30 Серпня 2017

Кредит під заставу нерухомості в Україні

Кредит під заставу нерухомості в Україні

За останні кілька років організацій, що видають кредити людям, стало набагато більше. Умови отримання кредиту також стали жорсткішими, тому навряд чи вам видадуть гроші, якщо ви не надасте довідку про доходи. Юридичні гарантії стоять на першому місці, що значно ускладнює життя сучасним людям.

Кредитування під заставу нерухомості: основні моменти і умови

Звичайно, необхідність у фінансах може виникнути у кожної людини в найнесподіваніший момент. У випадку, коли потрібна невелика сума грошей, ви можете звернутися за допомогою до знайомих і родичів або у спеціалізовану фінансову компанію, щоб оформити кредит на карту онлайн. Але якщо потрібна велика сума грошей, виникає потреба у зверненні до банківських установ. Розміри кредитування та умови видачі грошей залежать від платоспроможності людини. Жодна установа не бажає втрачати власну вигоду, зв'язуючись із сумнівними позичальниками.

Що ж являє собою застава? Це особисте майно позичальника, яке гарантовано може забезпечити виплату кредиту в форс-мажорних випадках. При такому варіанті кредитування майно стає власністю кредитора в тому випадку, якщо клієнт порушив свої правові зобов'язання. Боржник є власником майна на період виплати кредиту, однак він не має права здійснювати основні операції з ним.

Такий кредит отримати досить складно. Необхідно відповідати певним правилам і вимогам. Кредитна історія клієнта повинна бути гарною, адже її ретельно перевіряють відповідні організації. Також вам потрібно зібрати ті довідки і документи, які могли б підтвердити, що протягом півроку ви отримували стабільний дохід. Якщо ви є приватним підприємцем, підготуйте бізнес-план, а також план погашення позики. Значить, взяти кредит під заставу комерційної нерухомості стає ще складніше. Але якщо фінанси вам потрібні терміново, то такі проблеми не повинні вас зупинити. До речі, процес оформлення відніме більше двох тижнів, оскільки співробітникам банку доведеться уточнити про вас багато інформації.

Правова сторона питання: можливі наслідки

Якщо вам дуже потрібний кредит під заставу нерухомості, візьміть до уваги основні ризики, пов'язані з подібними угодами:

 1. Заборона на відчуження. Нотаріус, який займається договором, накладає заборону на відчуження об'єкта. Це означає, що ви не зможете здавати квартиру в оренду, продавати земельну ділянку, якщо угода ще не виконана. Значить, ви не зможете взяти такий кредит у банку, якщо бажаєте залишатися повноправним власником свого будинку.
 2. Ризики позбутися нерухомості. Якщо раптом ви порушите угоду, то фінансова установа звернеться до суду, щоб отримати право власності на ваше майно. Позичальника не питають, коли звернутися до суду, тому для початку судового процесу достатньо всього трьох місяців прострочення.

Виглядає судова процедура приблизно так:

 • на самому початку подається позов, який дозволяє почати процес стягнення заборгованості;
 • через два місяці приймають рішення про задоволення даного позову, в результаті чого людина отримує виконавчий лист;
 • позивач звертається до державної виконавчої служби за місцем вашої прописки, яка залишає за собою право заарештувати майно, залишене в заставу організації;
 • виконавець приїжджає на ваш об'єкт з понятими, які допомагають провести опис, а також арешт нерухомості;
 • компанія сама вправі вирішувати, що робити із заставним майном, оскільки її основною метою є погашення боргу позичальника.

Якщо раптом суми виявиться недостатньо для повного погашення боргу, позивач має право претендувати на ваші доходи. Може бути поставлене питання про виведення певної частини майна, нажитого в шлюбі спільно. Це законні дії, тому звертатися до адвокатів безглуздо.

Що може замінити кредит під заставу майна?

Якщо раптом ви не бажаєте брати такий кредит, то варто розглянути інші варіанти отримання необхідної суми грошей. Ви можете оформити онлайн мікрокредит в нашій компанії Глобал Кредит, яка працює на фінансовому ринку багато років поспіль. Ми встигли видати позики тисячам людей, яким навіть не потрібно було виходити зі свого будинку. Вам достатньо зайти на наш сайт, вказати основні дані і чекати, поки гроші прийдуть на вашу карту.

Переваги кредитування на нашому сайті:

 • у нас можна оформити кредит без довідки про доходи;
 • досить вказати мінімум інформації про себе в процесі заповнення заявки на кредитування;
 • переплата не дуже велика;
 • кредит можуть отримати люди, які досягли повноліття;
 • заповнити заявку на кредитування можна в будь-який час доби, адже сайт працює навіть вночі;
 • поставити підпис можна в режимі офлайн, не покидаючи свого будинку.

Після авторизації ви отримаєте доступ до особистого кабінету. Це дасть вам можливість управляти балансом власного рахунку. Ви можете погасити весь кредит, коли зможете, але можна просто сплачувати відсотки.

Погашення кредиту здійснюється кількома основними способами:

 • можна скористатися інтернетом, щоб оплатити певну суму;
 • знайдіть у своєму місті термінал самообслуговування;
 • подивіться на сайті перелік банків-партнерів, за допомогою яких можна перерахувати на рахунок організації гроші.

Компанія Глобал Кредит дозволить вам швидко вирішити проблеми з фінансами. Вам не доведеться турбуватися про те, що завтра в холодильнику стане порожньо. У вас є можливість отримати кредит незалежно від своєї роботи і освіти. Зайдіть на сайт компанії, щоб гроші прийшли на вашу карту протягом декількох хвилин.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України