21 Листопада 2018

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ в Глобал Кредит! Знижка 55%!

alt

У період з 22.11.2018 до 25.11.2018 Глобал Кредит надає всім постійним клієнтам можливість отримати повторний кредит зі знижкою 55%!

Для того щоб скористатися пропозицією необхідно оформити онлайн кредит в особистому кабінеті, вказавши при оформленні промокод – BLACKFRIDAY2018.

Нагадуємо, що повторне оформлення кредиту відбувається максимально швидко, так як немає необхідності повторно заповнювати анкету і чекати схвалення. Достатньо вибрати доступну суму і термін кредитування, вказати промокод і через 2-3 хвилини Ви отримаєте гроші на свою банківську картку.

Для постійних клієнтів максимальна доступна сума кредиту – 10000 гривень.

Як стати постійним клієнтом?

Щоб стати нашим постійним клієнтам і отримати доступ до всіх можливостей кредитування, необхідно оформити один кредит в нашій компанії і погасити його у визначений термін.

Для оформлення першого кредиту потрібно виконати прості дії:

  • Зареєструвати особистий кабінет користувача на нашому сайті;
  • Заповнити онлайн-анкету позичальника та відправити свою заявку на розгляд.

Після обробки Вашої заявки, яка займе близько 15 хвилин, Ви отримаєте рішення. У разі позитивної відповіді, потрібна сума грошей моментально зарахуватися на Вашу карту.

Оформляйте кредити в Глобал Кредит і отримайте всі вигоди постійної співпраці!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України