13 Травня 2018

Віртуальна інтернет-карта і її переваги

Віртуальна інтернет-карта і її переваги

Віртуальна інтернет-карта ‒ це спеціальний банківський продукт, основне призначення якого здійснення платіжних операцій в мережі Інтернет. Віртуальною карта називається тому, що має лише платіжні реквізити, необхідні для здійснення оплати, але не випускається у пластиковому вигляді.

Платежі, для яких підходить така карта, можуть бути різноманітними. Це може бути оплата квитків, номерів в готелях або сплата в інтернет-магазинах.

У чому перевага

Оплати в мережі, які ми проводимо своєю карткою, не завжди безпечні. Хоча ми можемо використовувати будь-яку наявну в нас карту для оплати в інтернеті, слід бути обачними, якщо сервіси вимагають вказати персональні дані. Використання віртуальної карти зробить платежі в інтернеті більш безпечними. Дані по основній карті використовуватимуться під час таких платежів, тому їх збереження гарантоване, і до неї виключений доступ третіх осіб.

Платежі

Процедура здійснення платіжних операцій інтернет-картою не відрізняється від оплати звичайною картою. При оплаті необхідно вказати:

 • номер картки;
 • термін дії;
 • код CVV2;
 • ім'я власника карти.

Хто оформляє інтернет-карти в Україні

Оформити віртуальну карту Вам запропонують більшість провідних українських банків. Якщо Ви є клієнтом банку, оформити карту можна без візиту в банк і в більшості випадків безкоштовно. У деяких банках необхідно заплатити за обслуговування картки (близько 50 гривень на рік).

Не секрет, що найбільшою популярністю серед жителів України користуються інтернет-карти від Приват Банку.

Параметри інтернет-карти від Привату:

 • тип карти ‒ MasterСard або Visa;
 • доступна валюта ‒ UAH, USD, EUR;
 • термін дії ‒ до 10 років;
 • термін випуску ‒ миттєво;
 • оформлення, обслуговування, поповнення ‒ безкоштовно.

Як оформити віртуальну інтернет-карту через Приват24

Для зручності клієнтів Приват Банк додав функцію замовлення інтернет-карти через систему Приват24. Для замовлення карти необхідно:

 1. перейти у вкладку Послуги;
 2. в лівому меню вибрати пункт Карти;
 3. вибрати пункт Замовити карту;
 4. у випадаючому списку вибрати тип карти і натиснути кнопку Продовжити;
 5. вибрати необхідну валюту карти і натиснути кнопку Продовжити.

Після виконання всіх пунктів карта активується протягом 10 хвилин.

Зайдіть в Приват24 повторно і виберіть вкладку Мої рахунки, там буде відображена Ваша замовлена ​​карта.

Ця карта відрізняється тим, що не лежить у кишені чи гаманці, тому є деякі особливості, які необхідно врахувати:

 • ця карта може використовуватись тільки для оплати в інтернеті. Ви не зможете знімати з неї кошти або розраховуватись у звичайних магазинах через термінал;
 • поповнюється така карта, так само як і звичайна ‒ це можна зробити через касу в банку (потрібно вказати номер), термінал ПриватБанку або в тому ж Приват24, зробивши переказ з іншої картки;
 • перед першим використанням необхідно задати дозволений ліміт на грошові операції в налаштуваннях карти;
 • в деяких випадках, наприклад, при оплаті в іноземних інтернет-магазинах, можлива ситуація подвійної конвертації коштів. Так виходить, коли магазин вказує ціну в гривнях, але при оплаті формує запит на оплату в доларах (за своїм курсом). Якщо карта гривнева, після отримання банком транзакції в доларах, він конвертує потрібну суму за курсом продажу в гривні. Відповідно, з карти списується сума в гривнях, яка перевищуватиме зазначену ціну в інтернет-магазині. Якщо Ви розумієте цю ситуацію і не проти подвійної конвертації, то про це необхідно повідомити службу підтримки, щоб вони ввімкнули дозвіл на платежі з подвійною конвертацією. В іншому випадку, такі платежі будуть відхилятись;
 • Ви можете подивитись код CVV2 в налаштуваннях інтернет-карти ‒ пункт Керування карткою/рахунком.

У додатку Приват24 буде доступна вся інформація по карті, стан рахунку і проведені по ній розрахунки.

Кредити на інтернет-карту від Глобал Кредит

Якщо у Вас є інтернет-карта і Вам терміново потрібні гроші на необхідні покупки, зверніться до сервісу кредитування онлайн від Глобал Кредит. Компанія Глобал Кредит спеціалізується на наданні швидких кредитів на карту. Для отримання грошей на віртуальну карту необхідно виконати кілька простих дій:

 • зареєструватись на сайті;
 • вказати персональні дані в анкеті позичальника в особистому кабінеті;
 • вказати номер своєї інтернет-карти;
 • відправити заявку на отримання кредиту.

Обробка заявки займе не більше 15 хвилин і після схвалення гроші відразу ж перерахуються на Вашу карту. Після цього Ви можете витрачати їх на свій розсуд.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України