22 Серпня 2017

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

22 серпня 2017 року в прямому ефірі проведено другий етап розіграшу смартфону по акції «Хочу смартфон» серед клієнтів компанії «Глобал Кредит». Вітаємо другого переможця – Чубуча Олександра Анатолійовича із Запоріжжя.

Кожен з вас може виграти смартфон Xiaomi Redmi 4A 16GB gold, оформивши кредит в будь-якому нашому відділенні або оформивши заявку на сайті до 29 вересня 2017 року. Кожного тижня до кінця акції розігруємо по одному смартфону.

Дивіться запис відео з прямого ефіру другого розіграшу з Youtube.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиСпоживчий кредит на картуЦілодобові кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України