Рубрики:

ПорадиГроші

24 Липня 2019

8 порад, які допоможуть пережити непередбачені фінансові труднощі

8 порад, які допоможуть пережити непередбачені фінансові труднощі

Багато людей живе від зарплати до зарплати. Згідно деяких досліджень подібного способу життя дотримуються близько 80 відсотків населення. Причому лише деякі з них стабільно щомісяця відкладають певну суму, відправляючи її на ощадний рахунок.

Щомісячне збільшення заощаджень або створення надзвичайного фонду не лише є важливою потребою, а й ключовим кроком до досягнення фінансової свободи. Життя від зарплати до зарплати означає, що Ваш бюджет укладений в жорсткі рамки, вихід за які може призвести до серйозних фінансових проблем. Уявіть, який руйнівний ефект на Ваше благополуччя справить надзвичайна ситуація, що вимагає додаткових фінансових ресурсів. Навіть люди, обмежені в коштах, повинні регулярно переглядати свої фінанси і задуматись про створення будь-яких гарантій, щоб у випадку кризи швидко відновити втрачені позиції.

Давайте припустимо, що вже занадто пізно, надзвичайна подія все ж сталася. Що Ви робитимете? Ось 8 порад, які допоможуть пережити непередбачену фінансову ситуацію.

1. Зберігайте позитивний настрій

Під час фінансової кризи останнє, що Вам необхідно робити – це панікувати. Багато людей турбуються і відчувають сильне розчарування, коли стикаються з фінансовими труднощами. Але подібна реакція лише призведе до ще більшого стресу і створить додаткові проблеми. Важливо, залишатись спокійним, холоднокровним і зібраним. Подібний настрій необхідний аби правильно оцінити ситуацію, що склалася і відпрацювати оптимальне рішення для її виправлення.

2. Приведіть своє фінансову життя в порядок

Перше, що Ви помітите під час особистої фінансової кризи, крім того, що гроші строго обмежені, – це поява проблем буквально з нізвідки. Перш ніж Ви почнете оговтуватись, Вам необхідно усвідомити, в якому саме стані знаходяться Ваші фінанси, а також які статті витрат варто поставити на перше місце. Важливо зрозуміти, які Ваші потреби і чого Ви хочете, а потім почати розставляти пріоритети на основі цієї інформації. Ви повинні поставити свої потреби на перше місце, і лише потім зосередитись на бажаннях. Подібний аналіз допоможе вирішити, як краще розподілити кошти, якими Ви володієте наразі.

3. Вивчіть всі можливі варіанти

Коли Ви приведете своє фінансове життя в порядок, визначивши потреби і бажання, хорошою ідеєю може стати вивчення всіх можливих рішень, здатних допомогти Вам уникнути прострочених рахунків. Деякі кредитори пропонують варіанти відстрочки платежів, коли Ви не можете оплатити рахунок вчасно. Все, що потрібно зробити, – зателефонувати і запитати, а не затягувати з платежем, піддаючи себе фінансового ризику. Ви будете здивовані тим, що певна частина подібних запитів дійсно отримує схвалення.

4. Скоротіть витрати

Даний крок є цілком очевидним. Однак іноді ми не усвідомлюємо, що навіть невеликий витік може потопити цілий корабель. Якщо у Вас виникли фінансові проблеми, шанси на, що Ви зможете знайти додаткові гроші, вкрай малі. Щоб подолати надзвичайну ситуацію і повернутись до фінансового благополуччя, Вам, можливо, потрібно буде тимчасово скоротити свої витрати. Подібне урізання бюджету дозволить Вам оговтатись від неприємних наслідків проблем і заощадити кошти, необхідні для створення подушки безпеки на майбутнє. Скорочуючи витрати, Ви повинні пам'ятати про різницю між потребами і бажаннями. Ця інформація необхідна для того, щоб створити бюджет, в якому всі найважливіші потреби стоять на першому місці.

5. Попросіть про підвищення

При виникненні надзвичайної фінансової ситуації хорошою ідеєю є пошук способів збільшення доходу. Прохання про підвищення – один з життєздатних варіантів, та лише за умови, що Ви при цьому дієте грамотно. Ви повинні бути впевнені в собі, знати свою професійну цінність, вміти чітко формулювати думки, щоб пояснити керівництву, чому Ваше прохання повинне бути задоволене. Якщо Ви не отримали підвищення на першу вимогу, не бійтеся запитати, яких навичок і досвіду Вам не вистачає, щоб наступного разу почути позитивну відповідь.

6. Знайдіть джерело додаткового доходу

Розвиток технологій полегшив завдання створення бізнесу та пошуку джерел додаткового заробітку. Інтернет відкриває доступ до величезної кількості потенційних клієнтів по всьому світу. Якщо Ви зіткнулись з фінансовими проблемами, пошук варіантів збільшення доходу – це, мабуть, найефективніший спосіб їх вирішення. Це не лише дозволить Вам заробити додаткові гроші, а й створити заощадження, щоб уникнути подібних труднощів в майбутньому. Найкраще в цьому варіанті те, що Ви нікому й нічим не будете зобов'язані.

7. Візьміть кредит

Кредит може бути хорошим рішенням, якщо гроші потрібні прямо зараз. Перед зверненням в банк чи мікрокредитну організацію ретельно перевірте всі варіанти і виберіть найбільш надійний та авторитетний заклад. Однак, намагайтеся не зловживати кредитами і виплачуйте їх вчасно, тому що можете увігнати себе в ще складнішу ситуацію і зіпсувати кредитну історію.

8. Зверніться по допомогу до знайомих

Якщо всі інші варіанти виявились невдалими, можливо, прийшов час звернутися за допомогою до своїх друзів і сім'ї. Для більшості подібне рішення не ідеальне, але при виникненні надзвичайної ситуації, воно може бути єдиним вдалим вибором. Запозичення грошей у близьких людей часто призводить до певної напруженості у стосунках, тому ставтеся до цієї допомоги з повагою і постарайтесь якомога швидше повернути борг.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України