26 Вересня 2018

Як не переплатити за кредит – раціональний підхід до позики

Як не переплатити за кредит – раціональний підхід до позики

Відсотки за використання кредитних коштів є винагородою кредитору за надання цих коштів. Їх нарахування відбувається щодня до того періоду, поки вся сума кредиту не погашається в повному обсязі. Відповідно, чим швидше буде погашена сума заборгованості, тим менша сума відсотків буде нарахована.

Не варто також забувати про різні комісійні виплати. Зазвичай, їх нараховують за переведення грошей в готівку, використання банкоматів інших банків, у якості пені, штрафів та ін.

У даній статті ми розповімо про те, як не переплатити за використання кредитних коштів.

Вибирати потрібно розумно

Не потрібно хапатись за першу-ліпшу пропозицію. Треба порівняти хоча б 4-5 варіантів в різних кредитно-фінансових установах. Детально вивчіть умови договору по всіх варіантах і підрахуйте, яку суму потрібно буде повернути. Ви здивуєтесь, але буває таке, що кінцеві суми в різних кредитно-фінансових установах можуть сильно відрізнятися.

Своєчасно здійснюйте потрібні виплати

Завжди здійснюйте всі обов'язкові виплати у встановлений термін. Таким чином, Вам ніколи не потрібно буде сплачувати ніяких штрафів, а Ваша кредитна історія завжди буде позитивною, що дасть можливість без будь-яких проблем отримати кредит в майбутньому.

Пеня і штрафи часто дуже нещадні

Додаткові відсотки по ним можуть сягати рівня 0,5%-1% на добу. Оптимальний варіант для позичальника, регулярні сплати по позиці, які будуть більшими, ніж мінімальний платіж.

Намагайтеся вносити планові платежі заздалегідь

Позичальники з досвідом ніколи не відкладають виплату по кредиту на останній день. Їм відомо, що платіжка може бути оброблена з невеликим запізненням, через яке можна отримати прострочення. Особливо обережно потрібно ставитись до платежів, виплата яких відбувається перед святами або вихідними. Тому, зробіть собі певну установку і план – завжди вносьте платіж заздалегідь.

Дострокове погашення кредиту

Якщо Ви не бажаєте переплачувати за кредит, Ви можете погасити його достроково. Однак, даний варіант може підійти лише тим позичальникам, у яких істотно підвищився рівень заробітку або скоротилися якісь інші витрати.

Контролюйте свій пільговий період

Ви зможете використовувати кредитні кошти без сплати відсотків лише тоді, коли борг буде погашений Вами до вказаного в договорі терміну. Не забувайте, пільговий період в деяких банківських установах поширюється лише на безготівкові розрахунки послуг і товарів. Якщо кошти будуть переведені в готівку, банк нарахує відсотки на дану операцію в повному обсязі.

Слідкуйте за додатковими комісіями та копійками

Банківські установи не вміють округляти суми. Тому якщо Ви заборгували в банк сто гривень і одну копійку, а заплатили лише сто – банк не пробачить Вам цієї копійки, і за Вами буде значитись заборгованість. Через деякий час, на неї почнуть нараховуватися відсотки, пеня і фіксовані штрафи. Таким чином, за борг в 0,01 грн., можна заборгувати перед банком кілька сотень, а то й тисяч. Досвідчені позичальники завжди сплачують повну суму, враховуючи копійки і комісії за здійснення переказу.

Повідомляйте кредитору про зміну номера телефону

Банк зобов'язаний повідомляти позичальнику про нарахування відсотків, пені та штрафи. Для цього він повинен мати телефон позичальника і його адресу. Якщо Вам довелося змінити номер телефону, Ви зобов'язані повідомити про це банк. Є багато реальних історій про те, як позичальникам доводилося сплачувати величезні штрафи, які набігли з «копійчаної» заборгованості через те, що їх роками не міг знайти банк.

Не переводьте в готівку гроші з кредитної картки

За переведення в готівку в банкоматах з банківської карти, в більшості випадків передбачена додаткова комісія. Пільгові умови можуть бути надані тільки при безготівкових розрахунках. Тому, найвигідніше здійснювати оплату послуг або товарів за допомогою терміналу чи купувати товар через онлайн-магазини в Інтернеті.

Вигідний кредит без усіляких проблем

Для отримання кредиту без зайвих переплат, звертайтеся в сервіс Глобал Кредит.

Тут Ви можете отримати:

Онлайн кредит від сервісу «Глобал Кредит» дає можливість оперативно вирішити свої фінансові труднощі, не вдаватися до кредитних банківських канікул і значно поліпшити свою кредитну репутацію!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України