08 Квітня 2016

Інноваційне SMS кредитування

Інноваційне SMS кредитування

Вперше в Україні з’явилася можливість здійснити SMS кредитування, яке являє собою мікропозику, при якій на телефон позичальника приходить смска із сповіщенням про схвалення заявки. Опція смс кредитування доступна тільки зареєстрованим клієнтам мікрофінансової організації ГлобалКредіт, тобто тим, хто вже підписував договір в будь-якому відділенні і у кого є доступ в особистий кабінет. Оформлення кожного звернення відбувається на сайті Global Credit і рішення, тому, приймається практично моментально. Смс кредитування є надзвичайно зручним і затребуваним видом позики, адже для його отримання зареєстрованим клієнтам необхідно тільки мобільний пристрій.

Переваги SMS кредитування

Це практично ідеальний варіант для клієнтів, тому що мобілка є абсолютно у всіх, і вона завжди під рукою, тому абсолютно не принципово, де знаходиться клієнт в магазині або в поїзді, достатньо відправити смс-повідомлення на номер телефону 717. Дана процедура дозволить отримати мікрокредит на свою електронну карту (сума кредиту * кількість днів * номер карти).

Детальніше інформацію можна отримати за номером мобільного телефону: + 38097-097-88-88.

Етапи оформлення Смс-позики

Оформити і отримати позику надзвичайно просто:

  1. Для цього клієнтам у кого є доступ в особистий кабінет необхідно відправити смс повідомлення (сума кредиту * кількість днів * номер карти).
  2. Очікувати позитивного рішення.
  3. Отримати фінанси на карту.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України