09 Червня 2018

ТОП факторів, що впливають на суму кредиту

ТОП факторів, що впливають на суму кредиту

Не завжди в банку можна отримати необхідну суму позикових коштів. У цьому переконалося багато позичальників, які зверталися за отриманням банківського кредиту. Розглянемо 10 факторів, що впливають на розмір кредиту, який може видати банківська чи фінансова організація.

Дохід потенційного позичальника

Кредитні менеджери при оформленні кредиту дотримуються правила: коли позичальник вносить обов'язковий платіж, у нього повинні залишатися кошти на прожиття. Інакше підвищується ймовірність, що клієнт затримає виплати, а то й зовсім не поверне борг. Отже, ставка по кредиту і його розмір залежать від рівня доходу клієнта. Чим вищий у позичальника дохід, тим на більшу суму та термін він може розраховувати.

Поручителі та їх дохід

Також збільшити суму позикових коштів можна запросивши поручителів. У такому випадку доходи підсумовуються і розмір кредиту підвищується. Однак майбутнім поручителям слід пам'ятати, що в них з'являться такі ж кредитні зобов'язання, як і у позичальника.

Період кредитування

Чим більший кредитний період, тим більшу суму в кредит можна оформити. Але не все так просто. У цій ситуації по кредиту буде досить істотна переплата. Потенційним позичальникам слід враховувати вікові обмеження банків. Так, на момент погашення кредиту, клієнт повинен бути працездатним.

Дані кредитної історії

Якщо Ви маєте ідеальну КІ і кредитори чули про Вас як про надійного платника, банк зможе запропонувати Вам особливу програму кредитування: меншу відсоткову ставку і велику суму кредиту. Якщо у позичальника погана кредитна історія ‒ були часткові затримки у виплатах або є незакриті кредити, сума можливого кредиту знижується, а відсоток підвищується.

Вікові рамки

Кожна кредитна програма характеризується віковими обмеженнями, тобто мінімальним, а також максимальним віком кредитопозичальника. Зазвичай цей інтервал знаходиться в межах 18-72 років. Банки вважають, що найбільш платоспроможним є вік 30-45 років. Необхідно розуміти, якщо Ваш вік відповідає мінімальному або максимальному значенню, найімовірніше банківські установи відхилять Ваш запит чи істотно занизять кредитну суму.

Трудовий стаж

Для кредитних організацій клієнт з великим стажем роботи вселяє довіру. Постійне місце роботи свідчить про стабільність людини. Хоча є кредитні продукти, які можуть отримати позичальники з 3-4 місяцями роботи на останньому місці. При цьому фахівці банку дивляться на частоту зміни місць роботи. Тривалі перерви в трудовому стажі мають негативний вплив на оцінку платоспроможності позичальника.

Заставне майно

Якщо Ви плануєте взяти кредитні кошти під заставу, то сума кредиту залежатиме від ринкової вартості предмета застави. Чим вона більша, тим більше грошей зможете отримати в борг. На максимальний розмір кредиту можна розраховувати, якщо закласти ліквідну нерухомість.

Офіційний дохід

Якщо у позичальника є можливість підтвердити свій рівень доходу документально, особливо якщо він набагато вищий мінімальної зарплати, це дозволить збільшити суму можливого кредиту.

Сфера діяльності

Коли в країні була криза, банківські організації практично не кредитували приватних підприємців, неофіційно працюючих людей, фрілансерів і т.п. Зараз банки змінили своє ставлення до такої категорії клієнтів. Вони можуть розраховувати на солідні суми за кредитними програмами, важливо тільки щоб співробітники по роботі та родичі підтвердили факт наявності регулярного трудового доходу.

Обов'язкові платежі

Йдеться про щомісячні витрати позичальника. Сюди відносяться аліменти, виплати за раніше отримані кредити, плата за навчання, орендні платежі та інші витрати, які утримуються із заробітної плати потенційного позичальника. Такі платежі також знизять можливу суму кредиту.

Частота використання і погашення кредитних зобов'язань

Як правило, регулярне використання кредитної картки і своєчасне погашення заборгованості свідчить про платоспроможність клієнта. Відповідно банк поступово підвищує кредитний ліміт. Так само виглядає і ситуація з МФО. Якщо Ви постійно користуєтесь послугами мікрокредитування в одній і тій же мікрофінансовій організації, то з кожним зверненням зростає доступна сума і термін, а в багатьох компаніях також знижується й ставка.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України