20 Березня 2019

Де в Україні можна оформити швидкий кредит: 5 оптимальних варіантів

Де в Україні можна оформити швидкий кредит: 5 оптимальних варіантів

Сьогодні світ у своєму розвитку не зупиняється ні на мить. Нові технології постійно впроваджуються в усіх без винятку областях життєдіяльності людини. Багатоядерні процесори та неймовірно висока швидкість Інтернету, роботи-помічники і ракети багаторазового використання, штучний інтелект та система, що розпізнає команди по голосу, все, що буквально кілька десятиліть тому виглядало як фантастичне і неможливе, в наш час стало реальністю.

Таку сферу як кредитування, інновації теж не обійшли стороною. Зараз вже практично неможливо здивувати когось оформленням кредиту в банківській установі, адже на одну заробітну плату придбати все що хочеться, виходить не в кожного, і тому населення змушене оформляти кредити, для покупки необхідних речей.

Однак, у багатьох людей абсолютно немає вільного часу для того, аби по кілька разів відвідувати банківські відділення для оформлення кредиту. Щоб максимально спростити цей процес, деякими кредитно-фінансовими організаціями були розроблені програми, що дозволяють отримати швидкий кредит без зайвих витрат часу.

Але чи дійсно ці програми є швидкими? У даній статті нами був складений свого роду рейтинг варіантів кредитування, за допомогою яких справді можна оформити в Україні швидкий кредит.

Що таке швидкий кредит?

Швидкий кредит – це такий вид кредиту, який будь-який повнолітній українець має можливість оформити за максимально короткий проміжок часу, оптимально – протягом 1 дня. Наприклад, Вам в терміновому порядку потрібна певна сума грошей, але у Вас їх немає. Часу на очікування довгого розгляду теж немає.

Відразу ж варто підкреслити, що швидке кредитування передбачає видачу умовно невеликих сум грошових коштів, зазвичай – це 1000-3000 грн.

Елементарний приклад: настав термін оплати комунальних послуг, а на роботі затримують виплату зарплати. Або ще один приклад: молодий хлопець познайомився з дівчиною і вже призначив побачення, але потрібної суми грошей у цей день в нього немає. Відразу потрібно зазначити, що вихід існує – оформити швидкий кредит не складно.

Після аналізу всіх актуальних на даний момент пропозицій на українському кредитному ринку, ми склали перелік тих варіантів, за допомогою яких можна отримати позику за дійсно мінімальний термін:

Споживче кредитування в банківських установах – це швидко чи ні?

Часом не варто винаходити велосипед, тому що отримати швидкий кредит можна і в банківській установі. Сьогодні в банків є досить багато різних кредитних програм, тому, серед них дуже просто можна знайти такий, який дасть свою згоду на видачу позикових коштів без затягування часу на розгляд кредитної заявки.

Найчастіше, мова йде про якісь дрібні суми грошей, тому що за 30 хвилин ні одна банківська установа не видасть Вам швидкий кредит на кількасот тисяч гривень, без пред'явлення всієї необхідної документації, яка зможе підтвердити Вашу платоспроможність.

Однак, навіть якщо Ви працюєте «на сірій» зарплаті, можна спробувати взяти швидкий кредит тільки за кодом і паспортом.

Такі кредитні програми є у багатьох банківських установ. Істотний недолік таких кредитів може бути в тому, що банківський співробітник має право поставити умовою видачі кредиту комплексне страхування, а це суттєві додаткові витрати.

Крім цього, заявка на таке кредитування проходитиме обробку протягом декількох днів, тому даний вид кредитування називається швидким з величезною натяжкою.

Недоліки банківського споживчого кредитування:

  • Можливо, доведеться сплатити страховку;
  • Потрібно знайти платоспроможних поручителів або пред'явити банку довідку про доходи;
  • Відсутні гарантії, що кредит буде виданий швидко.

Майже миттєво оформити швидкий кредит можна хіба що в магазинах електроніки. Наприклад, Ви хочете придбати нову модель смартфона, а грошей у Вас на дану покупку немає. Споживчий кредит може бути оформлений прямо в торговельній точці, тому що у великих магазинах завжди є представники банків.

