Рубрики:

Поради

31 Липня 2019

Чи варто купувати речі, що були у вжитку? Що можна придбати зі вживаних речей, а що не рекомендується?

Чи варто купувати речі, що були у вжитку? Що можна придбати зі вживаних речей, а що не рекомендується?

Більшість людей, купуючи якусь річ, завжди вважають за краще брати абсолютно нову. Є певний стереотип, що речі, котрі були у вжитку, завжди гірші за нові. Тому краще взяти нову річ, вона й прослужить довше і не соромно буде перед іншими за свою покупку. Але чи так це насправді?

Коли починаєш розмову про вживані речі, люди відразу малюють у голові картину старої, майже непрацюючої або навіть зламаної речі, і в них, як правило, відпадає бажання купувати подібний товар. Так, іноді краще дійсно купити нову річ, але десь можна навіть добре заощадити, при цьому витративши гроші на товар, що вже був у вжитку, і залишитись задоволеним своєю покупкою.

Техніка

Ось що варто брати у якості б/в речі! Тут головне звертати увагу на зовнішній вигляд самого товару. Буває, купиш річ і вже шкодуєш про те, що взяв її, бо не помітив істотну подряпину ззаду. При покупці вживаних речей у магазині Вам повинні дати оглянути товар. Ви повинні уважно його вивчити: включити пристрій, оглянути його повністю до дрібних деталей, оцінити його зовні, оцінити функціональність, чи всі кнопки працюють і т.д. Лише переконавшись в тому, що річ у відмінному (хорошому) стані, можна її брати. Також перевірте, чи не гальмує пристрій (якщо цей пристрій – ґаджет), чи все працює та ін.

Ювелірні прикраси

Прикраси теж можна брати. У магазинах б/в ювелірних прикрас вони, в основному, без будь-яких деформацій, але все ж краще перевірити. Наочний приклад, коли Ви здаєте свої прикраси з дефектами в ломбард, їх оцінюють дешевше. Так само й тут: Ви ж не братимете подряпану кимсь каблучку, вірно?

Таким чином, ювелірні вироби теж можна взяти за доступною ціною.

Також, пошукавши ювелірні вироби, що вже побували у вжитку, можна знайти різні раритети. На просторах інтернету можна знайти цікаві прикраси для подарунку. Але на таке задоволення треба як слід витратитись.

Вечірні та весільні наряди

Іноді прикро витрачати величезну суму грошей на сукню, яку одягнеш всього раз. Існують сервіси для продажу б/в речей (наприклад, OLX), де можна знайти дуже красиві сукні, які ошатно виглядають. Можливо, той, хто продає, одягав плаття лише раз. Якщо це так, то він обов'язково напише про це.

Також, якщо продавець надає таку можливість, Ви зможете орендувати сукню на вечір, так би мовити "взяти напрокат". Таким чином, можна придбати хорошу, якісну та красиву сукню, не витративши при цьому цілий статок, і щоб вона не висіла у шафі після свята, збираючи пил.

Транспортні засоби та інші засоби пересування

Велосипед, ролики, ковзани, самокат – все це теж можна купити б/в. Тут теж не обійдеться без зовнішнього огляду, бо так само можливі зовнішні дефекти: вже заіржавілий метал, потертості і т.п. Знову ж таки, все обов'язково потрібно перевірити. Якщо велосипед хороший, то чому б і не взяти? Так можна купити хороший і якісний велосипед без витрат розміром в цілу зарплату.

Речі, наведені вище, можуть зберегти свій відмінний "недоторканий" стан.

Що не рекомендується брати в якості речі, що вже була у вжитку?

Перш за все, це будь-який одяг. Він, так чи інакше, може зберегти свої зовнішні недоліки надовго, і хорошу річ з одягу купити не так вже й просто. Якщо Ви купуєте повсякденний одяг, то на жаль, вірогідність, що він буде брудним і пошарпаним, з різними ушкодженнями, вкрай велика. Ці слова взяті далеко "не зі стелі". У магазинах поношеного одягу, звичайно, можна знайти щось хороше, але, повірте, на одязі краще не економити. В даному випадку краще піти в звичайний магазин одягу і витратитись на дійсно хорошу річ, якісно зшиту.

Річ може носити статус "б/в", але при цьому зберігати свій колишній хороший стан. Не потрібно боятись вживаних речей, важливо лише бути уважним до деталей і витрачати гроші з розумом перш, ніж неусвідомлено хапати з полиць той чи інший товар.

Де взяти гроші на якісну покупку?

Часом у багатьох людей виникає термінова необхідність здійснити ту чи іншу покупку, а вільних грошей немає під рукою. У цій ситуації більшість людей відмовляються від покупки або економлять на якості, купуючи дешевший варіант. Однак, є ще третій варіант – онлайн-позика на карту від сервісу Глобал Кредит.

Для отримання кредиту потрібно мінімум часу і документів. Досить оформити заявку на нашому сайті і протягом 5-10 хвилин, Ви отримаєте необхідні кошти для своїх придбань.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України