zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

CashUp - мікрофінансова компанія

Мікрокредитний сервіс **CashUp** надає послугу видачі кредитів онлайн приватним особам. Через Інтернет можна подати заявку на мікрокредит розміром до 3000 грн. на 1 місяць, під час першого звернення. При повторному зверненні позичальнику буде доступна сума 10 000 грн. на 3 міс.

Кому доступні кредити в CashUp

Онлайн-сервіс CashUp пред'являє максимально лояльні вимоги до своїх клієнтів. Гроші в борг тут можуть бути видані будь-якому клієнту якщо він:

 • Дорослий українець
 • Володіє активною картою будь-якого банку України.

Інформація про сервіс

 • Процес видачі кредитів максимально автоматизовано, гроші зараховуються на карту протягом декількох хвилин
 • Поручителі та довідки не потрібні
 • Можна знизити процентну ставку по кредиту при повторних позиках
 • Постійні клієнти мають можливість оформити кредит у сумі до 10 000 грн.

Отримання кредиту в CashUp

Процедура видачі кредиту без застави максимально автоматизована, тому для подачі заявки треба мати лише Інтернет і смартфон. На сайті можна прочитати в подробицях, як правильно оформляти заявку. Потрібно зробити всього лише кілька елементарних дій:

 1. Вибрати суму і термін, на які Ви хочете кредитуватися за допомогою спеціального калькулятора, який є на сайті. Коли визначитеся - натисніть кнопку «Отримати кредит».
 2. Заповніть анкету. Вказуйте достовірні дані, бо якщо Ви внесете неправдиву інформацію, Вам можуть відмовити.
 3. Верифікуйте карту. Після того як введете інформацію про Вашу кредитку, з картки буде утримано 0,99 грн., обов'язково проконтролюйте, аби там була ця сума. Як тільки відбудеться верифікація, гроші автоматично розблоковуються. Ви отримаєте спеціальний код, який потрібно буде ввести у відповідну графу.
 4. Прочитайте договір і підпишіть його.
 5. Гроші зараховуються на Вашу карту.

Що робити при відмові

Якщо Вам відмовили, можливо, при заповненні десь закралася похибка/помилка. Потрібно заново перевірити все. Далі переконайтесь, що на карті є плюсовий баланс не менше 1 грн., і карта на заблокована для розрахунків через Інтернет. Може Ви маєте прострочені кредити в інших кредитних сервісах - треба погасити їх перед тим, як брати нову мікропозику. Перевірити це можна в бюро кредитних історій.

Як погасити борг

Мікрокредитний сервіс CashUp надає 3 варіанти погашення кредиту:

 • На офіційному сайті, за допомогою карти
 • У банківській касі
 • За допомогою терміналів самообслуговування.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Інформація про прострочені або невиплачені кредити буде передана до кредитного бюро і кредитна історія буде зіпсована. У разі злісного ухилення від сплати, компанія подасть до суду на проблемного клієнта і йому доведеться крім повернення боргу, витратитися ще й на судові збори.

Пролонгація

Якщо позичальник бачить, що він не встигає погасити кредит вчасно, йому варто скористатися послугою, яка називається пролонгація. Але щоб ця послуга була активована, треба розрахуватися за нараховані відсотки, тоді термін кредиту може бути продовжений ще на 30 днів.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України