02 Січня 2019

Вчимося використовувати кешбек для вигідних покупок

Вчимося використовувати кешбек для вигідних покупок

Зараз поняття «кешбек» постійно звучить у розмовах. Такі пропозиції швидко набирають популярність серед українців. Їх пропонують різні сервіси, інтернет-магазини та банки. Однак більшість користувачів до цих пір не розуміє принцип роботи кешбека, через що вважає його черговим способом обману покупців.

Це далеко не так! Давайте з'ясуємо ситуацію і розберемося, що це таке, як він працює, в чому полягає його особливість і як ним правильно користуватись.

Основна суть кешбека

Кешбек – послуга, суть якої полягає в поверненні певної суми грошей після покупки товару на банківську картку або у вигляді умовних бонусів.

Дослівно вислів «cash back» перекладається як повернення готівкових коштів. Фактично, це додаткова знижка, яку покупець отримує після здійснення покупки. Правда, деякі магазини називають кешбек бонусною програмою, щоб підвищити лояльність клієнтів. У будь-якому випадку це прекрасна можливість отримати додаткові гроші.

Багато банківських організацій випускають пластикові картки, скориставшись якими можна отримувати частину витрачених грошей після розрахунків банківською картою. Так банки вигідно виділяються на тлі інших кредитно-фінансових компаній.

На жаль, не всі клієнти банків розуміють, як працює ця послуга, і яку вигоду вони отримають, оплативши покупки в певних магазинах такою картою.

Для чого банки і магазини здійснюють повернення витрачених грошей?

Ефективна рекламна кампанія вимагає чималих витрат, але вона того варта, оскільки підвищує продажі. А якщо попит на товар або послугу підвищується, значить можна трохи знизити вартість продукції. Так, продавці повертають клієнтам різницю в ціні у вигляді кешбека.

По суті кешбек – це і є реклама, яка приваблює покупців і стимулює продажі. Знижки діють за таким же принципом. Низькі ціни ваблять потенційних покупців, люди скуповують більше товарів, а це значить, що реклама працює і від неї є віддача. На практиці, попит підвищується й на неакційну продукцію.

Однак послуга кешбеку має набагато більше переваг, оскільки з точки зору психології користувачам приносить задоволення не можливість придбати товар за меншу вартість, а 100% ймовірність повернення певної суми коштів. Як то кажуть, дрібниця, та приємно.

Банківським установам ця послуга вигідна, адже грошова операція проходить через них: вони отримують від Вас гроші, переводять їх на рахунок продавця, а потім повертають певну частину на карту.

Види кешбеку

Існує кілька різновидів кешбек-пропозицій, яким віддають перевагу покупці.

Кешбек банку

Клієнт отримує карту з послугою кешбеку у вподобаному банку. До банківської картки підключають спеціальні програми. Найчастіше користувач самостійно вибирає потрібні йому сфери, з яких надходитимуть повернення.

Наприклад, Ви вибрали розділ «Продукти харчування». На Вашу платіжну карту будуть зараховані кошти за покупки, здійснені в тих ресторанах, магазинах і сервісах доставки їжі, які співпрацюють з Вашим банком.

Оплачувати покупку Вам потрібно тільки картою цього банку. Неважливо кредитка це або зарплатна картка. Правда, за використання кредитних коштів повертають більше грошей.

Повернення від кешбек-сервісів

В інтернеті можна знайти багато різних магазинів і сайтів, що пропонують послугу кешбека. Ви можете зареєструватись на них і отримувати знижки, промокоди і, звичайно ж, кешбек. Однак, найзручніший варіант пошуку товарів з кешбеком пропонують спеціалізовані платформи (сервіси), які підключають одночасно безліч магазинів.

Найбільш популярні кешбек сервіси в Україні:

  • com.ua – відомий український сервіс, на якому зареєстровано понад 6 мільйонів учасників. Сервіс славиться постійними акціями, згодом підвищуються відсотки з повернення.
  • Кешбек на AliExpress – щодня Аліекспрес відвідує близько 3,6 мільйона людей, лише за рік користувачі здійснюють замовлення на загальну суму в 240 мільйонів. Не дивно, чому з цим торговим партнером хочуть співпрацювати багато кешбек-сервісів;
  • ePN – досить популярний сайт. Відомий завдяки великому розміру кешбека на Алі: за першу покупку клієнтам повертають до 10%, за всі наступні – 5%. Якщо вірити відгукам в інтернеті, саме цей сайт користувачі називають найнадійнішим для здійснення покупок на Аліекспрес;
  • Cash4brands – перевірений сервіс, з його допомогою вигідно купувати з мобільного телефону. За час роботи порталу було повернуто приблизно 25 мільйонів гривень. Зареєструватися можна безпосередньо на сайті або через соціальні мережі. При завершенні реєстрації клієнту необхідно підтвердити адресу своєї електронної пошти.

Який вибрати cashback-сервіс?

На це питання складно відповісти, оскільки багато що залежить від кількох факторів: категорії товару, обраного майданчика і часу покупки. Кожен кешбек сервіс має свої відмінності. У певний час діють різні акційні пропозиції і промокоди. Вам потрібно заздалегідь шукати вигідний варіант.

Порада: Перш ніж здійснювати покупку ознайомтесь з пропозиціями різних кешбек сервісів.

Де можна швидко зайняти гроші для вигідних покупок?

Сервіс швидкого кредитування від МФО Глобал Кредит завжди готовий підставити своє плече у важку хвилину і оперативно надати позику на карту онлайн! Для отримання кредиту без відмови Вам потрібні тільки податковий код і український паспорт. Нас не цікавить рівень Ваших доходів, тому ніяких довідок ми не вимагаємо! Нам байдуже як Ви витратите позикові гроші. Ми надаємо кредити в будь-який час.

Наша організація бажає Вам лише приємних покупок і великих кешбеків! Не забувайте радувати себе вигідними покупками!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України