22 Августа 2017

Прошел второй розыгрыш смартфона по акции от Глобал Кредит

Прошел второй розыгрыш смартфона по акции от Глобал Кредит

22 августа 2017 года в прямом эфире проведен второй этап розыгрыша смартфона по акции «Хочу смартфон» среди клиентов компании «Глобал Кредит». Поздравляем второго победителя акции - Чубача Александра Анатольевича из Запорожья.

Каждый из вас может выиграть смартфон Xiaomi Redmi 4A 16GB gold, оформив кредит в любом нашем отделении или оформив заявку на сайте до 29 сентября 2017 года. Каждую неделю до конца акции мы разыгрываем по одному смартфону.

Смотрите запись видео с прямого эфира второго розыгрыша с Youtube.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредитний онлайн-калькуляторКредит онлайн на карту без довідок про доходиЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитСловник кредитних термінів і визначеньШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України