10 Квітня 2019

Як вибрати банк для обслуговування в Україні?

Як вибрати банк для обслуговування в Україні?

З кожним днем ​​комерційних банків стає все більше й більше. Через це в банківській сфері стрімко зростає конкуренція. Ринок банківських послуг поповнюється різними кредитними пропозиціями і пересічній людині деколи складно зорієнтуватися в них. Давайте дізнаємось, як підібрати обслуговуючий банк.

Розглянемо ряд критеріїв, за допомогою яких потенційним клієнтам буде легше вибрати банківську організацію.

Досвід роботи на ринку кредитування

Термін існування банку на фінансовому ринку – один з головних критеріїв, на який потрібно звертати увагу. До категорії надійних банків прийнято відносити ті кредитні установи, що успішно впоралися з дефолтом і кризами 90-х років, а також пережили останній спад у світовій економіці.

Кредитний рейтинг

Щорічно різні рейтингові агентства проводять оцінку банків. Найвідоміші з них – "Fitch" і "Moody's" і "Standard&Poor's". Будь-який користувач може ознайомитися з результатами досліджень та дізнатись рейтинги кредитоспроможності будь-яких банків. ААА – найвища оцінка агентства.

Прибутковість банку

Ця інформація представлена ​​в фінансових звітах кредитної організації. Великі збитки змушують засумніватися у ліквідності установи, тобто в її здатності своєчасно і в повному обсязі виконувати зобов'язання перед кредиторами та вкладниками.

Репутація банку

Якщо банк чи його співробітники некоректно обслуговують клієнтів, незадоволені користувачі моментально залишають негативні коментарі в інтернеті. Після таких відгуків на форумах, в ЗМІ та соціальних мережах, банкам дуже важко повернути собі добре ім'я. Ось чому багато фінансових організацій намагаються підтримувати свою репутацію і думку про себе серед населення. Щоб дізнатись більше про обслуговування та роботу банку Вам варто остаточно відвідати будь-який тематичний форум і вивчити відгуки клієнтів.

Однак існують і настільки «недбайливі» банки, які зовсім не стежать за своїм іміджем. Низькою якістю обслуговування вони гублять свою репутацію. Єдине, що їх врятує – це ребрендинг. Відповідно, якщо фінансово-кредитна організація несподівано змінила логотип і назву, скоріш за все, банк втратив репутацію і таким чином намагається повернути хоч якусь частину колишніх клієнтів.

Ставки за внесками

Ви повинні розуміти, що надійний банк ніколи не запропонує вкладникам найпривабливіші умови. Найчастіше привабливі пропозиції діють в тих установах, які зараз мають велику потребу у фінансах. Наприклад, компанії потрібні додаткові кошти для покриття своїх збитків. Рекомендуємо Вам орієнтуватись на середньоринкові ставки.

Мережа філій

Якщо банк відкриває свої філії в різних містах, це говорить про те, що його діяльність процвітає. Але розширення не завжди свідчить про таку закономірності. Зате відділення банку поряд з будинком або роботою – це незаперечний плюс зручного розташування.

Надійні банки України

На даний момент найбільш надійними є банки з іноземним капіталом і державні банки. Вони найменше схильні не виконувати свої обов'язки. Так, за період 2017-2018 років жоден з банків, що відносяться до цієї групи, не став банкрутом.

Однак якщо банк, якому Ви довірили свої заощадження, збанкрутував, це не привід панікувати. Якщо Ваш банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізосіб, держава зобов'язана повернути всім вкладникам суму в межах 200 тисяч гривень. В інтернеті можна подивитися перелік банків-учасників фонду ФГВФО.

Банківський ринок України має свої особливості. Наприклад, проглядається якась несправедливість відносно до приватних банків. Якщо поріг інших банків – 200 тисяч гривень, то вклади Ощадбанку захищені державою на всі 100%. Перевага цього банку закріплена на законодавчому рівні. Для населення це плюс, а ось для приватних банків – мінус.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України