29 Квітня 2017

Акція 'Щедрий травень'! Мінус 30% на кредит!

alt

Компанія «Глобал Кредит» вітає усіх своїх клієнтів з наступаючими травневими святами!

Для всіх постійних клієнтів ми підготували акцію «Щедрий травень»!
Мінус 30 % на кредити, оформлені в період з 01.05 по 09.05.2017 р.

Для отримання акційного кредиту готівкою, відвідайте будь-яке відділення «Глобал Кредит». Так само ви можете отримати гроші на наявну картку будь-якого українського банку не виходячи з дому 24 години / 7 днів на тиждень з будь-якої точки України та світу, скориставшись особистим кабінетом на сайті globalcredit.ua або відправивши SMS запит.

Приклад SMS запиту:
«1500*14*1234123412341234», що означає «сума кредиту*термін кредиту*номер вашої банківської карти» без пробілів;

  • якщо ви перебуваєте в Україні, відправте SMS на короткий номер «717»;
  • якщо ви перебуваєте за кордоном, відправте SMS запит на номер +38 097 097 8888;

Вартість SMS згідно з тарифами вашого оператора.

Якщо оформляючи кредит онлайн, ви зіткнулися з труднощами, наші фахівці нададуть кваліфіковану консультацію з усіх питань: тел. колл-центру 097 097 8888.

З детальними умовами акції ви можете ознайомитись за посиланням.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України