06 Травня 2018

Чому варто використовувати послуги страхування

Чому варто використовувати послуги страхування

Напевно, Ви теж замислювались про значення страхування у своєму житті. Досить багато людей доживають до поважного віку, так і не оцінивши вигоду від послуг страхування. Ніхто ж не застрахований від неприємностей. Потенційна небезпека завжди поруч з нами. Вона може не лише збільшити незаплановані фінансові витрати, але й відняти у нас найцінніше ‒ наше здоров'я або життя. З пожежами, аваріями, повенями та іншими природними явищами, що несуть збитки, стикається багато людей в усьому світі. І не важливо, що це ‒ затоплення чи ураган. Якщо настала катастрофа ‒ втрат не уникнути! Коли подібні проблеми трапляються з іншими, всі чомусь думають, що їх це ніколи не торкнеться. А коли трапляється біда, відразу згадується відома приказка: «знав би, де впаду ‒ підстелив би соломки».

Саме страхування і виступає в якості тієї соломки, яка пом'якшує життєві удари. Програми страхування створені щоб вберегти людину від багатьох ризиків, здатних вдарити по бюджету: завдати істотної шкоди здоров'ю або майну.

При грамотному застосуванні послуг страхування, вони можуть підвищити Ваші доходи, коли Ви виходитимете на пенсію. Тобто крім обов'язкового державного забезпечення, у кожної людини є можливість самому поліпшити своє фінансове становище в старості.

Страхові програми різного виду ‒ популярна практика в розвинених країнах світу. На жаль, розуміння необхідності даної послуги повільніше приходить до населення пострадянських країн. Люди з розвинених держав прекрасно розуміють, що така фінансова послуга допоможе їм значно полегшити результат несприятливих подій. Зараз життя без страхування неможливе. Ось чому в багатьох країнах існують обов'язкові види страхування. Наприклад, такі як обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ (рос. ОСАГО)) або КАСКО. Якщо будете виїжджати за кордон, Вам знадобиться страховий поліс «зелена карта». До того ж в країнах ЄС медичне страхування обов'язкове.

Страхування в Україні

Ринок страхування у нашій країні вважається дуже перспективним. Поступово підвищуються доходи українців, збільшується кількість прибуткових підприємств. Все це вимагає страхового забезпечення. Динамічний розвиток сфери страхування обумовлений підйомом підприємництва, зміною форм власності, та й стабілізацією економіки в цілому.

Ознайомимось з видами страхування, які будуть актуальні для українців та допоможуть їм в екстрених випадках уникнути неприємностей.

Страхування життя

Такий вид страхування дуже поширений в розвинених країнах. Подібне страхування є трьох видів:

  1. Довічне страхування ‒ виплати відбуваються у випадку смерті власника поліса. У деяких ситуаціях страхувальник може розірвати контракт і отримати гроші. Страхова компанія (СК) гарантує мінімальну страхову виплату незалежно від одержуваного прибутку за умови регулярної сплати внесків. Якщо не дотримуватись вимог, відшкодування втрачається;
  2. Накопичувальне страхування ‒ число страхових внесків визначається можливістю і бажанням страхувальника. Вони поділяються на 2 частини. Перша частина йде СК, а друга ‒ на клієнтський рахунок. Власник поліса може призначити конкретний термін виплати. Застрахована особа отримує виплати по страховці, незалежно від кількості внесків;
  3. Страхування на конкретний термін ‒ найдоступніша для українців форма страхування. Вона оформляється на певний період та накопичує заощадження. Страхова компанія зобов'язується виплатити страховку після смерті страхувальника, якщо ця неприємність сталася в обумовлений проміжок часу. У контракті можна прописати умови, згідно яких будуть здійснюватись виплати боргів страхувальника (наприклад, іпотечної заборгованості). В даному випадку альтернативним варіантом буде поновлюваний поліс. Правда, він на порядок дорожчий, зате дозволяє власникові поліса бути постійно застрахованим.

Автострахування

Страховка КАСКО дає можливість застрахувати не лише транспортний засіб, а й пасажирів, водія авто, додаткове обладнання, а також предмети багажу. Користуючись такою страховою програмою, Вам відремонтують автомобіль, якщо він буде пошкоджений в результаті дії непереборної сили, ДТП або злочинних дій (викрадення, вандалізм і т.п.).

