23 Жовтня 2017

Що таке BankID? Суть системи ідентифікації громадян

Що таке BankID? Суть системи ідентифікації громадян

BankID - електронна система для підтвердження даних клієнта. Даний сервіс дозволяє віддалено, без необхідності особистого візиту, підтвердити особистість людини, використовуючи дані, які зберігаються в обслуговуючому банку. Завдяки цим даним забезпечується гарантія ідентифікації особистості. Система містить загальні відомості (ПІБ, телефон, резидентність), адреса реєстрації, ІПН, дані паспорта та його скановану копію. Система BankID має високу ступінь захисту, так що користувачі можуть не переживати за безпеку при передачі даних, оскільки інформація, що передається повністю захищена.

Подібною системою давно користуються в багатьох європейських країнах та Канаді. Не так давно технологія стала застосовуватися і в Україні. Українська система створена за подобою сервісів, що використовуються у Швеції і Фінляндії. На даний момент більше десяти великих комерційних банків України дозволяють своїм клієнтам використовувати платформу BankID. Вже зараз можна стверджувати, що BankID успішно застосовується і значно полегшує життя громадян, при отриманні різних державних і комерційних послуг, де потрібне підтвердження особи. BankID дає можливість передати свої дані миттєво.

Нововведення активно впроваджується в багатьох комерційних і державних організаціях. Вже сьогодні українці можуть вирішити ряд питань адміністративного або комерційного характеру дистанційно:

  • Отримання довідок і послуг в державних установах
  • Голосування за петиції на офіційних сайтах державних органів влади
  • Оформлення кредитів в банках і мікрокредитних компаніях
  • Використання різноманітних банківських послуг

Інноваційні технології в своїй роботі застосовує і компанія Глобал Кредит. Наші клієнти, за допомогою BankID можуть пройти швидку ідентифікацію та значно заощадити час при оформленні кредиту онлайн. Позичальнику немає необхідності особисто відвідувати заклад для підписання договору. Кредитор, в свою чергу, зменшує свої ризики, маючи можливість гарантовано ідентифікувати майбутнього клієнта та оцінити його кредитоспроможність. Повсюдне впровадження сервісу дозволить банківській системі нашої країни максимально наблизитися до рівня європейських систем.

Завдяки інформаційним технологіям, ми поступово переходимо до автоматизації адміністративних послуг. Нововведення повинні значно збільшити ефективність роботи всіх державних структур. Можливо, дуже скоро ми матимемо можливість отримати довідку, рецепт, де-небудь зареєструватися, в будь-яких установах не виходячи з дому. BankID зіграє не останню роль в поширенні нового виду послуг.

Як працює система

Функція BankID полягає в підтвердженні даних клієнта на відстані за допомогою швидкої перевірки відомостей банку для надання адміністративних послуг онлайн. Ідентифікація таким способом популярна в скандинавських країнах. Розвиток такого виду послуг дуже важливий для банків. Це сприятиме підвищенню лояльності до банку, допоможе збільшити число звернень та транзакційну активність клієнтів.

Поки залишається питання: чи зможуть банки через систему відкривати клієнту рахунок онлайн, якщо він вже проходив ідентифікацію в будь-якому банку, де працює BankID. Така можливість підвищить конкуренцію серед фінансових установ за клієнтів. Простота ідентифікації і можливість оплати на сайті дасть додатковий розвиток інтернет-магазинам.

Можливості BankID

Використовуючи вже наявні в банках дані, система дозволяє пересічним громадянам з максимальними зручностями отримати доступ до різних адміністративних послуг. Також з'явиться можливість стандартизувати і зробити ефективними самі послуги. Однак було б вкрай недоцільно використовувати можливості BankID лише для вирішення адміністративних питань. Широке впровадження системи в фінансових організаціях дозволить розвивати онлайн-сервіси, що сприятиме скороченню паперового документообігу. Клієнту буде достатньо всього один раз пред'явити свої документи в банку, який використовує систему BankID. Надалі, при зверненні в інші банківські установи, у нього не буде необхідності бути особисто присутнім і знову надавати свої дані.

Додатковими можливостями сервісу є можливість авторизації через електронний підпис та ідентифікація через мобільний додаток.

Основні цілі системи

Головна мета BankID - спрощення процедури отримання комерційних і адміністративних послуг. Вже зараз ми маємо можливість отримувати кредити, довідки, подавати заяви через Інтернет. Таким чином, не потрібно витрачати час на відвідування державних і приватних організацій.

Підключившись до сервісу, банк значно покращує якість своєї роботи і розширює можливості клієнтів. Поступово розвиваючись, BankID дозволить вирішувати не тільки адміністративні питання, але й зможе швидко ідентифікувати дані для відкриття банківського рахунку онлайн. Банки зможуть запропонувати більш якісні і зручні дистанційні сервіси. При цьому їх витрати на утримання своїх відділень залишаться колишніми. А клієнти зможуть вирішувати свої фінансові питання максимально швидко та зручно.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України