04 Грудня 2018

Де в Україні можна оформити кредитну карту?

Де в Україні можна оформити кредитну карту?

Сьогодні банківську карту має майже кожен повнолітній громадянин України. Функціональність і комфорт при використанні даного платіжного засобу навіть не треба підкріплювати якимись додатковими доказами. Отримати розрахунок по заробітній платі або будь-які інші виплати, переказати грошові кошти на іншу банківську карту, купити щось в Інтернеті і навіть здійснити оплату «комуналки» ‒  все це сьогодні можна зробити за допомогою карти.

Найпопулярнішим видом банківських карт є кредитна карта, за допомогою якої можна використовувати не тільки свої особисті гроші, а й мати певний кредитний ліміт, який банк готовий надати під відсотки. Використовувати такі карти дуже зручно, тому що, коли особистих грошей не вистачило ‒ необхідна сума, за фактом, завжди з собою.

Зазвичай, для оформлення картки потрібно відвідати банківське відділення. З огляду на те, що ми живемо в еру інформаційних технологій, набагато зручніше було б оформляти карти через Інтернет. З даної статті Ви зможете дізнатись, як максимально швидко отримати кредитку онлайн.

Коротка історія про те, як з'явилася пластикова банківська картка

Найбільший мегаполіс США Нью-Йорк, 1949 рік. Америка вже вийшла зі світової економічної кризи, її економіка почала відновлюватись після недавньої Другої світової війни. Почався стрімкий розвиток промисловості й бізнесу. До США щодня приїжджають тисячі емігрантів з усієї планети. На них чекають тут непрості і тривалі випробування, що можуть допомогти в здійсненні американської мрії, однак, Френк Макнамара (про котрого йтиметься далі) в той час вже досяг фінансової заможності.

Містер Макнамара був уже досить відомим фінансистом і керував успішною кредитною організацією HamiltonCreditCorporation. Якось увечері, завершивши вечерю зі своїми діловими партнерами, Френк зрозумів, що його гаманець з грошима залишився вдома. Щоб обійти неприємну ситуацію, містер Макнамара досяг домовленості з керівництвом ресторану, що оплату він зможе зробити, використовуючи маленьку карту, на якій було написано «Diners Club», взявши на себе зобов'язання погасити свій борг на другий день. Це стало потужним поштовхом для організації цілого клубу постійних відвідувачів ресторанів, у яких з'явилася можливість витрачати там набагато більше грошей, ніж вони мали при собі.

В результаті, через рік, Френк зі своїми партнерами створив кредитно-фінансову організацію Diners Club International, яка першою почала випускати кредитні карти, якими в той час можна було оплатити подорожі та різного роду розваги. Всього лише за 1 рік, кількість клієнтів Diners Club International перевищила 20 000 осіб, а сама організація стала міжнародною. З 1955 року компанія почала випуск своїх акцій на фондовій біржі. З 2004 року компанія є партнером платіжної системи MasterCard.

Що необхідно знати перед тим, як оформляти кредитну карту?

Скільки коштує обслуговування?

Більшість банківських закладів не бере ніякої оплати за обслуговування даного платіжного інструменту, однак, є такі, які можуть знімати з балансу близько 10 грн./міс. за SMS-інформування. Деякі банки мають комісію в розмірі ± 30 грн./міс., але вона не нараховується в тому випадку, коли власник картки активно користується нею, здійснюючи, наприклад, 10 і більше транзакцій в місяць.

Процентна ставка

Порівнюючи кредитні карти різних банків можна сказати, що середня ставка становить близько 35-50% річних. За використання кредитного ліміту на карті нараховується вищий відсоток, ніж при «традиційному» споживчому кредитуванні. Якщо Вам пропонують оформити кредитну карту з дуже низькою процентною ставкою, обов'язково поцікавтеся у кредитного менеджера, у скільки обійдуться додаткові платежі.

Кредитні ліміти

Середнє обмеження без надання довідки про доходи дорівнює 30 000 грн. Якщо є необхідність і бажання, можна оформити банківську карту з максимальним лімітом до 50 000 грн. Є й такі банківські установи, які можуть надати кредитний ліміт по карті до 100 000 грн., але такий клієнт повинен мати бездоганну кредитну репутацію і високий щомісячний дохід, який можна підтвердити. Кредитна карта одночасно може бути і депозитною (на Ваші особисті кошти нараховуватимуться відсотки).

Грейс-період

Основна перевага кредитних карт це період, протягом якого власник може на безкоштовній основі користуватися позиковими коштами (зазвичай до 2-х місяців). Якщо клієнт вчасно поверне на карту кошти банку, йому не будуть нараховані відсотки. На переведення грошей у готівку з кредитки грейс-період не встановлюється.

Cashback

Кешбек є приємним бонусом для клієнтів банку. Певний відсоток коштів, які клієнт витратив для покупки товару чи послуги, партнери банківської установи повертають йому назад. Незважаючи на те, що зазвичай кешбек невеликий, при серйозних покупках навіть 2% може виявитись досить великою сумою.

Використання кредитних карт за межами країни

З кредитною карткою Ви маєте можливість оплачувати різні послуги і покупки навіть за кордоном, додаткова комісія за це не нараховується. Але не забувайте, за переведення в готівку грошових коштів з Вас буде знято дуже високий відсоток. Тому, вирушаючи в подорож, завчасно подбайте про те, аби мати з собою готівку, а карту використовуйте лише для безготівкових розрахунків.

Від чого залежить розмір кредитного ліміту?

