24 Жовтня 2018

Який кредит вибрати − шукаємо оптимальний варіант

Який кредит вибрати − шукаємо оптимальний варіант

Сьогодні фінансові установи пропонують позичальникам величезний асортимент кредитних продуктів. Дуже багато кредитних пропозицій, як у банківських, так і в небанківських організацій направлено на нецільове кредитування. Але на практиці заощадити можна тільки детально вивчивши відповідні позики, враховуючи цільове використання кредитних коштів. Перед тим як звернутись в будь-яку кредитно-фінансову установу, позичальник повинен визначитись з конкретними потребами, для задоволення яких він хоче використовувати взяті в борг кошти.

Мета перша. Купівля портативної, побутової та комп'ютерної техніки, меблів

Вже звична форма для кредитів на товари − це POS-кредити, їх можна оформити безпосередньо в магазині. Суть даного варіанту полягає в переказі кредитором фінансів продавцеві, який після отримання оплати віддає товар позичальнику. На руки клієнтові кошти не видаються. Всі необхідні фінансові операції кредитною установою і магазином проводяться за допомогою безготівкових розрахунків.

Недоліки POS-кредитування:

 • Обов'язкова оплата додаткової страховки;
 • Примусово нав'язувані послуги;
 • Висока ставка по кредиту.

У якості альтернативного варіанту є можливість використовувати кредитну карту, по якій можна оформити товар у розстрочку. Банківські установи надають кредитні кошти на карті для покупки товару через певні компанії, що знаходяться в партнерських відносинах з кредитором, з можливістю розрахуватися за цей кредит протягом заздалегідь обумовленого періоду часу (найчастіше це 2-12 міс.).

Переваги розстрочки через кредитні карти:

Недоліком цього варіанту можна назвати досить високі штрафи при порушенні позичальником умов. А ще банківською картою з такою кредитною лінією можна розраховуватись лише за товари − перевести гроші в готівку через банкомат не вийде.

Мета друга. Оплата запланованих послуг

Щоб замовити якісь заплановані послуги, більшість людей використовують кредитні карти. Даний варіант дійсно досить вигідний, особливо коли мова йде про замовлення розважальних послуг або туристичних поїздок, на оплату яких наявних заощаджень не вистачає. Заборгованість, найчастіше, погашається з наступної заробітної плати.

Переваги «карткового» кредитування:

 • Швидке проведення платежу, в т. ч. й міжнародного;
 • Пільговий період;
 • Платіжний інструмент можна використовувати протягом досить тривалого періоду часу;
 • Кешбек, бонуси і спеціальні акції;
 • Грошові кошти можна використовувати повторно;
 • При такому виді кредитування банк не нав'язує свої додаткові послуги.

Само собою, є в такому виді кредитування й негативні сторони, вони проявляються у високому розмірі ставки та в існуванні ліміту на використання кредитних коштів. Погасити такий кредит потрібно до певної дати, інакше позичальникові доведеться сплатити великий штраф.

Альтернатива кредитних карт − цільові кредити

Кредитно-фінансові установи пропонують скористатися цільовими кредитами і споживчими позиками, за допомогою яких можна здійснити оплату певних послуг. Однак, не варто використовувати дані види кредитування для спонтанних покупок або необдуманих угод.

Види цільових кредитів

 • Купівля транспортного засобу;
 • Оплата медичних послуг;
 • Придбання нерухомості;
 • Оплата організації весільного заходу;
 • Оплата ремонтних робіт;
 • Купівля певних товарів:
 • Оплата навчання.

Мета третя. Покриття непередбачених витрат

Щоб покрити непередбачені витрати, які з'явились через якусь надзвичайну ситуацію, найчастіше використовують експрес-кредитування. Даний вид кредиту можна оформити через Інтернет і отримати на свою банківську карту, заощадивши час на візити до кредитора та збір документів.

Особливості миттєвого кредитування:

У кожної МФО є свій підхід до співпраці з клієнтами. Всі обов'язкові вимоги, для бажаючих оформити кредит, можна знайти на офіційному інтернет-ресурсі компанії. Щоб укласти з МФО угоду, потрібно лише відправити заявку, вказавши в анкеті свої паспортні дані. Отримання мікрокредиту можливе навіть з поганою кредитною історією.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України