22 Серпня 2017

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

22 серпня 2017 року в прямому ефірі проведено другий етап розіграшу смартфону по акції «Хочу смартфон» серед клієнтів компанії «Глобал Кредит». Вітаємо другого переможця – Чубуча Олександра Анатолійовича із Запоріжжя.

Кожен з вас може виграти смартфон Xiaomi Redmi 4A 16GB gold, оформивши кредит в будь-якому нашому відділенні або оформивши заявку на сайті до 29 вересня 2017 року. Кожного тижня до кінця акції розігруємо по одному смартфону.

Дивіться запис відео з прямого ефіру другого розіграшу з Youtube.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитОнлайн кредити, займи на банківську картуШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України