26 Березня 2018

Кредит без застави для підприємців

Кредит без застави для підприємців

Багато підприємців досить часто звертаються до банківських установ за кредитом, тому що потребують додаткового фінансування. Вони, звичайно, мають можливість взяти ці гроші, вивівши їх зі свого товарообігу, але це зовсім не вигідно, тому що такі дії спричинять значне уповільнення розвитку компанії та зменшення доходів.

Через те, що бізнес потребує великих кредитів, банки, бажаючи підстрахувати себе, просять внести в якості застави якесь цінне майно. Однак, не у кожного підприємця є майно, що може виступати заставою. І в цей момент з'являється питання – чи можна отримати кредит без застави?

Куди краще звернутись?

Підприємці є дуже вигідними позичальниками, так як вони за наступними кредитами, найчастіше, звертаються в один і той же банк – іншими словами, стають постійними клієнтами. Хороший варіант, – це звернення до банку, який надає послуги фінансового обслуговування підприємства. У такому випадку підприємець може отримати відстрочку по першому платежу, низьку ставку по кредиту та інші переваги. Але угоди такого роду дуже ризиковані для кредиторів і тому не варто розраховувати на видачу крупного кредиту, якщо немає заставного майна.

Особливості кредитів без застави

Кредити для підприємців завжди починаються з подачі заявки на кредит. Якщо позичальник вказує в заявці, що у нього немає майна або він не хотів би його закладати, тоді банківські працівники більш відповідально перевіряють всю інформацію, вказану в анкеті.

У зв'язку з тим, що кредитору потрібно бути впевненим в тому, що гроші та відсотки будуть погашені вчасно, він може вимагати у підприємця план, згідно якого позикові кошти стануть причиною збільшення прибутковості підприємства, тому що з цих доходів позичальникові потрібно буде погашати свій борг. Але навіть після цього сума позики буде невеликою. Кредити для бізнесу без застави не кращий варіант, щоб розширити виробництво, купити обладнання або нерухомість. Такі кредити більше підійдуть для закупівлі сировини або якогось товару.

Приватні інвестори

Підприємцям не завжди вдається отримати кредит у фінансовій організації, тому вони змушені вирішувати проблему з нестачею грошей за допомогою інших варіантів. Один з них, це звернення до приватних інвесторів. У даного виду кредитування є свої «плюси». Коли кредитором виступає постачальник, він має можливість встановити мінімальний відсоток, який покриватиме лише відсоток інфляції, також він має можливість видати кредит не тільки грошима, а й продукцією.

Вигідними такі угоди є й тому, що підприємцю, який хоче взяти кредит не треба збирати велику кількість документів, як це зазвичай відбувається при оформленні кредиту в банку. Кредитний договір учасники угоди складають дуже рідко, зазвичай, гарантією є розписка, яку позичальник залишає кредитору.

Мікропозики без застави для підприємців в компанії Глобал Кредит

У компанії Глобал Кредит можна отримати миттєвий кредит без застави, довідок про доходи та поручителів. Вимоги у нас досить скромні:

  • постійний заробіток (може бути й неофіційним);
  • український паспорт і код;
  • вік позичальника 18–71 рік.

У Глобал Кредит будь-який підприємець має можливість отримати кредит одним з двох зручних варіантів:

Онлайн кредит

На сайті необхідно заповнити анкету, відповівши на прості запитання, вказавши номер своєї кредитної картки, паспортні дані та ІПН. Всі ці дані надійно шифруються і перехопити їх незаконним чином неможливо. Вже за кілька хвилин Вам прийде відповідь і якщо вона буде позитивною – мікрокредит буде перерахований на зазначену карту. Під час повторного звернення процес оформлення кредиту займе вже не більше 5 хвилин!

Кредит готівкою

Сучасним онлайн-технологіям довіряють поки що не всі українці, а дехто просто боїться допуститися помилки, з цієї причини ми видаємо кредити готівкою в своїх філіях, яких на даний момент більше 70 на території України. Щоб отримати кредит у нашому відділенні, Вам потрібен лише паспорт та код. Далі все йде за таким самим планом, як і при оформленні кредиту через Інтернет. Схвалення кредиту потрібно чекати близько 15 хвилин після того, як заявка буде відправлена. Після схвалення, менеджер відділення видасть Вам потрібну суму готівкою.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України