background

right block 24

Цілодобове кредитування

background

ОТРИМАЙ КРЕДИТ ЗА 60 СЕКУНД

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2,000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
0,01% на перший кредит

MoneyBOOM

Київське ТОВ «Инфинанс» в 2014 році запустила сервіс швидкого онлайн-кредитування MoneyBOOM (МаніБум). Під представленим брендом компанія здійснює послугу мікрокредитування населення України. Послуга надається виключно через Інтернет в онлайн режимі.

Опис сервісу MoneyBOOM

При розгляді сервісу можна виділити наступні моменти:

 • Простота використання і недовгий оформлення мікрокредиту – щоб отримати кредит на сайті компанії заповнити коротку анкету, почекати 15-20 хвилин обробку заявки і рішення про видачу. Після схвалення гроші миттєво переведуть на карту будь-якого українського банку
 • Максимальний розмір фінансової допомоги для потенційних користувачів – 10.000 гривень. Максимальний термін погашення – 30 днів.
 • Програма лояльності (збільшення суми кредиту) – при кожному наступному кредиті зростає максимально можлива сума. Для нових клієнтів межа – 2000 грн., 4-й і наступні кредити – до 7000 грн.
 • Програма лояльності (рекомендація сервісу знайомим) – кожен клієнт компанії може порекомендувати послугу кредитування MoneyBOOM своїм знайомим використовуючи спеціальний код, і в разі видачі знайомому кредиту, клієнт отримає грошовий бонус
 • Мобільність – оформити анкету MoneyBOOM можна з будь-якої точки світу, головне щоб там був доступ до Інтернет
 • За запевненням компанії, у неї відсутні будь-які завуальовані додаткові комісії та платежі
 • MoneyBOOM при оформленні кредиту не вимагає поручителів, заставу та документального підтвердження доходів
 • Клієнт може скористатися можливістю пролонгувати кредитний договір на період початкового кредитування. Однак для цього він зобов'язаний погасити нараховані відсотки за користування і внести оплату за продовження кредиту
 • У мікрофінансовій компанії не забороняється достроково погашати мікрокредити. Якщо позичальник має можливість погасити кредит заздалегідь і не хоче переплачувати, у нього є прекрасна можливість виплатити борг без застосування додаткових штрафних санкцій.

Вимоги до клієнтів MoneyBOOM

Як у більшості схожих сервісів, вимоги до клієнтів MoneyBOOM прості і досить лояльні. Заповнити заявку на кредит на сайті компанії не викличе особливих труднощів.

Для оформлення кредиту на карту від позичальника потрібно:

 • Діючий паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний податковий номер (код)
 • Активна банківська карта
 • Номер мобільного телефону
 • Адреса електронної пошти

Процедура оформлення заявки на кредит в МаніБум

 • У калькуляторі на головній сторінці необхідно вибрати потрібну суму і термін кредитування. У відповідь калькулятор розрахує дату і суму погашення кредиту. Після цього потрібно натиснути кнопку "Отримати гроші"
 • Заповнити коротку форму для реєстрації в системі
 • Після реєстрації необхідно зайти в особистий кабінет на сайті MoneyBOOM
 • У особистому кабінеті потрібно заповнити анкету позичальника та вказати реквізити банківської картки
 • Після заповнення анкети заявка на кредит передається на обробку
 • Після обробки, в разі схвалення, гроші будуть переведені на зазначену картку.

Резюме

Нові клієнти сервісу можуть отримати в борг не більше 2.000 гривень. Нагадуємо, що максимальна сума (позика в 7.000) стане доступною лише під час четвертого звернення за мікрокредитом МаніБум. До того ж, щоб позичальнику збільшили кредит, йому потрібно підписати відповідну кредитну угоду, що висилається на пошту, після схвалення і видачі першого кредиту. Одержавши договір необхідно підписати його і передати один примірник назад в компанію. Тільки після цієї процедури сума можливого кредиту буде збільшена.

В компанії не заохочується прострочення по виплатах кредиту. У цьому випадку крім чергового платежу та нарахованих відсотків доведеться виплачувати пеню, розмір якої – 1.75%/день від величини прострочення.

Фінансова організація MoneyBOOM – стандартний представник компаній, що займаються мікрокредитуванням. Пропоновані кредитні умови порівнянні з конкуренції на тлі інших МФО.

У компанії немає стаціонарних точок видачі кредитів, тому кредит можна оформити тільки на карту.

Звертаємо увагу потенційних користувачів з поганою кредитною історією. Згідно інформації, представленої на сайті MoneyBOOM вони надають можливість кредитування з поганою кредитною історією.

Інформація надана для ознайомлення і актуальна на 10.01.2018

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України