02 Січня 2018

Причини відмови в кредиті. Чому відмовляють у кредиті

Причини відмови в кредиті. Чому відмовляють у кредиті

Не секрет, що послугами кредитування в Україні регулярно користуються мільйони людей. Їх кількість була б більшою, якби банки та фінансові компанії видавали кредити всім охочим. В реальності ж, крім виданих кредитів, банки здійснюють і чимало відмов. У підсумку, труднощі з оформленням кредиту можуть виникнути навіть у найбільш благонадійного на перший погляд клієнта з офіційним працевлаштуванням та солідною зарплатою. У цій статті експерти компанії Глобал Кредит розкажуть читачам про причини, за якими потенційному позичальникові можуть відмовити у видачі кредиту.

  1. Через низький рівень заробітної плати та неможливість підтвердження будь-яких додаткових джерел доходу.
  2. Якщо була надана недостовірна інформація або ж вона передана в неповному обсязі. Найчастіше потенційні клієнти приховують наявність діючих кредитів в інших фінансових установах, надають підроблені документи (наприклад, про розмір зарплати або посаду, яку займають). Як правило, банки здійснюють ретельну перевірку, можуть зателефонувати роботодавцю або знайомим кандидата на кредит. Також слід зазначити, що сьогодні в Україні роботу банків і фінансових компаній полегшують бюро кредитних історій, які видають за запитом інформацію про клієнта: паспортні дані, місце реєстрації, на яку суму бралися кредити раніше і як вони погашалися, інформацію про діючі кредити та щомісячні платежі за ними. Надання цих даних здійснюється на основі нормативних актів і не суперечить законодавству. Нерідко причиною відмови стає помилкова інформація про мету кредиту.
  3. У зв'язку з негативною кредитною історією клієнта. Якщо за клієнтом значаться непогашені кредити або кредитна історія говорить про регулярні простроченнях при погашенні кредиту, отримати новий буде непросто. Банки і кредитні компанії «не люблять» видавати займи тим, хто не може їх погашати у встановлені кредитним договором строки, так як видача таких кредитів швидше за все принесе збитки.
  4. У разі заставних (автокредит або іпотека) кредитів відмова може бути обґрунтована тим, що клієнт надає під заставу майно, яке свідомо не може бути продане або для його продажу потрібен тривалий термін. Йдеться про недостатню ліквідність забезпечення, а також про невідповідність його ціни реальній ринковій вартості. Ціна житла чи іншого майна, що надається в забезпечення, повинна відповідати ринковій вартості. Оцінку вартості банки здійснюють самостійно, але можуть орієнтуватися на висновок незалежної оцінної компанії.
  5. Вік клієнта. Кредит на придбання житла береться на тривалий термін - 15, 20 і навіть 30 років. Жорсткого критерію немає, але на практиці у банків практикується така схема: на момент погашення позики по іпотеці вік чоловіка не повинен перевищувати 60 років, жінки - 55 років. Отже, щоб отримати позику на 30 років, клієнтові не повинно бути більше 30. Для людей старшого віку виходом із ситуації може стати поручитель, чий вік відповідає вимогам банку. Інший варіант - оформлення кредиту на менш тривалий термін. При споживчому та мікрокредитуванні вимоги до віку набагато лояльніші - такі кредити можна отримати і в 70 років.
  6. Коли надані документи не відповідають законодавчим нормам України. Наприклад, угода на придбання квартири, що укладається, виступає кредитним забезпеченням, повинна бути правомірною і законною. А всі документи на дану нерухомість повинні відповідати вимогам законодавства. Відмовити банк може і в тому випадку, якщо при перевірці з'ясується незаконність проведених операцій з придбання, обміну, дарування житла раніше.

На рішення банку впливає і ряд суб'єктивних факторів. Їх сукупність в підсумку призведе до прийняття позитивного або негативного рішення. Такими факторами є: зарплатна картка банку, в якому оформляється кредит, хороша кредитна історія, майно, що перебуває у власності, освіта, посада, сімейний статус.

Різні банки для оцінки платоспроможності клієнта використовують свої критерії оцінювання та підходи в прийнятті рішень. Тому звертаючись до фінансової установи, не можна з впевненістю сказати, яке рішення буде прийнято. Але дотримуючись усіх перерахованих вище правил, ви матимете високий шанс отримати кредит на придбання квартири.

Як взяти кредит без відмови в Глобал Кредит?

Компанія Глобал Кредит спеціалізується на видачі мікрокредитів або як їх ще називають «кредитів до зарплати». Це найбільш оптимальний варіант, якщо Вам необхідний кредит на таких умовах:

  • Сума кредиту від 200 до 10.000 грн.
  • Термін кредитування до 14 днів
  • Документи: тільки паспорт і код

Безсумнівною перевагою таких кредитів є:

Щоб отримати кредит без відмови в Глобал Кредит необхідно заповнити заявку на кредит вказавши лише достовірні відомості. Після заповнення заявки необхідно почекати рішення про видачу. Якщо анкета заповнена без помилок і вказані достовірні відомості, то ймовірність видачі кредиту складе близько 95%. Якщо Вам відмовлено в кредиті необхідно перевірити інформацію зазначену в анкеті ще раз на предмет актуальності і відправити заявку заново.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України