Нагадаємо, що в Україні кожен водій повинен мати поліс обов'язкового страхування автомобільної цивільної відповідальності (ОСЦПВ, «автоцивілка»). Що стосується КАСКО, то цей вид страхування є добровільним. Згідно з правилами дорожнього руху без поліса ОСЦПВ забороняється керувати транспортним засобом. Головне призначення цього поліса полягає у відшкодуванні збитків, які водій завдасть 3-м особам, а також їх майну. На жаль, але поліс ОСЦПВ не компенсує пошкодження водія і застрахованої машини.

Страхування від нещасних випадків

За такою страховою програмою здійснюються страхові виплати навіть у разі втрати працездатності або при отриманні травми, причиною появи якої став нещасний випадок. Перевагами даного страхування можна назвати відносно невеликі внески, а також можливість самостійно вибрати страховий платіж. До слова, платіж не обкладається жодними податками. До категорії нещасних випадків найчастіше відносять:

  • обмороження;
  • опіки;
  • сонячний удар;
  • травми, отримані під час робіт під напругою;
  • напад злочинців або тварин;
  • стихійні лиха;
  • травми, отримані під час руху транспорту;
  • травми при занятті спортом.

Фактично всі різновиди програм від нещасних випадків характеризуються багатьма обмеженнями. Наприклад, оформити таку страховку не вийде деяким категоріям громадян: інваліди, психічно нездорові, ВІЛ-інфіковані, тяжкохворі і навіть вагітні жінки.

Страхування майна

У даній страховці об'єктом є абсолютно будь-яке майно, яким страхувальник розпоряджається, користується або володіє. Це може бути як власна квартира, так і космічна техніка. Українські СК пропонують населенню страхування наступних ризиків:

  • розбій, вандалізм і крадіжка;
  • стихійні лиха;
  • аварії;
  • пожежа;
  • пошкодження водою (системи пожежогасіння або водопостачання).

СК не здійснює виплати тільки при виникненні форс-мажорів. До таких обставин відносяться: терористичні акти, військові дії, масові заворушення, а також зміна влади. Можна застрахувати як усе майно, так і якусь його частину. У контракті страховик вказує максимум своєї відповідальності, який відображений в страховій сумі.

Добровільне медичне страхування

Виплати за медичною страховкою відбуваються при пораненні, непрацездатності або хворобі страхувальника. У ролі страхувальника можуть бути дієздатні фіз. і юрособи. Вартість медичних послуг формується за згодою медустанови і страховика.

Варто підкреслити, що виплата по страховці відбувається тільки, якщо застрахована особа звернулась за медичною допомогою в авторизовані СК медичні установи. Величина страхової суми залежить від вартості медичних послуг, зазначених у страховому контракті.

Види добровільного страхування зумовлюються побажаннями клієнта. Однак не слід завчасно відмовлятися від них і применшувати корисність страховок у важких ситуаціях.

Страхування кредитів

В Україні не популярні види страхових послуг, що захищають фінансові ризики. Однак, така страховка буде корисною, наприклад, на випадок смерті позичальника. Якщо позичальник помре, страховка звільнить родичів від погашення кредиту. Всі умови оплати страхового поліса обумовлюються в кредитній угоді. При оформленні кредитних продуктів багато банківських організацій України пропонують страховку. У деяких фінансово-кредитних установах страхування є обов'язковою процедурою.

Дане страхування надає банку гарантії на випадок виникнення ситуацій, пов'язаних з непогашенням кредиту або неплатоспроможністю позичальника. Страховка включає такі ризики:

  • інвалідність позичальника;
  • тимчасова втрата працездатності;
  • смерть особи, яка кредитується.

Де терміново взяти кошти на страхування?

У Вас недостатньо коштів для продовження медичної страховки? Або днями закінчиться поліс ОСАГО, а зарплата прийде нескоро? Не варто пускати ситуацію на самоплив! Швидше звертайтесь в Глобал Кредит ‒ один з провідних сервісів мікрофінансування в Україні. Онлайн-сервіс дозволяє швидко отримати мікрокредит на карту або готівкою у відділеннях компанії. Умови надання кредитів Глобал Кредит:

  • віковий поріг для позичальників ‒ з 18 і до 71 року;
  • максимальний розмір позики ‒ 10.000 гривень;
  • потрібні тільки податковий код і паспорт;
  • період користування ‒ до 14 днів;
  • без застави, довідок та поручителів.

При заповненні онлайн-заявки позикові кошти зараховуються на картку позичальника відразу після обробки і схвалення анкети. На це йде 15 хвилин. Повертати кредит так само легко і зручно: борг можна погасити готівкою або переказати необхідну суму зі своєї картки.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України