12 Березня 2018

Чи можна виїхати за кордон, якщо є діючий кредит

Чи можна виїхати за кордон, якщо є діючий кредит

Багато українців, намагаючись поліпшити свій побут, оформляють кредити для придбання будь-яких речей чи техніки, а після цього сплачують їх протягом якогось терміну. Чи дозволять покинути межі країни, маючи кредитом? Це питання потрібно розглядати з індивідуальним підходом до кожного позичальника, і в даній статті ми спробуємо розглянути всі можливі варіанти

Чи можна виїхати за межі країни з відкритим кредитом?

Часто люди опиняються в ситуації, при якій вони мають непогашену заборгованість по кредиту, але в той же час, їм потрібно виїхати в іншу країну. Чи вийде це взагалі зробити, і якщо вийде, то як?

Виїхати звичайно можна, але потрібно знати як саме це зробити. Давайте розглянемо різні ситуації, взявши за приклад виїзд при існуючому непогашеному кредиті.
Спочатку потрібно запам'ятати кілька важливих моментів:

 1. боргові зобов'язання по кредиту, – це не причина з якої Вам можуть заборонити виїхати або в'їхати до будь-якої країни. Заборонити можуть тільки тоді, коли у Вас є прострочення по оплаті, а не наявність самого кредиту. А це дуже велика різниця. Вчасно гасіть платежі й тоді ніхто і ніколи Вам не заборонить залишати межі України;
 2. навіть якщо Ви маєте велику кредитну заборгованість, виїхати за кордон цілком можливо. Ситуація така, що кредитор не має права вводити для Вас будь-які обмеження, в т.ч. і на пересування. Це може зробити лише суд. Іншими словами, якщо кредитор передав справу про невиплату Вами кредиту до суду, і той прийняв рішення, що виїжджати за кордон Вам не можна доки не розрахуєтесь з кредитором, значить доведеться погасити борг і лише тоді їхати. По-іншому ніяк;
 3. навіть якщо Вам дали заборону на виїзд, це не означає, що наприклад, в Польщу у Вас не вийде в'їхати. Тому що заборона для виїзду і в'їзду – два абсолютно різних поняття.

Тому накласти заборону на виїзд за кордон Вам може лише суд. У будь-якій іншій ситуації ніхто не може заборонити Вам виїжджати, навіть коли за Вами числиться несплачений кредит, а тим більше, коли Ви своєчасно його погашаєте.

Законні варіанти покинути межі країни маючи борги зі сплати кредиту

Виїхати за кордон, маючи борги зі сплати кредиту можна лише маючи дозвіл.
Найпростіший законний спосіб – погасити борг. Вам треба знайти кошти і розрахуватися з кредитором, оплатити кредит та відсотки/комісії/пеню/штраф.

Але як бути якщо зібрати потрібну суму неможливо?

 • рефінансувати свою заборгованість. Вам потрібно переговорити зі своїм кредитором і попросити його про пом'якшення виплат і продовження терміну для погашення кредиту. Якщо кредитор погодитися, статус Вашої заборгованості буде змінено і вона більше не вважатиметься простроченою. Іншими словами, шлях за кордон для Вас буде відкритий;
 • ще один спосіб – оформити новий кредит для погашення старого. Тобто кредит у Вас все одно буде, але тільки це буде новий, непрострочений кредит. Як Ви його погашатимете вже інша розмова, але в нього вже будуть, швидше за все, умови більш жорсткішими.

Після погашення кредиту, суд дозволить Вам покинути межі країни лише через 2 або 3 тижні, після того як розпорядження суду внесуть до електронного реєстру баз і ця інформація стане доступною для митників.

Як вирішити проблему з кредитом, щоб виїхати за кордон?

Якщо Ви плануєте виїхати, маючи на руках офіційний дозвіл, то в будь-якому випадку, Вам треба вирішити питання із заборгованістю перед кредитором. Але, де знайти необхідну суму?

 1. Оформити в банку кредитку для погашення кредиту. У наш час взяти кредитку в банку дуже просто. Причому, є такі банки, які запросто видають навіть золоті кредитки, на яких зазвичай знаходиться збільшений ліміт грошей. З цієї причини, якщо прострочений кредит у Вас не дуже великий (кілька тисяч гривень), даний варіант може Вас виручити;
 2. Ще один варіант де можна знайти гроші, аби погасити прострочений кредит – взяти кредит онлайн. Але, ймовірність отримати нову позику, залежатиме від суми, яку Ви плануєте позичити;
 3. Гроші Ви можете позичити у близьких або друзів.

Варто зазначити, що якщо Ви хочете поїхати в іншу країну з метою влаштуватися там на роботу, то деякі роботодавці погоджуються на те, аби оплатити тут заборгованість свого майбутнього працівника. Тобто, Вам потрібно оформити договір на офіційне працевлаштування, а після цього, певна частина Вашої заробітної плати буде автоматично відраховуватись на користь роботодавця, поки Ваш борг перед ним не буде погашений. Це абсолютно робочий варіант, який використовують багато українців.

Тому якщо Ви маєте непогашений кредит, покинути межі України цілком реально, ніхто не може заборонити Вам цього. Інша ситуація, якщо за цим кредитом у Вас є прострочені платежі і суд заборонив Вам виїжджати. Але, знову ж таки, заборона для виїзду, це не заборона для в'їзду до іншої країни. Іншими словами, якщо Ви зможете якось покинути межі країни, при в'їзді до Європи проблем у Вас не виникне.

Де швидко знайти гроші, аби погасити борг по кредиту

У компанії Глобал Кредит можна отримати мікрокредит готівкою або на банківську картку. Це оптимальний вихід із ситуації, коли Ви потребуєте грошей, щоб закрити кредит в іншому місці. Ми можемо видати позику на наступних умовах:

 • кредит можна отримати в межах 200 – 10.000 грн.;
 • термін кредиту – два тижні.

Величезними перевагами даного типу кредитування є:

 • для оформлення онлайн кредиту на карту доведеться витратити не більше 15 хв.;
 • грошові кошти можна отримати готівкою в одному з відділень компанії Глобал Кредит;
 • лояльні вимоги до віку позичальника: 18-71 рік;
 • документи які треба мати: код і паспорт;
 • мікрокредит можна оформити не надаючи будь-яких довідок про доходи або поручителів;
 • розрахуватися за кредит так само просто, як і взяти його: використовуючи Інтернет і кредитку або у відділенні готівкою.

Якщо Ви терміново маєте потребу в грошах, а позичити ніде – не варто засмучуватися! У Глобал Кредит Ваша проблема буде вирішена. Звертайтеся і переконайтеся в цьому.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України