background

right block 24

Цілодобове кредитування

background

ОТРИМАЙ КРЕДИТ ЗА 60 СЕКУНД

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2,000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
0,01% на перший кредит

Кредит Кафе

Кредит Кафе — мікрофінансова організація, яка надає кредити до зарплати готівкою у своїх філіях. Згідно з правилами кредитування, клієнти можуть розраховувати на мікрокредит до 5000 гривень, строком на 7 або 14 днів. Отримати у Кредит Кафе гроші можна, маючи при собі ІПН та паспорт, за 15 хвилин. Заявку можна подати на сайті компанії в Інтернет або безпосередньо у філіях компанії. Сума такого мікрокредиту фіксована і залежить тільки від терміну, на який Ви оформляєте цей кредит.

Інформація про компанію і вимоги до клієнтів

Згідно із правилами кредитування Кредит Кафе:

  • Клієнтам не потрібно оплачувати розгляд кредитної заявки
  • Відсутні членські внески для того щоб отримати кредит
  • Оформляючи кредит, не треба надавати в якості гарантії застава або оформляти доручення.

До клієнтів Кредит Кафе пред'являються прості вимоги:

  • Українське громадянство або реєстрація в Україні
  • Вік 18-70 років
  • Постійний трудовий дохід
  • У клієнта повинен бути діючий паспорт і ІПН

Як оформляти і гасити кредит у мікрофінансової компанії Кредит Кафе

Для оформлення мікрокредиту потрібно надіслати заявку онлайн або відвідати філію компанії, де протягом 15 хв. Ви зможете оформити і отримати потрібну суму в межах правил видачі кредитів. Повторні кредити видаються набагато швидше – всього 3 хвилини.

Погашати свою заборгованість можна однією сумою у філіях сервісу по видачі кредитів. При необхідності можна оформити пролонгацію кредиту сплативши вартість користування кредитом за попередній період.

Географія роботи Кредит Кафе

Володіє торговою маркою «КредитКафе» ФК «Партнер Фінанс». Вона видає моментальні кредити через відділення в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Білої Церкви, Бердянську, Івано-Франківську, Запоріжжі, Житомирі, Кременчуку, Мукачеве, Львові, Луцьку, Ужгороді, Херсоні, Рівному, Полтаві, Чернігові, Черкасах і Хмельницькому.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України