мати банківську карту будь-якого українського банку, яка видана на ім'я позичальника.

Щоб отримати кредит без довідки про доходи в цій організації позичальникові потрібно мати код, паспорт, E-mail та мобільний телефон. Документи, що підтверджують постійний дохід людини і поручителі для оформлення кредиту, не знадобляться.

Як взяти онлайн кредит в AlexCredit

Оформлення видачі позики в AlexCredit повністю автоматизовано, для отримання кредиту потрібно поетапно виконати всі кроки. Алгоритм оформлення заявки на кредит в AlexCredit :

 • Для початку потрібно визначитися з сумою і періодом, на який Ви хочете оформити кредит. Допоможе зробити це кредитний калькулятор, який присутній на сайті. Після того як Ви визначилися - натискайте кнопку «Подати заявку»
 • Потрібно внести в анкету інформацію про паспортні дані, вказати номер карти банку. Обов'язково потрібно проконтролювати, аби інформація внесена Вами була на 100% достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній приймається рішення про надання кредиту;
 • Далі потрібна верифікація кредитки. Потрібно просто підтвердити картку, для цього на ній на деякий час буде заблоковано 2 грн.
 • Після оформлення і подачі заявки потрібно зачекати на рішення про видачу кредиту. У разі схвалення кошти надійдуть на кредитну картку. Цей процес займе 15-20 хвилин.

Як вчинити, коли кредит не дали?

В першу чергу потрібно переконатися, що ніде в анкеті немає помилки або друкарської похибки, далі потрібно перевірити чи дійсна Ваша банківська картка. Потім можна зробити запит в бюро кредитних історій. Можливо, Ви маєте прострочені кредити або інформація ще не оновлена. Ще однією з причин може бути нестача грошей на карті і через це - неможливість її верифікації. Перевіривши і виправивши всі вищевказані моменти, можна подавати заявку вдруге.

Повернення кредиту в AlexCredit

Повернути кредит можна за допомогою декількох способів:

 • Перевівши гроші з карти, яка прикріплена до анкети. На сайті компанії дана послуга доступна 24 години на добу без вихідних
 • В касі будь-якого з банків, поповнивши собі банківський рахунок і перевівши гроші на рахунок AlexCredit
 • За допомогою платіжних терміналів Ibox та EasyPay, для цього потрібно просто вказати номер договору по кредиту і внести оплату.

Закрити заборгованість Ви можете достроково, а ще частинами, для економії на відсотках.

Що трапиться, якщо позичальник не виплатить кредит

При непогашенні клієнтом позики у встановлені терміни, через день з ним зв’язується менеджер компанії для обговорення причин, з яких це сталося. Прострочення кредиту призведе до підвищення денної ставки по кредиту до 3%. Довготривале непогашення дасть право компанії звертатися до суду, а інформація про це в обов'язковому порядку передасться в кредитне бюро. Відповідно - кредитна історія буде зіпсована.

Пролонгація по кредиту

Якщо на момент повернення кредиту Ви зрозумієте, що вчасно закрити його у Вас не вийде - для Вас доступна послуга пролонгації кредиту. Щоб оформити її, Вам треба розрахуватися лише за відсотки, що набігли, сплатити комісію для пролонгації і оформити додаткову угоду. Термін, на який можна оформити пролонгацію - 10, 20 або 30 днів.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України