zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Компанія Дінеро є новачком у сфері фінансових послуг, проте, вона вже встигла завоювати довіру і напрацювати базу постійних клієнтів, завдяки вигідним умовам кредитування. Тут дуже просто й оперативно можна отримати мікрокредит на карту, при цьому немає необхідності навіть відлучатись з роботи чи виходити з дому ‒ онлайн кредитування ‒ головний напрямок діяльності компанії. Ви маєте можливість отримати кошти на карту в найкоротші терміни.

Детальна інформація про кредитування в Дінеро

Компанія працює за принципом, аналогічним з іншими мікрофінансовими організаціями, однак, існують і певні відмінності в кредитуванні, які варто знати перед тим як починати процес оформлення кредиту.

Принципове значення для позичальника при виборі мають процентні ставки. Мінімальний рівень переплати присутній майже завжди, однак, кожен хоче мати справу з такою компанією, в якій переплата буде меншою. І тут на виручку позичальникам може прийти Dinero, оскільки в даній компанії всі нові клієнти можуть скористатись унікальною пропозицією ‒ 0% по кредиту. Але ця пропозиція дійсна лише за умови, що кредит оформляється не більше ніж на один місяць, а його сума не вища 3000 гривень. Умови надання наступної позики будуть вже іншими ‒ ставка по кредиту буде збільшена, і залежатиме від терміну та суми кредиту.

Кому видають мікропозики в Dinero

До позичальників у компанії є деякі вимоги, частина з яких встановлена ​​на законодавчому рівні, а інша розроблена фахівцями самої компанії, з метою мінімізувати фінансові ризики. Будь-який громадянин України має можливість оформити онлайн кредит не виходячи з дому в Дінеро, якщо він:

 • проживає на території Україні та є повнолітнім;
 • йому ще не виповнилось 75 років;
 • при собі є паспорт і податковий код;
 • немає прострочень за кредитами в інших фінансово-кредитних установах;
 • у позичальника є активна банківська карта і моб. телефон.

Особливості компанії Dinero

Перед оформленням онлайн кредиту без застави та поручителів в будь-якій мікрофінансовій організації, потрібно детально вивчити всі особливості та принципи її роботи. В роботі компанії Dinero можна виділити такі переваги:

 • постійні клієнти мають можливість оформити мікропозику практично за кілька хвилин;
 • оформити позику на карту можна максимально швидко ‒ заявка буде розглянута не довше ніж за 15 хв.;
 • позичальник має можливість звернутись на гарячу лінію, де його проконсультують з будь-яких питань, що його цікавлять;
 • для оформлення позики не потрібно надавати довідку про працевлаштування або доходи;
 • компанія може запропонувати послугу пролонгації кредиту, якщо Ви не встигли вчасно його погасити;
 • для нових клієнтів Дінеро діє спеціальна пропозиція ‒ кредит до 3000 гривень без процентних нарахувань.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України