Мікропозики готівкою в стаціонарних відділеннях

Це дуже популярний сьогодні варіант кредитування. Процес розгляду заявок за кредитами триває не більше 20-25 хвилин, а вимоги до позичальника мінімальні. Також в мікрокредитних організаціях не потрібно пред'являти довідку про доходи, шукати поручителів або вносити заставу. Максимально лояльно МФО відносяться і до кредитної репутації своїх клієнтів.

Зазвичай мікрокредити, оформляються на короткий проміжок часу (до 1 міс.), проте, за необхідності, позичальник може скористатись пролонгацією.

Точну максимальну суму, яку можна взяти в кредит, використовуючи даний метод складно, бо сума кредиту індивідуально розраховується для кожного позичальника, і може залежати від цілого ряду чинників. Але, як мінімум, можна розраховувати на оформлення позики в межах 1500-2500 грн.

Банківські кредитні картки – досить швидкий варіант отримати гроші в борг

Швидким варіантом отримання кредитних коштів даний варіант можна назвати лише тоді, коли Ви є власником такої карти. Якщо маєте кредитку – можна піти в будь-який банкомат і перевести в готівку необхідну суму або просто розрахуватись цією карткою за покупки. Тобто якщо кредитка у Вас є, то це один з найшвидших варіантів отримати кредитні кошти.

Але якщо у Вас немає такої картки, її оформлення і видача можуть затягнутись на тиждень, а іноді й довше.

В даному варіанті є як певні переваги, так і недоліки. Ставка з використання кредитних грошей з карти завжди набагато вища, ніж при споживчому кредитуванні. З іншого боку на кредитній карті завжди є пільговий період. У той час, поки триває цей період по кредитці, банк не нараховує на використані гроші ніяких відсотків і переплата складе 0 грн., якщо повністю погасити борг під час цього періоду.

Важлива інформація: перед оформленням кредитної карти потрібно дуже ретельно вивчити умови, на яких надається пільговий період, інакше великих переплат уникнути не вийде. У деяких банківських установах пільговий період надається лише при безготівкових розрахунках, в інших – за умови поповнення кредитки мінімальним платежем, у третіх – якісь інші умови. Тому потрібно відразу все це уточнити, щоб потім не було неприємних «сюрпризів» у вигляді величезних переплат чи штрафів.

Також позичальникові доведеться враховувати деякі інші витрати. Наприклад, на зняття готівки може бути нарахована окрема комісія, необхідно буде сплатити за обслуговування і на регулярній основі оплачувати послугу SMS-повідомлень.

Кредитування в ломбарді – потрібно мати заставне майно і бути присутнім особисто

Швидкий кредит в ломбарді сьогодні видають без будь-яких проблем, тому що ломбард має гарантію повернення цього кредиту у вигляді заставного майна. Найчастіше, заставою для  таких кредитів виступають коштовності, побутова техніка або електроніка, та є й такі ломбарди, в яких у якості застави можна залишити навіть автомобіль. Після того як оцінювач ломбарду здійснить детальну оцінку заставного майна клієнт дізнається, на який розмір кредиту він може претендувати.

Великим «мінусом» даного виду кредитування є ймовірність неповернення заставного майна. Підписуючи кредитний договір, клієнт добровільно дає свою згоду на те, що у випадку несвоєчасного погашення заборгованості, ломбард отримує законне право перепродати його комусь іншому, аби повернути свої гроші.

Швидкі онлайн-позики на банківську карту за 10-15 хвилин

У МФО які видають кредити в режимі онлайн, заявки розглядаються не довше 15-ти хвилин, при цьому більшість кредитних організацій працюють 24 години на добу. Після схвалення, позикові кошти практично миттєво відправляються на картковий рахунок позичальника. Потрібно відзначити, що відсоток заявок, схвалених МФО дуже високий. Такий варіант кредитування на даний момент є найшвидшим в Україні, бо отримати гроші можна практично без втрат часу і необхідності візиту до кредитора.

Одна з найбільш популярних на сьогоднішній день МФО – це Глобал Кредит.

Глобал Кредит завжди готова фінансово підтримати своїх клієнтів в скрутну хвилину, бо вона працює цілодобово. У Глобал Кредит довіряють своїм позичальникам, тому тут немає ніякої бюрократії, яка може перешкодити видачі швидкого кредиту.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України