zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

КредитМаркет - мікрофінансова компанія

Кредитна організація «Центр фінансових рішень» 9 років тому запустила бренд КредитМаркет. Компанія весь час росла й удосконалювалась. З моменту створення була сформована ціла мережа підрозділів по всій країні. Зараз в МФО налічується близько 130 стаціонарних точок продажів кредитних послуг.

Мікрофінансова компанія реалізує послуги через власні відділення, а також за допомогою банків-партнерів. Це свідчить про статус кредитної організації.

Мета компанії - комфортне фінансове вирішення клієнтських потреб. Філософія сервісу КредитМаркет полягає у формуванні міцних і тривалих відносин на основі чесності і надійності.

Конкурентні переваги

КредитМаркет фінансує будь-які потреби приватних підприємств і звичайних фіз. осіб. Мікрокредити видаються без завуальованих зборів і зайвих документів. Вікова категорія позичальників - 23-70 років. Фінансова компанія пропонує своїм користувачам наступні кредитні програми:

  • Програма «Легко» - дає можливість отримати кредит до 30.000 гривень на термін до 36 місяців. Без довідок про дохід, поручителів і застав;
  • Програма «Для підприємців» - розрахований на власників бізнесу. Крім стандартного комплекту документації, потрібно пред'явити свідоцтво про реєстрацію та декларацію за останні півроку (2 квартали). Період користування - до 36 місяців. Розмір кредиту: 1.000-100.000 гривень;
  • Програма «НаЛичные» - кошти даються на різні цілі. Величина кредиту - до 100.000 гривень. Кредитний термін - до 60 місяців. Для оформлення позики потрібен стандартний пакет документів - довідка про доходи і звичайно ж паспорт з ІПН. В умовах видачі відсутній пункт надання застави та поручителя;
  • Програма «Під заставу автомобіля» - така програма дозволяє позичальникові взяти кредит величиною 200.000 гривень. Термін користування - до 48 місяців. Комплект документів такий же, як і в програмі «НаЛичные», проте доведеться надати страховий поліс на транспортний засіб і техпаспорт;
  • Програма «Для сім'ї» - цільовою аудиторією продукту вважаються сімейні пари. Пакет документів - стандартний. Особлива вимога цієї кредитної програми - наявність поручителя. Ним можуть бути батьки, діти (старше 23-х років), дружина або чоловік. Гранична сума позики - 100.000 гривень. Термін кредитування - до 5 років.

У переліку вимог багатьох продуктів МФО КредитМаркет відсутній пункт «застава». Відзначимо, що в КредитМаркет:

  • Використання наданих фінансів не потрібно підтверджувати документами
  • За погашення позики раніше терміну не потрібно виплачувати додаткові збори.

КредитМаркет співпрацює з багатьма супермаркетами та інтернет-магазинами. Завдяки їй, можна здійснювати покупки в кредит.

Варто вказати, що мікрофінасова організація КредитМаркет видає кредити позичальникам з поганою кредитною історією. Однак для цієї категорії фізичних осіб трохи інші умови надання кредитів. Вони повинні оформити поручительство платоспроможної людини з гарною кредитною історією.

Позикові кошти можна отримати в касі банку-партнера готівкою або на картковий рахунок.

Умови кредитування в КредитМаркет

Ставка по кредитах у цій організації вищі банківських. Наприклад, якщо ви візьмете 25.000 гривень готівкою на рік, то щомісячний платіж за позикою буде в розмірі 3 398,86 гривень. Відповідно, загальна сума виплат становитиме 40 787,52 гривень. Це свідчить про річну ставку по кредиту в межах 63.15%.

Можна дуже добре заощадити, якщо оформити кредит дистанційно через сайт МФО. Так, за таку ж суму кредиту на тих же умовах ви заплатите лише 7 501,40 гривень. Таким чином, річна ставка відповідає 30% річних.

Якщо ви оформите позику на аналогічних умовах під заставу транспортного засобу, кожен місяць ви будете здійснювати платіж сумою 3 204,18 гривень. Орієнтовно це близько 53,8% річних.

Під час оформлення позики потрібно пред'явити довідку про доходи. У певних кредитних програмах вимагають документи поручителів і техпаспорт на авто.

Висновок

Компанія КредитМаркет за умовами та програмами кредитування більше схожа на банківську організацію, ніж на звичайну МФО. Вона має певний ряд кредитних продуктів, в т. ч. і під забезпечення. З мінімальним комплектом документації клієнт може позичити лише 30.000 гривень. На значно більші суми позик (до 200.000 гривень) можуть розраховувати користувачі з забезпеченням. Термін користування в таких програмах до 5 років. На прийняття рішення за позикою пиде більше 1 дня.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України