21 Листопада 2018

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ в Глобал Кредит! Знижка 55%!

alt

У період з 22.11.2018 до 25.11.2018 Глобал Кредит надає всім постійним клієнтам можливість отримати повторний кредит зі знижкою 55%!

Для того щоб скористатися пропозицією необхідно оформити онлайн кредит в особистому кабінеті, вказавши при оформленні промокод – BLACKFRIDAY2018.

Нагадуємо, що повторне оформлення кредиту відбувається максимально швидко, так як немає необхідності повторно заповнювати анкету і чекати схвалення. Достатньо вибрати доступну суму і термін кредитування, вказати промокод і через 2-3 хвилини Ви отримаєте гроші на свою банківську картку.

Для постійних клієнтів максимальна доступна сума кредиту – 10000 гривень.

Як стати постійним клієнтом?

Щоб стати нашим постійним клієнтам і отримати доступ до всіх можливостей кредитування, необхідно оформити один кредит в нашій компанії і погасити його у визначений термін.

Для оформлення першого кредиту потрібно виконати прості дії:

  • Зареєструвати особистий кабінет користувача на нашому сайті;
  • Заповнити онлайн-анкету позичальника та відправити свою заявку на розгляд.

Після обробки Вашої заявки, яка займе близько 15 хвилин, Ви отримаєте рішення. У разі позитивної відповіді, потрібна сума грошей моментально зарахуватися на Вашу карту.

Оформляйте кредити в Глобал Кредит і отримайте всі вигоди постійної співпраці!

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України