zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

MoneyBOOM - мікрофінансова компанія

Київське ТОВ «Инфинанс» в 2014 році запустила сервіс швидкого онлайн-кредитування MoneyBOOM (МаніБум). Під представленим брендом компанія здійснює послугу мікрокредитування населення України. Послуга надається виключно через Інтернет в онлайн режимі.

Опис сервісу MoneyBOOM

При розгляді сервісу можна виділити наступні моменти:

 • Простота використання і недовгий оформлення мікрокредиту – щоб отримати кредит на сайті компанії заповнити коротку анкету, почекати 15-20 хвилин обробку заявки і рішення про видачу. Після схвалення гроші миттєво переведуть на карту будь-якого українського банку
 • Максимальний розмір фінансової допомоги для потенційних користувачів – 10.000 гривень. Максимальний термін погашення – 30 днів.
 • Програма лояльності (збільшення суми кредиту) – при кожному наступному кредиті зростає максимально можлива сума. Для нових клієнтів межа – 2000 грн., 4-й і наступні кредити – до 7000 грн.
 • Програма лояльності (рекомендація сервісу знайомим) – кожен клієнт компанії може порекомендувати послугу кредитування MoneyBOOM своїм знайомим використовуючи спеціальний код, і в разі видачі знайомому кредиту, клієнт отримає грошовий бонус
 • Мобільність – оформити анкету MoneyBOOM можна з будь-якої точки світу, головне щоб там був доступ до Інтернет
 • За запевненням компанії, у неї відсутні будь-які завуальовані додаткові комісії та платежі
 • MoneyBOOM при оформленні кредиту не вимагає поручителів, заставу та документального підтвердження доходів
 • Клієнт може скористатися можливістю пролонгувати кредитний договір на період початкового кредитування. Однак для цього він зобов'язаний погасити нараховані відсотки за користування і внести оплату за продовження кредиту
 • У мікрофінансовій компанії не забороняється достроково погашати мікрокредити. Якщо позичальник має можливість погасити кредит заздалегідь і не хоче переплачувати, у нього є прекрасна можливість виплатити борг без застосування додаткових штрафних санкцій.

Вимоги до клієнтів MoneyBOOM

Як у більшості схожих сервісів, вимоги до клієнтів MoneyBOOM прості і досить лояльні. Заповнити заявку на кредит на сайті компанії не викличе особливих труднощів.

Для оформлення кредиту на карту від позичальника потрібно:

 • Діючий паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний податковий номер (код)
 • Активна банківська карта
 • Номер мобільного телефону
 • Адреса електронної пошти

Процедура оформлення заявки на кредит в МаніБум

 • У калькуляторі на головній сторінці необхідно вибрати потрібну суму і термін кредитування. У відповідь калькулятор розрахує дату і суму погашення кредиту. Після цього потрібно натиснути кнопку "Отримати гроші"
 • Заповнити коротку форму для реєстрації в системі
 • Після реєстрації необхідно зайти в особистий кабінет на сайті MoneyBOOM
 • У особистому кабінеті потрібно заповнити анкету позичальника та вказати реквізити банківської картки
 • Після заповнення анкети заявка на кредит передається на обробку
 • Після обробки, в разі схвалення, гроші будуть переведені на зазначену картку.

Резюме

Нові клієнти сервісу можуть отримати в борг не більше 2.000 гривень. Нагадуємо, що максимальна сума (позика в 7.000) стане доступною лише під час четвертого звернення за мікрокредитом МаніБум. До того ж, щоб позичальнику збільшили кредит, йому потрібно підписати відповідну кредитну угоду, що висилається на пошту, після схвалення і видачі першого кредиту. Одержавши договір необхідно підписати його і передати один примірник назад в компанію. Тільки після цієї процедури сума можливого кредиту буде збільшена.

В компанії не заохочується прострочення по виплатах кредиту. У цьому випадку крім чергового платежу та нарахованих відсотків доведеться виплачувати пеню, розмір якої – 1.75%/день від величини прострочення.

Фінансова організація MoneyBOOM – стандартний представник компаній, що займаються мікрокредитуванням. Пропоновані кредитні умови порівнянні з конкуренції на тлі інших МФО.

У компанії немає стаціонарних точок видачі кредитів, тому кредит можна оформити тільки на карту.

Звертаємо увагу потенційних користувачів з поганою кредитною історією. Згідно інформації, представленої на сайті MoneyBOOM вони надають можливість кредитування з поганою кредитною історією.

Інформація надана для ознайомлення і актуальна на 10.01.2018

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України