22 Серпня 2017

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

Відбувся другий розіграш смартфона по акції від Глобал Кредит

22 серпня 2017 року в прямому ефірі проведено другий етап розіграшу смартфону по акції «Хочу смартфон» серед клієнтів компанії «Глобал Кредит». Вітаємо другого переможця – Чубуча Олександра Анатолійовича із Запоріжжя.

Кожен з вас може виграти смартфон Xiaomi Redmi 4A 16GB gold, оформивши кредит в будь-якому нашому відділенні або оформивши заявку на сайті до 29 вересня 2017 року. Кожного тижня до кінця акції розігруємо по одному смартфону.

Дивіться запис відео з прямого ефіру другого розіграшу з Youtube.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України