08 Жовтня 2019

Чи можна вигідно взяти кредит в МФО?

Чи можна вигідно взяти кредит в МФО?

Незважаючи на деяку невизначеність в економічних прогнозах, українці продовжують активно користуватись кредитами. Гроші в борг беруть на все: починаючи з покупки дрібниць і закінчуючи кредитами на машини та квартири. У більшості випадків мова йде про мікрокредити, люди вважають за краще не відмовляти собі в задоволенні й охоче витрачають кредитні кошти на покупку різних товарів.

На що найвигідніше брати кредити в МФО зараз?

Якщо Ви плануєте витрачати кошти з розумом, тоді найкраще витрачати на те, що може швидко окупитись або поліпшити Ваше фінансове становище:

  1. На товари для ремонту та облаштування, будівельні матеріали. Яскравий приклад – українці стали частіше замислюватися над ремонтом дачі та заміських будинків, а також над тим, аби перебиратися у сільські селища хоча б на теплу пору року. По-перше, це дозволить заощадити на відпустці. По-друге, в деяких випадках дає можливість вирощувати частину врожаю й економити на продуктах. До того ж вдається їсти свіжу їжу без домішок хімікатів. По-третє, багато хто всерйоз замислюється про те, щоб освоїти нову віддалену професію, а якщо немає різниці, де жити, то в холодну пору можна заощадити на комунальних послугах.
  2. На прикладне навчання. Як правило, це курси для всіх, хто хоче працювати віддалено. Ви можете також купити будь-які інші навчальні програми, щоб підвищити свій рівень доходу: курси закрійників, ілюстраторів, програмістів та ін. У цьому випадку кредитні гроші можуть окупитися протягом 3-5 місяців.
  3. На закупівлю необхідного обладнання. Наприклад, для автомайстерень, сервісних центрів, ательє з пошиття одягу, для організації міні-теплиць і так далі. Фактично будь-яка ідея може бути реалізована за невеликі кошти, які вдасться отримати від того ж МФО.

Звичайно, це далеко не повний перелік тих товарів, послуг та сервісів, які можна було б вигідно придбати за кредитні гроші. Важливий момент – розуміння того, через скільки саме часу можна буде повернути кредит. Якщо є чіткий план, то Вам не загрожує боргова яма. Але, з обережністю потрібно брати в борг, якщо Ви абсолютно не розумієте, як організований і працює той чи інший бізнес (наприклад, з ремонту автомобілів або швейний).

На що звертати увагу, якщо хочеться взяти реально вигідний кредит в МФО?

  1. Дивіться на процентну ставку, яка зазвичай вказується за добу користування коштами. Чим вища ставка, тим більше доведеться платити.
  2. Чи є якісь пільги та пролонгація для тих, хто звертається вперше? У деяких випадках новим клієнтам дають онлайн-кредити на дуже вигідних умовах під 0,01%.
  3. На репутацію того, хто видає кошти. Відгуки можна почитати в мережі. Якщо люди говорять про те, що кредитор починає жорстко вимагати гроші, править погасити борги, хоча терміни користування коштами ще не минули, варто десять разів подумати, чи варто зв'язуватись з такою організацією.
  4. На зручність користування сайтом, додатком, можливість погасити заборгованість різними способами. Здається, це дрібниця, але за фактом люди дуже зайняті, щоб стояти в чергах до банків, платити лише якимось одним означеним способом. Набагато простіше погашати кредит онлайн, за допомогою інтернет-банкінгу чи іншими способами.

Які бонуси можна отримати, якщо берете кредит вперше?

Нові клієнти найчастіше (але не завжди) мають переваги у вигляді першого пільгового періоду кредитування. Варто скористатись такою можливістю, якщо Вам у МФО готові видати достатню суму коштів.

Серед бонусів можуть бути:

  • безпроцентний термін кредитування нових позичальників;
  • Знижки на страхування позик. В цьому випадку знижки надаються на послугу страхування, що дозволяє уникнути істотних втрат у випадках, коли позичальник не може своєчасно погасити заборгованість;
  • Рефінансування кредитів на пільгових умовах. Застосовується така схема далеко не скрізь. Цей пункт означає, що при переході на обслуговування в нову МФО (МКК) Вам можуть надати пільговий період кредитування. При цьому Ваш кредит у попередній компанії буде погашений новою мікрокредитною компанією.

Найчастіше серед бонусів зустрічається саме безкоштовний перший кредит. З мінусів можна відзначити, що найчастіше позика видається на короткий термін, а її сума дуже незначна. Зате якщо клієнт себе добре зарекомендував і не допустив прострочень, наступного разу йому можуть схвалити вже куди більш значну суму.

Якщо Ви хочете кредитуватися на найвигідніших умовах, можете підгадати терміни подачі заявки до якогось свята: зазвичай кредитори щедрі під час святкових акцій (до Нового року, Дня Валентина, 8 березня, травневих свят, тощо). Багато МФО придумують й спонтанні маркетингові ходи, які також можуть допомогти заощадити на оплаті відсотків за кредитами.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України