06 Березня 2018

ТОП-9 помилок позичальників під час оформлення онлайн кредиту

ТОП-9 помилок позичальників під час оформлення онлайн кредиту

Із сучасним темпом ритму життя буває нелегко знайти час, щоб відвідати банк для отримання кредиту. Оптимальний варіант вирішення даної проблеми, це заявка на кредит онлайн. Даний безкоштовний сервіс, який пропонують банки та МФО дає можливість скласти і відправити заявку на кредит відразу в декілька установ, що видають позики населенню. Так як дана послуга в основному передбачає попереднє рішення від фінансової установи, Ви можете значно заощадити свій час порівнявши умови видачі кредитів в різних організаціях і вибравши для себе найоптимальніші.

У разі якщо Вам не підходить жоден з варіантів, Ви в будь-який час можете відмовитись. Але, легкість і швидкість з якою подаються заявки, а також оформляються кредити, часто можуть призвести до того, що позичальниками допускаються помилки під час оформлення і вивчення деталей. Давайте розберемося в найчастіших помилках позичальників, а також в тому, до чого вони можуть призвести.

  1. Будьте зосереджені: не потрібно весь час відправляти запит в одну і ту ж фінансову установу, тому що розглянуть там лише одну Вашу заявку, яка прийшла до них першою. У Вас не буде можливості подати повторну заявку, яка буде розглянута протягом (мінімум) 30 днів.
  2. Помилка в ІПН або паспортних даних (якась цифра вказана неправильно). Зверніть увагу, що в ІПН повинно бути не менше 10 цифр. Зазвичай, саме код є головним параметром під час попередньої перевірки, так як більшість банків може за допомогою нього перевірити позичальника у своїх базах та базах бюро кредитних історій. Ця перевірка зараз відбувається в автоматичному режимі. Якщо вся інформація вказана коректно і помилку позичальник допустив лише в ІПН, зазвичай, йому дають можливість ще раз відправити заявку.
  3. Неправильно вказані контактні дані. Правильно вказаний мобільний номер дасть можливість працівникові фінансової установи швидко зв’язатися з Вами, щоб докладно проконсультувати щодо подальшого оформлення позики. Зазвичай, клієнту передзвонюють протягом 30 хвилин, після того, як відправлена ​​онлайн-заявка. Залежно від того, наскільки наразі завантажений банк і від того, який у нього графік роботи – зв'язатися з позичальником можуть протягом дня. Банківські співробітники можуть зв'язуватися з Вами близько 3-х разів, тому краще влаштувати так, аби мобільний телефон постійно знаходився біля Вас.
  4. Дуже важливий пункт в онлайн-заявці, це «Тип зайнятості». Приділіть йому максимальну увагу, тому що для будь-якої установи, яка займається видачею кредитів, наявність постійного доходу у позичальника є підтвердженням його платоспроможності. Заповнюючи цю графу не потрібно «підвищувати» рівень своїх доходів або пробувати приховати якусь інформацію від банківської установи. При таких варіантах доходів як: «тимчасово не працюю» або «в декреті» отримати кредит шансів дуже мало, так як банки найчастіше цій категорії позичальників відмовляють. До речі, якщо Ви працюєте неофіційно, Ви теж у зоні ризику, тому що банкам складно перевірити це і вони вважають за краще зайвий раз не ризикувати.
  5. Відсутність прагматизму при розрахунках. Перед оформленням кредиту завжди потрібно гарненько все обдумати, чи зможете Ви вчасно розрахуватись, враховуючи відсотки. А Ви знаєте що бувають ще форс-мажорні обставини? Чи вийде у Вас погасити позику, якщо Ви залишитесь без постійного джерела доходу. А валютний ризик? Часто легкість і простота отримання кредиту розслабляє позичальника і він не порівнює своїх можливостей і вимог фінансової установи, через що погіршується кредитна історія, а іноді трапляється й таке, що застава або майно позичальника залишається кредитору.
  6. Проаналізуйте всі ринкові пропозиції, які є на даний момент. Брак часу або лінь змушують позичальника вірити красивим рекламним роликам або просто йти просити кредит в першу-ліпшу фінансову установу. Як результат: оформляється кредит з величезними переплатами, численними комісіями, а все це зайві фінансові витрати.
  7. Детально вивчіть кредитний договір. Знайте, банківський співробітник ніколи не розповідатиме Вам усіх нюансів договору, а про деякі він може спеціально не згадувати. Тому самі прочитайте все уважно. Особливу увагу зверніть на штрафні санкції та додаткові комісії. Часто люди не мають часу, аби прочитати цей договір, а потім виявляється, що потрібно заплатити величезну комісію або штраф за порушення якогось пункту, але назад повернути вже нічого не можна. Тому, халатне ставлення до процесу підписання договору, може привести як мінімум до величезних фінансових втрат, а як максимум – до судового розгляду.
  8. Чітко розберіться, коли саме і яку суму Вам потрібно внести в якості оплати для погашення кредиту. Банки люблять прикриватися незрозумілими платіжними графіками, для чогось вписують в договір фразу про те, що «графік погашення орієнтовний». Через це часто трапляється таке, що позичальник оплачує суму, меншу мінімального щомісячного платежу і після того як він з чистою душею вирішує, що кредит повністю виплачений, від банку приходить повідомлення про заборгованість. Тому краще відразу детально вникнути в принципи погашення заборгованості, а перед кожним платежем телефонувати менеджеру для уточнення суми погашення. Так легко вберегтися від проблем, які можуть виникнути в майбутньому.
  9. Припинення платежів. Через фінансові проблеми або безвідповідальність позичальники не платять за кредитними зобов'язаннями, сподіваючись, що їм за це нічого не буде. Але, насправді все по-іншому. Позичальник змушений буде не лише сплатити величезні штрафи, а ще й втратить купу часу під час судових розглядів та матиме проблеми з колекторами.

Якщо дотримуватись цих елементарних правил, то проблем з кредитами у Вас ніколи не буде. І навіть коли виникли якісь непередбачені обставини, впадати у відчай не треба. Зазвичай, фінансові установи, коли бачать бажання позичальника і тимчасові труднощі, які він відчуває, погоджуються піти на компроміс, запропонувавши йому кілька варіантів виходу із ситуації.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України