Розумним буде вказати основні фактори, які впливають на розмір кредитного ліміту:

 1. Розмір Вашого щомісячного доходу;
 2. Кредитна історія. Якщо в банку відмовляються видати Вам кредитну карту або споживчий кредит, швидше за все проблема в кредитній історії. Для уточнення цієї гіпотези необхідно звернутись в Бюро кредитних історій та уточнити стан своєї КІ;
 3. Вік;
 4. Сімейний статус;
 5. Наявність рухомого або нерухомого майна;
 6. Наявність депозиту;
 7. Наявність зарплатного проекту в даному банку;
 8. Активність користування карткою.

Де в Україні замовити кредитну карту?

Банківських установ, де можна оформити кредитну карту онлайн, на жаль, дуже мало. В яких саме банках це можна зробити читайте далі.

Для початку надамо список банків які покривають 95% ринку кредиток:

 • Приват Банк;
 • Альфа Банк;
 • ПУМБ;
 • Аваль;
 • Ідея Банк;
 • Монобанк.

Починаючи процедуру оформлення кредитної картки, не варто забувати про те, що для її отримання Вам обов'язково потрібно буде відвідати банківський філіал. Лише в двох банках ‒ Монобанку та Альфа Банку, карту можуть доставити кур'єром.

На яких умовах українські банки видають кредитні карти?

Кредитна карта може бути видана клієнту, який відповідає таким вимогам:

 • Є громадянином України;
 • Віком старше 18 років;
 • З документів ‒ паспорт, а також ІПН.

Процес оформлення в філії банку виглядає таким чином:

 • Вам потрібно звернутися до будь-якого вільного кредитного менеджера;
 • По-чесному відповісти на поставлені менеджером питання і заповнити анкету;
 • Пред'явити паспорт та ІПН;
 • Менеджер фотографує Вас і відправляє заявку на обробку, яка займе близько години;
 • Після схвалення заявки, Вам на місці видадуть кредитну карту, з узгодженим кредитним лімітом.

Процес оформлення через Інтернет виглядає так:

 • Заявка подається на сайті або в спеціальному додатку банківської установи;
 • Далі Вам подзвонить фахівець і в телефонному режимі Вам потрібно буде надати анкетні дані;
 • У Монобанку необхідно самостійно заповнити онлайн-анкету в додатку для смартфона. Потім прикріпити скани або фотографії документів;
 • Після заповнення анкети банк повинен обробити Вашу заявку, на що може піти від 1 години до 5 днів;
 • Після схвалення заявки, Вам необхідно під'їхати в зручне відділення банку для підписання договору та отримання кредитної картки;
 • Монобанк і Альфа Банк пропонує безкоштовно надіслати кур'єра з договором і картою за зручною для Вас адресою.

Основні переваги кредитних карт

Давайте більш детально поговоримо про те, які «плюси» є у платіжних карт:

 • Грейс-період (пільговий період). Багато банківських установ дають можливість використовувати кредитні кошти, не нараховуючи за це відсотків на протязі певного часу (зазвичай до 2-х місяців);
 • Ергономіка. Маленька і тонка кредитка запросто поміститися як в гаманці, так і в невеликій кишені;
 • Безпека. Вкрасти кошти, що знаходяться на карті набагато важче, ніж дістати з кишені гаманець. «Втратити» гроші, які знаходяться на карті, можна лише через свою неуважність. Якщо Ви втратили карту, потрібно просто зателефонувати у свій банк чи зайти в спеціальну програму з телефону і заблокувати її;
 • Платіть тільки при використанні. Один з головних «плюсів» кредитки в тому, що відсотки починають нараховуватись лише після того, як Ви використаєте кредитні кошти.

Недоліки кредиток

Мають кредитні карти і свої «мінуси», серед них можна відзначити такі:

 • Ще не всі торгові точки встановили обладнання для прийому розрахунків за допомогою кредитних карт;
 • Під час розрахунку може відбутися збій з'єднання з банком, що робить оплату неможливою;
 • Якщо Ви хочете перевести в готівку гроші з кредитки через банкомат, доведеться додатково заплатити 3-4% від загальної суми;
 • За випуск кредитки та її річне обслуговування, найчастіше, потрібно витратитися на комісію.

Мікрокредит ‒ зручна альтернатива кредитній карті

Цей вид кредитування, яким Ви можете скористатися, звернувшись в компанію Глобал Кредит, можна розцінювати як найвигіднішу альтернативу кредитній карті.

Кількість документів, які потрібно буде пред'явити для оформлення мікропозики, є зовсім невеликою ‒ це тільки паспорт і податковий код. Для того, щоб скористатися такою позикою онлайн, клієнту необхідно витратити не більше 15 хв., а ось для оформлення кредитки можна витратити до 14 днів.

У якості переваг оформлення кредиту в Глобал Кредит варто відзначити:

 • негативна кредитна історія не зможе перешкодити Вам оформити кредит, тому що відсоток схвалення позик в МФО набагато вищий, ніж в банківських установах;
 • немає необхідності шукати поручителів і надавати підтвердження про свої доходи, також цей кредит можна отримати без застави;
 • не треба підлаштовуватись під час роботи банківської філії;
 • заявку на кредитування можна подати цілодобово;
 • позикові кошти переводяться прямо на карту позичальника, він може навіть не виходити з дому;
 • за необхідності, можна отримати кредит готівкою, відвідавши відділення МФО.

Якщо Ви потребуєте термінової позики, звертайтеся в Глобал Кредит і Ви самі переконаєтесь, що інтернет-кредитування ‒ це комфортно і швидко!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України