25 Березня 2020

Глобал Кредит скасовує штраф і пеню на час карантину

Глобал Кредит скасовує штраф і пеню на час карантину

Шановні клієнти, враховуючи загальну ситуацію в Україні, ми прийняли рішення і тимчасово скасовуємо нарахування штрафів і пені в разі прострочення під час карантину, а саме до 30.04.2020 року.

Життя в умовах обмежень і карантину може тимчасово вплинути на фінансовий стан позичальника і платоспроможність. Відповідно до законопроекту №3220, прийнятого 17.03.2020 Верховною Радою, компанія Глобал Кредит звільняє своїх поточних і майбутніх клієнтів від сплати штрафу та пені, передбаченими кредитним договором на період до 30 квітня 2020.

Просимо вас продовжувати виконувати свої фінансові зобов'язання та звернути увагу на наступні пункти:

  • на період карантину за позичальником без змін залишаються зобов'язання щодо повернення основної суми кредиту та сплати нарахованих відсотків.
  • відсотки за користування кредитом продовжують нараховуватися в розмірі, згідно умов кредитним договором.
  • прострочена заборгованість після 30.04.2020 буде нараховуватися згідно умов кредитного договору.
  • несвоєчасна оплата за кредитними зобов'язаннями, може зіпсувати вашу і кредитну історію.

У період карантину ми продовжуємо приймати заявки 24/7. З усіх питань звертайтеся до служби підтримки за телефонами Гарячої лінії (097) 097-8888, (066) 466-2888, (073) 466-2888, (044) 466-2888.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України