zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредит Кафе - мікрофінансова компанія

Кредит Кафе — мікрофінансова організація, яка надає кредити до зарплати готівкою у своїх філіях. Згідно з правилами кредитування, клієнти можуть розраховувати на мікрокредит до 5000 гривень, строком на 7 або 14 днів. Отримати у Кредит Кафе гроші можна, маючи при собі ІПН та паспорт, за 15 хвилин. Заявку можна подати на сайті компанії в Інтернет або безпосередньо у філіях компанії. Сума такого мікрокредиту фіксована і залежить тільки від терміну, на який Ви оформляєте цей кредит.

Інформація про компанію і вимоги до клієнтів

Згідно із правилами кредитування Кредит Кафе:

  • Клієнтам не потрібно оплачувати розгляд кредитної заявки
  • Відсутні членські внески для того щоб отримати кредит
  • Оформляючи кредит, не треба надавати в якості гарантії застава або оформляти доручення.

До клієнтів Кредит Кафе пред'являються прості вимоги:

  • Українське громадянство або реєстрація в Україні
  • Вік 18-70 років
  • Постійний трудовий дохід
  • У клієнта повинен бути діючий паспорт і ІПН

Як оформляти і гасити кредит у мікрофінансової компанії Кредит Кафе

Для оформлення мікрокредиту потрібно надіслати заявку онлайн або відвідати філію компанії, де протягом 15 хв. Ви зможете оформити і отримати потрібну суму в межах правил видачі кредитів. Повторні кредити видаються набагато швидше – всього 3 хвилини.

Погашати свою заборгованість можна однією сумою у філіях сервісу по видачі кредитів. При необхідності можна оформити пролонгацію кредиту сплативши вартість користування кредитом за попередній період.

Географія роботи Кредит Кафе

Володіє торговою маркою «КредитКафе» ФК «Партнер Фінанс». Вона видає моментальні кредити через відділення в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці, Білої Церкви, Бердянську, Івано-Франківську, Запоріжжі, Житомирі, Кременчуку, Мукачеве, Львові, Луцьку, Ужгороді, Херсоні, Рівному, Полтаві, Чернігові, Черкасах і Хмельницькому.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України